KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 anneli hanna huttunen

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


anneli hanna huttunen _
ObjavljaNaslov sporočila: anneli hanna huttunen   anneli hanna huttunen EmptySre Avg 17, 2011 5:40 pm





ANNELI HANNA HUTTUNEN


nineteen : freshman : ballet : kannus, finland : nicole fox


anneli hanna huttunen Anneli


"Sem Anneli. Drobno dekle iz majhnega Finskega mesta. To mestece se imenuje Kannus. Megleno vreme, gozdovi in ure in tre trdega dela so zaznamovali moje otroštvo. A ne morem reči da se nisem imela lepo. Imela sem ljubečo družino, zveste prijatelje, hobij ki sem ga imela rada - skratka vse kar sem si lahko želela. Tako sem živela kot v pravljici do nekega novemberskega jutra. Moj brat je bil hudo bolan. Že približno leto dni je le ležal in brez njega se mi je trgalo srce. Tistega jutra pa je bila njegova bolniška soba prazna. Vedela sem. Vedela sem da je napočil konec, ki je bil jasen že dolgo časa. Od takrat sem živela osamljena. Čustveno in na videz sem se zapustila, pa čeprav sem vedela da je treba živeti naprej. A življenje ki mi je toliko časa prinašalo z srečo in veseljem se mi je postavilo na glavo. Moj nekoč popularni status na šoli je propadel, bila sem izbočenka. Tudi starši so me gledali postrani saj so imeli mojega brata vedno na skrivaj raje od mene, sedaj pa sem jim ostala le jaz. Še bolj sem se začela posvečati baletu, dokler nisem zbolela. Vsi so bili v skrbeh. Imela sem prvo stopnjo anoreksije, saj sem skorajda prenehala jesti. Starši pa so mi zopet stali ob strani in hitro sem se pobrala. Vendar sem morala nadoknaditi toliko snovi pri baletu da sem vadila ina vadila tudi pozno v noč. Takrat sem začela živeti. Zbližala sem se z mamo in očetom, počutila sem se veliko bolje. Moja preteklost kljub mojemu tarnanju ni takšna mora. Vedno sem ostala zvesta sama sebi kljub mojemu čutu da nenehno zaidem v nevarnosti in me mnogi poskušajo speljati z poti. Balet je moja ljubezen. Z njo izražam svoja čustva. Močno se trudim biti pozitina oseba, včasih mi to ravno ne uspeva. Mnogi pravijo da sem dolgočasna, monotona ali celo plehka. Koliko je resnice v tem sicer ne vem. Nisem oseba za kakšne divje zabave. Raje sem s prijatelji nekje zunaj, ali pa berem. Preprosto nisem takšna oseba da bi kar prišla do nekoga in sama od sebe začela pogogvor. Sem dokaj zasanjana in nekateri pravijo da živim v oblakih. Pri kakšnih športih z žogo in ostalem vedno čisto pogorim prav tako pri situaciji v kateri moram pokazati svoj smisel za humor. To da sem plesalka se pozna po moji drobni, suhljati postavi in mišičastih nogah. Moji lasje so rdečkasti brez volumna in valoviti, ki mi obkrožajo moj podolgovat obraz. Zaradi genov in pomankanja toplega sonca imam bledo polt. Zdaj odhajam v Amsterdam na izmenjavo, pred mano je čudovito leto študija. Odhajam iz meglenega Kannusa novemu življenju naproti."




one year : amazing!


PLAYED BY NIKA



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

anneli hanna huttunen _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: anneli hanna huttunen   anneli hanna huttunen EmptySre Avg 17, 2011 6:13 pm

anneli hanna huttunen Sprejeta

NIKA, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

anneli hanna huttunen

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: