KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 kastriot gezim nallbani

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


kastriot gezim nallbani _
ObjavljaNaslov sporočila: kastriot gezim nallbani   kastriot gezim nallbani EmptyNed Sep 11, 2011 4:12 pm





KASTRIOT GEZIM NALLBANI


21 : JUNIOR : MANAGMENT : TIRANA, ALBANIA : JOE JONAS


kastriot gezim nallbani Joe-profil


Napiši nekaj o sebi...haha, mala malica! Vsi vedno želijo, da se ljudje predstavimo, da sami povemo nekaj o sebi. Seveda je večina ljudi ravno takrat najbolj zadržanih in povejo samo take nevtralne in neškodljive stvari, tako da potem potrebuješ nekaj časa, da jih spoznaš in ugotoviš kakšni so v resnici. A jaz nisem tak. Jaz vse povem naravnost in tako kot je, razen kadar grem na osvajalski pohod. Takrat ne povem veliko o sebi oz. stvari, ki jih povem niso njuno vedno pravilne. Taka je pač moja nataliteta. Sem Albanec in tega me ni sram priznati. Ravno zaradi moje narodnosti, me večina ljudi obsoja še preden me spoznajo. Ampak preden povem več o svoji osebnosti, bom tudi jaz začel kot vsi ostali z običajnimi stvarmi.
Ime mi je Kastriot Gezim Nallbani. Star sem 21 let. Oče je umrl ob mojem rojstvu, ker se je od veselja, da je dobil sina, preveč napil. Ironično, mar ne? Mamo pa je do smrti pretepel nek Srb, ker je mislil, da prihaja iz Prištine, glavnega mesta Kosova. Srbi nas Albancev ne marajo, a tiste iz Kosova pa dobesedno sovražijo. Tega okrutnega, ogabnega in nacionalističnega Srba so zaprli in mu dosodili dosmrtno kazen brez možnosti pogojne izpustitve. Čeprav so vsi moji sorodniki želeli tega idiota kamenjati, jaz mislim, da je dobil, kar si je zaslužil in se z njim ne ukvarjam več. Čeprav če bi ga srečal na ulici, bi ga prav gotovo pohabil. Od smrti moje mame je minilo 9 let. Pri 12 letih sem postal sirota in k sebi me je vzel stric po očetovi strani. Takrat je bil star toliko kot sem jaz sedaj in me preživljal dokler nisem bil star 18 let in sem lahko začel tudi sam služiti poleg šolanja. Sedaj je moj stric star 30 let in še vedno samski. Seveda kako pa ne bi bil, če pa je pravi ženskar. Vsak teden ima drugo domačinko, turistko, zdomko oz. kar pač pride mimo. Od malega je takega načina življenja učil tudi mene. A jaz se od mojega naroda razlikujem. Seveda si kot vsi ostali želimo v tujino z željo po boljšem življenju in po zaslužku, ampak jaz si želim še izobrazbo. A da ne bo pomote, nisem nek piflar ali kaj podobnega. Želim le čim višjo izobrazbo za čim boljše delovno mesto in za čim boljši zaslužek. Vsi moji bratranci in strici so gradbeni delavci, smetarji ali kakšni drugačni fizični delavci. Ampak jaz hočem biti več kot priseljenec v državo, kjer ti dodelijo težka in slabo plačana dela, kjer te vsi ljudje grdo gledajo, obrekujejo in te želijo izgnati nazaj v domovino. V tujini veljamo za kradljivce, nasilneže, ženskarje, izkoriščevalce, zgube, zaostale neumneže, pljuvajo čez našo vero in nenazadnje so vsi prepričani, da znamo samo naš materni jezik. No večina ljudi našega naroda je res morda takih, a jaz nisem. Kradel še nikoli nisem, no razen stric in jaz si neprestano kradeva dekleta, a to je bolj kot ne neka najina igra, kdo jih lahko dobi več in lepše, seveda pa sva si jih večkrat en drugemu speljala, ker pač takšna sva. Nasilnež tudi ravno nisem, le občasno kakšnega naučim kozjih molitvic, če mi gre ravno na živce ali pa se dela preveč pametnega. Dobro ženskarja je res nekaj malega v meni, ampak izkoriščevalec pa res nisem, čeprav nekateri dojemajo ta moja igranja z dekleti kot izkoriščevanje, da pridem do neke določene zadeve. Zguba in zaostali neumnež vsekakor nisem, ker drugače ne bi pristal na taki šoli, toda ljudje so me velikokrat razglasili za nekoliko omejenega, kar koli naj bi že to pomenilo. Glede vere, moram priznati, da sem musliman, toda nisem nek goreč vernik, tako da se zna zgoditi, da me boste zalotili s kozarcem piva ali s svinjskem zrekom na krožniku, čeprav se zgodi le enkrat ali dvakrat na leto, da se tako pregrešim. Glede znanja tujih jezikov pa se lahko pohvalim, da tekoče govorim angleško, nemško in italijansko. To pa bi bilo o meni pravzaprav vse, omenim lahko edino še to, da veliko ljudi meni, da sem precej samovšečen, toda kako pa ne bi bil, ko pa sem tako privlačen lepotec z bleščečim nasmehom, ki je omehčal še tako nedosegljivo dekle.





FRESHMAN : I ABSOLUTELY ADORE IT


JERNEJA



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

kastriot gezim nallbani _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kastriot gezim nallbani   kastriot gezim nallbani EmptyNed Sep 11, 2011 5:26 pm

kastriot gezim nallbani Sprejeta

JERNEJA, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.

Nazaj na vrh Go down
 

kastriot gezim nallbani

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: