KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 wolfgang dominic klein

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


wolfgang dominic klein _
ObjavljaNaslov sporočila: wolfgang dominic klein   wolfgang dominic klein EmptyPon Okt 10, 2011 2:52 am





WOLFGANG DOMINIC KLEIN


20 : JUNIOR : MUSIC : VIENNA, AUSTRIA : ANDREW COOPER


wolfgang dominic klein A4


Hej! Hm moj opis? Sicer sem prepričan da gre tu za neko nepotrebno birokracijo ampak, naj bo, red je red. Moje ime je Wolfgang Dominic Klein in prihajam iz Avstrijske prestolnice, Dunaja. Naj vam takoj omenim, da nisem nič v sorodu z znanim modnivm oblikovalcem Calvinom Kleinom, s katerim me ljudje radi povezujejo. Rad pa imam njegove obleke, katerih je v moji omari kar nekaj. No ja sedaj pa od mojega začetka. Rodil sem se hladnega decemberskega jutra v Dunajski porodnišnici, in sicer mami Victoriji in očetu Svenu. Bil sem edinček. Vsaj do svojega drugega leta starosti, ko sem dobil še mlajšo sestrico, po imenu Monica. Moj oče je bil na visokem položaju v avstrijski policiji, mama pa je bila ena izmed vodilnih farmacevtk v veliki angleški farmacevtski hiši. Situacija je bila taka, da sta bila oče, ki je bil dejansko priseljenec iz Nemčije, in mama kar precej zdoma, tako da sva bila z Monico prepuščena sama sebi. Večkrat sva skupaj gledala televizijo, najraje sva imela glasbene programe. Glasba... privlačila me je od takrat, ko sem jo prvič zares slišal. Najbolj pa sem bil impresioniran nad zvokom kitare. Staršema sem takoj pričel 'težiti' da si želim kitare. No ja, nisem potreboval veliko da se je čudovita črna akustična lepotica znašla v moji sobi. Na začetku je bila seveda žrtev Monica, saj je morala poslušati čudaške zvoke ki so prihajali izpod mojih prstov, ko pa sem se malo navadil, pa je sama prišla v sobo in me poslušala. Igranje inštrumenta sem vzljubil in mu posvečal doberšen del življenja. Namesto da bi s sošolci igral nogomet, sem raje čepel v glasbeni šoli in obiral strune. Ko nam je šlo v družini vse tako lepo, mama je v službi naredovala in plača se ji je potrojila, oče se je vzpenjal po položajih pri policiji, sestra in jaz pa sva šolo izdelovala z odliko, se je zdelo, da je pravzaprav vse skupaj prelepo, da bi bilo resnično in kor strela iz jasnega je udarilo. "V eksploziji v farmacevtskem laboratoriju umrla direktorica oddelka", "Farmacija izgubila pomembno žensko..." so se vrstili naslovi v časopisih, oče, sestra in jaz pa smo ostali brez žene in mame. To so bili trenutki, ki so mi spremenili način življenja. Prej sem bil skromen fant s kitaro, po njeni smrti, ko mi je zapustila ogromne količine denarja, pa sem se odselil v svoje stanovanje, kupil sem si luksuznega Audija, se pričel oblačiti v dizajnerske obleke prej omenjenega CK, kupil drago uro, praktično spremenil način življenja, ostalo mi je le nekaj: kitara. Ni me zapustila nikoli. Čeprav sem postal nadpovprečen mestni fant z debelo denarnico, frajerskim avtom in kar nekaj 'oboževalkami' ne odstopam od glasbe. Nekega popoldneva sem sedel v mestnem parku, igral kitaro in pel, ko se mi je vendarle nasmehnila sreče. Do mene je stopil možakar v črnem in se mi predstavil kot glasbeni agent. Že sem imel v žepu pogodbo za prvi album, ki ni bil bog ve kakšna uspešnica, bolj pa me je dvignilo preigravanje kitare na mini koncertih v dunajskih lokalih, in postal sem lokalni zvezdnik. Moje ljubezensko življenje pa je bilo precej razburkano v mladih letih. V osmem razredu osnovne šole sem pričel z postavno rjavolasko Hano in bil z njo tudi prek cele srednje šole, prepričana sva bila, da sva glede partnerjev zapečatena do konca življenja, potem pa sem nekega večera po koncertu pregloboko pogledal v kozarček in ena izmed 'oboževalk' je to spretno izkoristila. Ko pa sem bil ravno v elementu se je na vratih sobe naslikala Hana. No to je bil klaveren konec najine 'neskončne' ljubezni. Želim si da tega nebi storil nikoli ampak kar je pač je. Od takrat naprej se ne spuščam v resne zveze temveč imam raje kakšne avanturice. Definitivno pa je v meni nekje želja po resni zvezi, družini... Kakorkoli. Ljubezen ne pozna meja, tudi jaz ne, se vidimo v Amsterdamu.




three : n/a : great one!


AAMBROZ



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

wolfgang dominic klein _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: wolfgang dominic klein   wolfgang dominic klein EmptyPon Okt 10, 2011 7:00 am

wolfgang dominic klein Sprejeta

AAMBROZ, DOBRODOŠEL NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

wolfgang dominic klein

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: