KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 juliet emy coraux

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


juliet emy coraux _
ObjavljaNaslov sporočila: juliet emy coraux   juliet emy coraux EmptyPet Nov 25, 2011 4:32 pm





JULIET EMY CORAUX


TWENTY : SOPHMORE : ENGLISH LITERATURE : BERN, SWITZERLAND : TERESA PALMER


juliet emy coraux I2i-opis




Nekateri bi rekli, da sem še ena izmed mnogih razvajenih hčerk velikih bogatašev, a jaz bi jih gladko zavrnila in jim odvrnila, da sem jaz mnogo nad njimi. Res je, sem zelo razvajena, lahko bi tudi rekli, da se kopam v denarju. Uživam v veliki pozornosti in laskanju moških, sem glavna na zabavah in odlična pri pitju alkohola. A vse to si lahko privoščim, ne da bi me vrteli okoli prsta kakor kakšno marioneto saj sem zelo pametna. Moj IQ je zelo nadpovprečjem in to tudi dokazujejo priznanja, ki so razstavljena v domačem kabinetu. Verjetno se čudite, kako lahko priznanja nosijo moje ime. Preprosto. Nekoč sem bila izredno radoveden otrok, ki je hotel vse vedeti in je navsezadnje tudi vse izvedel.
Zase lahko rečem, da sem se rodila v popolnem času, na pravem mestu in v odlični družini. Švica je za mnoge samo država z visokimi gorami in ogromnimi smučišči, sira in čokolade. A morda ne veste, da je Švica znana tudi po veliki vlogi v bančništvu, zato ne potrebuje pomoči drugih držav- ni odvisna. Preprosto je nevtralna. Zato mi Švicarji radi uporabljamo stavek: ''Sem kot Švica. Nevtralna kakor se da in tudi dobra z čokolado.'' Tako je moja družina znana kot upraviteljica velike banke združena z močno združbo za organizacijo raznih dogodkov in prireditev. Beri med vrsticami: Zabave. Zato še danes težko verjamem zgodbi, kako sta se moja starša našla, a vsak dan mi dokazujeta da sta prava za skupaj saj se imata zelo rada in to ljubezen in osladnost tudi prenašata na nas otroke (S.O.S.!). Poleg sveta zabav in moških je v mojih možganih tudi prostor za odkrivanje in branje. Morda ne boste verjeli in po pravici mi tudi mar ni, a neskončno uživam v angleški literaturi oziroma književnosti. V vsako vrstico in besedo poezije se neskončno poglobim in iz njih tudi črpam inspiracijo ter moč za svoje delo in tako papir in črnilo postaneta edini stvari, ki se dejansko naužije mojih močno skritih čustev.
Pravi pomen prijateljstva je pri meni že zdavnaj nekje daleč stran. Samo enkrat sem se zjokala in občutila bolečino in nikoli več. Zato tako imenovanim prijateljem rečem kolegi, ki so z mano na zabavah pozno v noč in, ki dajemo sloves slabe družbe. Tudi prave ljubezni v teh letih ne iščem. Raje počakam, da ona pride k meni. Do takrat pa rada uživam v življenju, saj je eno samo, poleg vsega pa nikoli ne veš, kdaj te bo doletela obsodba. Tako sem takšen tip človeka, ki uživa v vsakem trenutku in podrobnostih. Naj pa vam tudi kot opozorilo vnaprej povem, da se z mano raje ne kosate ali poskušati meriti v tem, kdo je bolj pasji, saj boste v tem primeru izgubili. Za izgubiti nimam ničesar, saj nisem na nič čustveno navezana, poleg vsega pa imam na bančnih računih več denarja, kot ga lahko povprečen človek pridela v 20 let delovne dobe. Ljudje pravijo, da denar ne kupi vsega, a se lažejo. V teh časih kupi pravzaprav vse. Morda je težko verjeti, a prej se tega zaveste bolje je. Morda zdaj izgledam kot hladnokrvna ženska, a na take stvari gledam realno, stojim trdno na tleh. Drugače sem pa ravno nasprotno. Vsaki stvari dam poseben efekt in užitek. Najlepše pri tem je, da če kaj narobe postorim, se ne sekiram, saj je to življenje. In življenje je sestavljeno iz milijon napak. Če je to tako mala in je cela scena, kaj šele, ko je napaka ogromna. Preprosto pustim naravi, da opravi svoje. Spontano.
Ugotovitev? Sem razvajena, žurerka, brez vesti in skrbi, zajeb*ana ženska, a poleg vsega velika ljubiteljica poezije ter neverjetno pametna. Nekakšen čuden mix, a prav to me naredi posebno in drugačno. Naredi me Juliet Coraux.
In zdaj sem le tukaj v Amsterdamu, verjetno edinem mestu, ki še ni izkusilo moje norosti.






FOUR TO FIVE YEARS : NOT YET : AMAZING


PLAYED BY STAŠA



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

juliet emy coraux _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: juliet emy coraux   juliet emy coraux EmptyPet Nov 25, 2011 10:25 pm

juliet emy coraux Sprejeta

STAŠA, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

juliet emy coraux

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: