KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 alfonso estaquio duarte de cortez

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


alfonso estaquio duarte de cortez _
ObjavljaNaslov sporočila: alfonso estaquio duarte de cortez   alfonso estaquio duarte de cortez EmptySob Okt 08, 2011 7:48 am





ALFONSO ESTAQUIO DUARTE DE CORTEZ


TWENTY-ONE : JUNIOR : THEATHER STUDIES : PALMA DE MALLORCA, SPAIN : RORY TORRENS


alfonso estaquio duarte de cortez Rorychaos31


Amm. Pa začnimo.
Trenutno mi nič ne pade na pamet. *smeh*
No, sem Alfonso Estaquio Duarte de Cortez. O moji družini raje ne bi načenjal. *smeh*
Moja starša živita v Španiji. V Palmi de Mallorci. To je lepo mesto, kjer sem se rodil. Tam je neskončno kristalnega morja, po katerem po navadi plujejo ogromne križarke. V vodi je pesek in ko se potopiš pod vodo vidiš morske zvezde, školjke, rake... *zamišljeni face*
Mojima staršema je ime Chica in Enrique. Sem edinec, zato med počitnicami, ko sem v Španiji večino časa preživim sam.
Ko sem tam, rad ostajam v stanovanju. Starša sta večino časa zdoma. *smeh*
Včasih si le vzamem duška in se vključim na kakšen 'Beach Party'. Navdihuje me... Pravzaprav me navdihuje igralstvo. Rad igram. Zato sem tudi v Amsterdamu. Včasih me povabijo na kakšno predstavo in zaigram kak stranski lik. *smeh*
Navdihuje me pravzaprav tudi glasba. Rad pojem. Tudi fotografiram rad. Naj dvignem roko, da sem jaz tisti, ki vedno objavlja najbolj zmešane slike iz zabav. *smeh*
Pred dvema letoma sem za rosjtni dan dobil kamero. Seveda je lahko kakor snemala tudi slikala. Še vedno jo imam. Vedno jo imam v torbi ali hlačnemu žepu. Pravzaprav je kamera v Amsterdamu vse kar imam. Resno. Ja no, imam še oblačila in vse. Ampak je edina dragocenost, ki me spominja na dom. Na Španijo in na starše.
Starši me pogrešajo. Čisto očitno, da mi vsak mesec pišejo. *smeh*
Sem prijazen človek. Ne maram se vtikati v besedo, nekoga v nekaj siliti ali biti v napoto. Glasen. Sem glasen. Včasih povem več, kot bi moral. *smeh*
A to ne moti nikogar. Vsaj do zdaj. Tega se sploh ne pozna, samo govorim rad. Zelo rad.
Sem tudi delaven. Po navadi si sam kuham, pečem, likam, perem, čistim...
Ja kaj pa naj. *smeh*
To delam, ker me veseli. Veseli me tudi drugo.
Nisem ravno za resne zveze. Seveda sem bom nekoč poročil, a nikamor ne hitim. Pri mojih enaindvajsetih sem seveda že imel dekle. Ne bi preveč podrobno o njej. *smeh*
Kot sem že rekel ne iščem dekleta. Na prvem mestu so moški. *smeh*
I'm just kidding. :'D
Na prvem mestu je prijateljstvo. To pa.
Če bi mi katero dekle bilo všeč, bi ji to povedal v obraz. Seveda se jih pa nikakor ne izogibam. So precej dobra družba. *smeh*
Nikakor nisem fotogeničen! *smeh*
Ne maram se ravno fotografirati. To ni zame. Čeprav če sem pijan, se sploh ne zavedam, če me kdo fotografira z bliskavico. *smeh*
No, mislim da bo počasi to vse o meni. (:





A LOT : ALEKSY WISOCKY : FALLING DEEPLY IN LOVE


PLAYED BY DANGER DUDE



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

alfonso estaquio duarte de cortez _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: alfonso estaquio duarte de cortez   alfonso estaquio duarte de cortez EmptyNed Okt 09, 2011 1:50 pm

alfonso estaquio duarte de cortez Sprejeta

MATIC, DOBRODOŠEL NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

alfonso estaquio duarte de cortez

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: