KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 anna saphire leone

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


anna saphire leone _
ObjavljaNaslov sporočila: anna saphire leone   anna saphire leone EmptyČet Avg 04, 2011 4:46 pm





ANNA SAPHIRE LEONE


TWENTY-ONE : JUNIOR : CHEMISTRY AND COSMETOLOGY : NAPOLI, ITALY : MINKA KELLY


anna saphire leone Tumblr_lpdzi3b0Jd1qc212yo1_500


Pa me poglejte zdaj, nisem več tako neumna kot takrat, ko mi je dal tisti butast prstan in me povišal do zvezd. Nikoli si nisva lagala, niti, ko sva si rekla, da se ljubima. Vse ljubezni so večne, a kaj, ko je večnost vedno tako zelo kratka. Mene, Anno Saphire Leone, je izkušnja, verjamem, da bolj boleča kot smrt sama, izoblikovala v boljšo in močnejšo osebo in danes sem mu zato hvaležna. O tem govorim kot da bi se zgodilo pred dolgimi leti, a je bilo šele prejšnje jeseni, ko sem dopolnila dvajseto leto. Morda je bilo krivo to, da me je mama imela že pri osemnajstih, z veliko starejšim moškim ter sem vse skupaj, to neverjetno privlačnost do starejših moških podedovala po njej. Pa saj je imel pravzaprav le devet let več od mene, a bilo je dovolj, da je družba obsojala. Ne prestrašite se, to ni še ena v vrsti zgodb o dekletih, ki celo življenje niso počele ničesar koristnega, le ležale ob bazenu in uživale v poroki z bogatim moškim, ki ga nikoli niso ljubile. Prepričana sem, da ste takšnih in drugačnih različic slišali že mnogo ter so vas začele dolgočasiti. Še dobro potem, da pri nama, pardon, pri meni nikoli ni šlo za kaj takega.
Bila sem tretji in hkrati zadnji otrok zakoncev Leone, da, preden se vprašate priimek je povezan z mafijo, a moj oče se s tem ni nikoli ukvarjal. Se pa bojim, da je v teh vodah dolgo plul njegov mlajši brat, dokler se nismo nekega popoldneva zbrali na njegovem pogrebu, a kakorkoli, vsako delo je časno, vsaj zame. Moj dragi očka si je vedno želel hčerkico, ki bi jo lahko pazil kot punčico svojega očesa in na srečo je eno dobil že pred menoj. Brat Callisto ter sestra Pearl sta bila vedno ljubljenčka staršev, zato mi niti ni najbolj jasno zakaj sta sploh potrebovala mene, a to je bila le ena tistih njunih neumnih idej, ki jih ni nihče razumel. Kot recimo ta, da so nas vse že od rojstva klicali po srednjih imenih in smo jih tudi uporabljali, zakaj so torej srednja in ne naša prva, na to seveda nista želela odgovoriti. Bila sta torej zanimiv in malce drugačen par, o katerima se je vedno veliko govorilo. V pretekliku govorim zgolj zato, ker sta se pred mojih sedemnajstim rojstnim dnem ločila, a saj to je bilo pričakovati. Oče, velik ženskar kot je, si je našel ljubico starosti moje sestre in z njo spičil nekam na bahame. Privoščim mu. Sicer pa takrat nisem imela časa razmišljati o tem, bila sem zaljubljena. V moškega s katerim zveza je bila takrat še kazniva, ker sem bila še mladoletna on pa že v poznih dvajsetih in zato se nisva preveč kazala. Mama bi me prav lahko ubila, vedno je bila proti vsem mojih zvezam, pravzaprav proti vsemu kar mi je bilo všeč. Sicer mi je kupila kitaro, a je cele dneve kričala, da bom končala zadrogirana v nekem drugorazrednem bendu brez prihodnosti. Dovolila mi je, da sem se vpisala na študij kemije, a ji je šlo vedno v nos. Želela si je, da grem v pravne vode ali vsaj postanem zdravnica, kot moja preljuba bratec in sestrica, pa se mi seveda ni dalo. Morda sem včasih celo računala, da mi ne bo treba delati, ker bom imela njega, a sem se tako zelo motila. Nenazadnje je imela mama tukaj povsem prav, nikoli nisva imela prihodnosti, ne glede na to kako prijazna in ustrežljiva mladenka sem vedno bila in sem še. Ko me je po treh letih zapustil, ker je videl kako bolano ga ljubim in ker je končno uvidel, da nimava prihodnosti sem se seveda zlomila. Nihče ni razumel, da je bil ljubezen mojega življenja, ker so vsi mislili, da ljubezni sploh ne poznam, pa sem jo. Seveda, dala sem mu vse, potem pa je odšel. Preveč sem pričakovala od moškega, zato sem se pač opekla. V tistem letu in pol od kar sem brez njega, sem postala druga oseba. Tisti, ki so me dobro poznali že od prej so se čudili moji spremembi, a tisti redki, ki so bili ob meni ves čas so jo razumeli. Lahko bi rekli, da sem dozorela. Okoli sebe sem zgradila trden zid sarkazma in posmeha, ki ga mečem v obraz neumnim tipom, ki sem jih v zadnjem letu zamenjala preveč, moje kajenje je postalo kronično in pričela sem piti, ogromno. Pa saj ga ne pogrešam tako zelo, bolj pogrešam sebe, ko sem bila z njim. Takrat sem se počutila tako prekleto dobro, kot da lahko objamem ves svet, kot, da mi nič ne more spodleteti, a sedaj je drugače. Še vedno sem mlada in naivna, pa vseeno za kanček bolj previdna. Zveze mi ne dišijo več in pravzaprav v moških ne iščem več varnega objema, ampak zgolj potešitev skupnih potreb. Vseeno pa ostajam še vedno ena tistih, ki trdno verujejo v moč prave, čiste in iskrene ljubezni. Pravzaprav je to tudi edino kar si v življenju zares želim.
Hja, kaj še? Aja, Amsterdam, seveda. Tukaj sem v grobem zato, da pozabim. Vsaj tako mi je svetovala mamica, a ona pač ne ve, da ne morem kar tako pozabiti, da nikoli ne bom. Njej na ljubo in v iskanju novih, svežih poznanstev sem odšla. Leto dni brez domačega Neaplja se zdi naravnost grozljivo, sploh, ker nikoli nisem bila pretirana pristašica avantur in podobnega, a človek se lahko spremeni. No, jaz sem se že spremenila, a morda se bom še bolj, morda celo najdem nekoga, ki me bo spremenil ali pa jaz spremenim življenje kakšne uboge osamljene duše. Sprememb ne maram preveč, a so zdrave in očitno je pred mano obdobje, ko se bom nanje pač enostavno morala privaditi.





three years : n/a : za znoret je sexy!


PLAYED BY KATE



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

anna saphire leone _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: anna saphire leone   anna saphire leone EmptyČet Avg 04, 2011 5:09 pm

anna saphire leone Sprejeta

KATE, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

anna saphire leone

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: