KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 aleksy wisocky

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


aleksy wisocky _
ObjavljaNaslov sporočila: aleksy wisocky   aleksy wisocky EmptyČet Okt 06, 2011 1:21 pm





ALEKSY WISOCKY


TWENTY-ONE : JUNIOR : ECONOMY : WARSAW, POLAND : JARED PADALECKI


aleksy wisocky Jared


Vse se začne v majhnem mestecu v Warsawu, ki se imenuje Skwierzyna. V bolnišnici tam blizu sem se rodil. Moja ponosna starša mati Agnieszka ter oče Loyzek sta me vzgajala. Nisem bil star štiri leta, ko sem prvič šel v šolo. Z velikim nahrbtnikom sem leta 1994 prvič imel pouk. Spoznal sem nove prijatelje, med drugimi tudi mojega najboljšega - Amadeia. Star sem bil 12 let, ko sem prvič praznoval svoj rojstni dan. Nikoli več ga ne bi ponovil. Zmeda od zabave. Lovili smo se po trati, zadaj na našem dvorišču. Vse je šlo lepo in prav, dokler se nisem spotaknil ob veji, ki jo je naš vrtnar Feliks ravno odrezal. Pristal sem v bolnišnici. Leto kasneje je mama pričakovala otroka. Zadnji trenutek je pristala v bolnišnici. Rodila je zdrava, a majhna dvojčka, sama pa zbolela. Trije meseci so minili in mama se je vrnila domov. Dvojčka smo poimenovali Borys in Cezar. Dopolnil sem 15 let. To je bilo takrat, ko sta dvojčka dopolnila dva leta. Starša sta me poslala proti središču Warsawa, da bi kaj zaslužil. V družini je temveč vladala velika poguba. Oče je prislužil le nekaj denarja na mesec, mama pa je po bolezni le še pokašljevala in bolna ni bila pripravljena za službo. Po petih mesecih sem se vrnil domov. Oče se je začudeno ozrl proti meni, ko je videl, da so mi zrasli zalisci in brki. Po dolgem upiranju me je le spravil pod ostro rezilo. Brado sem imel spet gladko, le da tega nisem moral poskusiti, ker sem še cel teden s sabo nosil krvavo brisačo, ki je slonela na moji bradi. Minila so še 3 leta in odpravil sem se od doma. Do bližnje države - Nizozemske. Živel sem v Amsterdamu, kjer živim še zdaj. Vsak dan sem buljil v denarnico, kjer so se skrivale fotografije moje družine. Star sem bil 18 let. Nikogar nisem poznal. Amadei mi ni več pisal. Tudi družina se ni spomnila name. Nisem bil več sramežljiv fant, postal sem odločen, pameten in zgovoren moški. Polnoletnost mi je škodila. Vsak dan sem se po kratkem delu, katerega sem opravljal po pouku [samo prvi letnik] vračal v stanovanje z viskijem in tekilo v rokah. S pivom sem se le še redko kdaj srečal. Minili so trije meseci in na dan, ko naj bi se ponovno ostrigel se nisem. In razlog tega je bil, da ne živim več na Poljskem. Zameril sem se staršem in bratoma. Poslali so me stran. Daleč. Ne zaradi izobrazbe. Dobro izobrazbo najdeš tudi na Poljskem. Poslali so me, ker sem bil odveč. A na to sem pozabil. Zdaj sem drugačen. Zdaj živim, diham in pijem. Samo če želim. Nihče me v nič ne sili. Vem pa, da je poleg popivanja in tedenskega spanja v baru potrebno tudi učenje. Če želiš nekaj postati ali nekaj sploh biti, moraš najprej končati izobrazbo, potem pa živiš, kakor želiš. Šole ne izpostavljam preveč, čeprav je zame pomembna. Ne vem, kaj naj vam še povem o sebi. Vidite me na zgornji fotografiji, v opisu sem nekako izpuščal podrobnosti, ampak nekaj, česar vam še nisem zaupal je moj značaj. Sicer je v opisu na kratko napisano, če znaš razbrati. Ampak ga bom vseeno razložil; sovražim laganje, osebe ki lažejo, osebe ki se izpostavljajo, osebe ki me žalijo ali zmerjajo z norcem, zmešancem itd., sem glasen, rad popivam, se zunaj družim s prijatelji, sem dolgo v baru, ne maram se učiti in hoditi v šolo, sem precej zgovoren in NIKOLI, res skoraj NIKOLI ne lažem o ničemer. No, upam da je tole dovolj o meni. (:




ABOUT 5 YEARS : // : LOVE IT ;*


PLAYED BY MATIC



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

aleksy wisocky _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: aleksy wisocky   aleksy wisocky EmptyČet Okt 06, 2011 3:44 pm

aleksy wisocky Sprejeta

MATIC, DOBRODOŠEL NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

aleksy wisocky

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: