KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 alise sofija lionn

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


alise sofija lionn _
ObjavljaNaslov sporočila: alise sofija lionn   alise sofija lionn EmptyTor Sep 27, 2011 2:45 pm





ALISE SOFIJA LIONN


DVAJSET : DRUGI : MEDICINA : RIGA, LATVIA : ARIANA GRANDE


alise sofija lionn Ariana1




Poznate občutek, ko se hočete nekam vključiti in te preprosto odrinejo? Ja, jaz še posebno dobro poznam ta občutek. Nekako sem zmeraj hotela biti malo bolj prepoznavna, ne pa samo tista, ki jo vidiš na hodniku. A ljudje me niso marali. Češ, da smo bogati, jaz pa samo razvajena deklina. Namesto, da bi začela jokati, sem jim zalajala nazaj. Stari starši so me učili, da nikoli ne smem se pustiti in jokati, ker to nič ne pomaga. Če želiš postati kaj v življenju, ne smem ostati na tleh, ampak vstati. Zato nisem nikoli obupala, bila sem pozitivna oseba in sem v vsaki majhni stvari našla vsaj eno pozitivno stran. Nekako nisem vedno mislila na slabo, nisem morala, ker sem bila vesela (čeprav na žaljivke, ki sem jih dobivala). Sem hotela vseeno se ne sekirati in živeti življenje, tako kot se to stori. Otroštvo sem bila več ali manj malo bolj osamljena in brez prijateljev. Ne mislim zdaj govoriti, da kako sem jaz boga in tako dalje, ampak samo povem. Tako sem se stoodstotno posvetila šoli in učenju. Večinoma dni sem brala učbenike in reševala domače naloge. Dobila sem za to tudi solidne ocene. Zaradi tega se včasih v življenju ne znam zabavati. Na zabavah izpadem kot popoln čudak, ki ne zna plesati, zato tudi zdaj redko grem na kakšno zabavo. In sem tudi po naravi na začetku malce bolj resna, ampak do svojih pravih prijateljev pa redko. Pri meni je tako, da ko ljudi spoznam zgledam zelo resna in sramežljiva. Sicer, ko boš moj prijatelj boš me videl v čisto drugačni luči. Bila bom bolj samozavestna in zabavna.
Kot ste opazili – ali ne – prihajam iz družine Lionn. Znane po tem, da so malo bolj bogate. Res je, da imamo bolj moderno hišo, več oblek, dražje znamke in tako naprej, samo jaz se res ne počutim nekaj zelo bogata. Ker bogati so zmeraj tako 'pomembni in važni'. Jaz redkokdaj sploh govorim o sebi in se sama sebi še zdaleč ne zdim pomembna. Pa tudi razvajena ne. Nikoli ne zahtevam, da mi kdo kaj kupuje in osrečuje, ker lahko to storim sama.
Da sem jaz nastala je bilo seveda potrebno, da sta se zaljubila ženska in moški. Moja mati me je precej zgodaj rodila in sicer že pri dvajsetih. Na svet sem pa pokukala septembra.
Žal se nisem rodila čisto pravilno, imela sem nekako nerazvita pljuča. Več mesecov sem morala ostati v bolnici, ker nisem bila sposobna čisto sama dihati. Po nekaj mesecih sem lahko to premagala in lahko odšla domov. Od takrat nisem imela kakšnih večjih težav.
Po enem letu sem dobila mlajšo sestro Elite, ki jo zdaj ... hm ... Skoraj nič več ne videvam. Hotela je uspeti v življenju in se preselila v Združene države, kjer bo šla študirat pravo. Zdaj jo že kar dolgo nisem videla, ampak se z njo dopisujem po elektronski pošti.
Imam mati Daina, ki se totalno razumeva in ji lahko povem vse. Dela kot fizioterapevtka v bolnici. Vsi pravijo, da sem ji podobna, čeprav sem jaz drugačnega mnenja. Po izgledu mi je sicer res kar podobna, ampak karakter pa tudi nimava kaj podobnega, ampak dobro. Kot sem že omenila, ji lahko vse povem. Res mi je kot kakšna prijateljica in ne kot mama.
Oče, Eduards, je pa z mojo mati ločen. Pri mojih štirih letih je zapustil celotno družino. Tako ali tako mi je vseeno, ker ga nikoli nisem tako videvala, od ločenja pa še manj! Ker ve, da mi ne moramo sami preživeti, nam zmeraj pošlje veliko denarja. Kar je pa zelo prijazno od njega. Mislim, kdo pa ne bi bil vesel, če ti kar en pošlje mesečno po osemsto in več denarja?
Ker očeta ni bilo, mati pa je delala, sem tudi zelo veliko časa preživela pri svojih starih starših po matini strani. Babica je bila zmeraj taaako radodarna in dajala piškote. Dedek pa učil takih in drugačnih stvari, ki mi bodo koristne v življenju.
In svojo družino imam precej rada, ker so zame naredili veliko stvari. In kot sem že pozabila povedati, mene vsaka majhna stvar tako preseneti. In nikoli ne bi spremenila svoje družine.






ABOUT 1 OR 2 YEARS : / : LEP :*


PLAYED BY LARA



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

alise sofija lionn _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: alise sofija lionn   alise sofija lionn EmptyPet Sep 30, 2011 12:22 pm

alise sofija lionn Sprejeta

LARA, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

alise sofija lionn

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: