KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 addison grette vanderbilt

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


addison grette vanderbilt _
ObjavljaNaslov sporočila: addison grette vanderbilt   addison grette vanderbilt EmptyTor Avg 23, 2011 10:03 pm





ADDISON GRETTE VANDERBILT


TWENTYONE : JUNIOR : LAW : AMSTERDAM, NETHERLANDS : LEIGHTON MEESTER


addison grette vanderbilt 04-2


»Na svetu je ogromno različnih ljudi in niti dva si med seboj nista enaka. Nekateri so dobri, nekateri so slabi, obstajajo pa tudi tisti, ki se celo življenje premikajo med obema poloma in se jih ne da kar tako popredalčkati ter jim nalepiti neke točne oznake. Ena izmed slednjih sem zagotovo jaz, Addison, dekle iz bogate stare rodbine Vanderbiltovih, ki so na Nizozemskem najbrž najbogatejša meščanska družina in ki so si ugled ustvarili z izjemno uspešno pravno pisarno. Že ob omembi mojega imena zato nekateri zavijete z očmi ali se namrdnete, saj v meni vidite le povzpetniško in razvajeno mladenko, ki vedno dobi kar hoče – ne motite se in iskreno povedano me ne bi moglo manj brigati. Prav imate, res sem ena izmed tistih, ki je že od rojstva navajena na razsipno življenje brez ovir in ne pozna besedice ne, ne glede na čustva in želje ostalih, zato sem se marsikomu na smrt zamerila. Ampak hej, zaslužili so si. Priznam da sem arogantna, prepirljiva in snobovska, mojstrica v manipuliranju in izmišljevanju različnih zgodbic, če mi kaj ni všeč pa iz tega naredim celo dramo, svet se pač mora vrteti okoli nečesa ali nekoga in zakaj za vraga to ne bi mogla biti jaz? Če bi poznali samo ta del moje osebnosti bi imeli najbrž občutek, da gre za največjo prasico na svetu, a vsaka medalja ima dve plati in verjemite mi, nimam zastonj toliko prijateljev – in s tem ne ciljam na tiste ritoliznike, ki jih zanima samo denar, pač pa na prave prijatelje, ki bi dali zame roko v ogenj. Če se vsaj malo potrudiš in spregledaš moj sprva odbijajoč značaj, razbiješ mojo lupino ter si pridobiš moje zaupanje, se pred teboj odkrije popolnoma nova oseba – razen če si brezupen primer in se že na prvi pogled odločim, da nimaš možnosti da mi boš kadarkoli všeč, na primer če nosiš čevlje svoje stare mame ali žvečiš z odprtimi usti ali ne poznaš deodoranta ali nimaš smisla za oblačenje. Seveda imam še vedno svoje nore trenutke, a za prijatelje bi dala vse – verjemi, ni se dobro igrati z nobenim od mojih bližnjih, sicer te lahko čaka še mnogo hujša kazen kot je skodelica jogurta na laseh ali kakšna res huda govorica, ki se razširi kot požar in od katere si še dolgo ne opomoreš. V tem sem res dobra, pravzaprav bi bila najbrž dobra novinarka ali igralka, če sedaj pomislim na to.. A seveda, biti eden izmed Vanderbiltov ima tudi svoje slabe strani in ena izmed teh je, da sem hočeš nočeš morala na to dolgočasno pravo, ki me niti najmanj ne zanima. Ko sem to omenila očetu, mi je na račun nakazal lepo vsoto denarja, potem pa me poslal za dva tedna v Pariz k najboljši prijateljici Anthei, da bi tam 'prišla k sebi' in takoj sem vedela, da iz mojih želja ne bo nič. Tako pač to je v moji družini. Saj res, družina in zgodovina, gotovo vas zanima še kaj o tem.. Ljubezenske zgodbe svojih staršev ne poznam, ker je najbrž ni bilo – tako ali tako se je že praktično od rojstva vedelo, da se bo Aaron Vanderbilt nekoč poročil z Ann Nordman, prav tako bogato dedinjo in tako se je tudi zgodilo. Rodila sem se jima jaz, edinka in ponosna na to, sicer zagotovo ne bi bila deležna vseh teh privilegijev. Starša me imata na svoj način najbrž rada, čeprav to po njuno pomeni predvsem, da mi mesečno dajeta velike finančne inekcije in se vtikata v moje življenje in odločitve glede prihodnosti. Na srečo še vedno mislita, da sem idealna hčerka, ki ju v vsem uboga in ni sposobna niti malo zamazati njunega ugleda, saj očetu oči zatiska truma ljubic, materi pa plastične operacije. Ko bi le vedela, da večino časa preživim na zabavah s prijatelji ali pa ob razmišljanju, kako bi se čim bolje maščevala kakšni izmed mojih številnih sovražnic.. Kot ste lahko opazili, nisem preveč naklonjena svoji družini, zato torej dovolj o tem tropu hijen. Osredotočimo se raje na najpomembnejšo stvar – name. Res da znam biti precej nemogoča, ampak glede na to da do sedaj nisem še nikogar ubila, se imam za dokaj normalno osebo. Povedala sem vam že praktično vse, kar je nujno potrebno, zato bom končala, imam še veliko pomembnejših stvari, ki se jim moram posvetiti. Oh, in še zadnja stvar, punce: pajkice niso hlače! Hvala za pozornost.«




ABOUT 5 : ISABELA : SIMPLY THE BEST


PLAYED BY LARUX



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

addison grette vanderbilt _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: addison grette vanderbilt   addison grette vanderbilt EmptySre Avg 24, 2011 12:03 pm

addison grette vanderbilt Sprejeta

LARUX, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

addison grette vanderbilt

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: