KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 amelie jamie donovan

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


amelie jamie donovan _
ObjavljaNaslov sporočila: amelie jamie donovan   amelie jamie donovan EmptyPet Nov 25, 2011 9:29 pm





AMELIE JAMIE DONOVAN


TWENTY : SOPHMORE : ART : NEW YORK, USA : ALEXIS BLEDEL


amelie jamie donovan Tumblr_lux22pIlow1r1ziib


Am ja, nekaj o meni.
Pravzaprav ne vem niti kje naj začnem in kaj naj povem. Vedno sem nadvse zgovorna, takšna, ki nikoli ne utihne, v tem trenutku pa niti ne vem, kaj naj rečem. Celotna na situacija me spremlja, že odkar pomnim zase. Vedno znam govoriti prav o vseh stvareh, nikjer mi ne zmanjka besed, nakar se pa ob teh trenutkih popolnoma ustavim. Spominjam se še prvih šolskih dni, ko se je vsak moral predstaviti in povedati nekaj o sebi- takrat sem vstala iz svojega stola, povedala ime in priimek ter nato tišina. Preprosto nisem vedela kaj dodati, kakor še sedaj ne.
Ampak naj poskusim ponovno, lepo od začetka- moje ime je Amelie Jamie Donovan, dvajset letna študentka umetnosti, bolj natančno slikanja ter prihajam iz New Yorka, iz Združenih držav. Oh ja, to je kraj katerega preprosto obožujem, moj rojstni kraj, mi je bil vedno pri srcu. Ne vem, kaj vidim v njem, definitivino pa ne le mesto zabave kakor ostali ter ga preprosto obožujem. Najbrž iz dejstva, ker sem tam preživela svoje otroštvo, svoja najlepša leta, dokler ni prišlo najstništvo, ko so se stvari spremenile. Preprosto nisem več mogla biti na enem mestu, vse kar je enako me je vedno na smrt dolgočasilo in takrat se je začelo tisto obdobje, ki traja še sedaj- moja neustaljenost. Nisem zdrava, če sem več časa na enem mestu, vse gre narobe. Preprosto moram menjati kraje, okolje na nekaj časa, saj je enakost nekaj, kar ne presenesem. Vedno sem sprejemala z odprtim srcem, vse kar je novega, kakor še sedaj obožujem in preprosto moram izprobati, saj me je prav vedno navduševalo tisto, kar dosedaj še nisem doživela. Mogoče je moja neustaljenost po eni strani preprosto temna točka, saj velja pri vsemu- pri tem, da moram na dan obvezno nekam oditi, se sprehajati naokoli, priti do nekaj novega, saj preprosto me vse isto dolgočasi- in iskreno, tako je bilo vedno pri ljubezni. Prekleto veliko zvez je zaradi tega razpadlo, saj preprosto mi nikoli ni bila všeč rutina med pari in tako se je vse lepo, hitro končalo, tako kot se je. Najbrž je le slednja razlog, da sem prestavila na avanture, ki so pravzaprav nekaj, kar se ne naveličam prehitro. In priznam da je pitje alkohola in vse zadeve, ki sledijo, tudi avanture, nekaj kar se zelo pogosto dogaja v mojem življenju, v bistvu skoraj cel čas. Na zabavah preprosto vedno spijem preveč- priznam sama in ob prvi priložnosti, ko pride mimo kakšen fant, kateremu se punca preprosto ne more upreti se zgodi tisto tipično- zbujanje v neznančevi postelji, ne da bi vedel kaj počneš in zakaj. Ah ja, najbrž se bom že enkrat navadila, če ne bo prej vseeno prišel tisti eden, pri katerem bom čutila točno tisto, da bi se bila pripravljena vstaliti, saj nenazadnje, vsakega avanturista nekdo ustavi- vendar iskreno, v tem trenutku meni to deluje vse kakor neka pravljica in vprašanje je, če ne bo še nadaljnega nekaj časa.
Torej ja, kakor je bilo ugotoviti, ko enkrat začnem govoriti o neki stvari, se ne morem ustaviti. Preprosto mi ne zmanjka besed, vedno bom našla nekaj, samo, da ne sedim v tišini- nenazadnje slednje nisem nikoli marala. Vedno sem bila zgovorna in ja, vsi bi rekli, da tudi hiperaktivna, saj sedenje pri miru in gledanje nekam v daljavo, v mislih pa nekaj premlevati, ni bilo nikoli zame. Nekako je tista živahnost iz otroških let, ko ne moreš biti pri miru niti stotinko sekudne ostala v meni.
Svojo hiperaktivnost sem od prvega razreda pa do tretjega letnika, oziroma do osemnajstega leta dušila v karateju- da, bila sem svetovna prvakinja v tem športu ter ne bi me čudilo, če bi kdo po naključju sedaj poznal moje ime, vendar od tega je že dve leti ter moje ime je potonilo v pozabo in najbrž sem le ena izmed mnogih, ki ima pač črn pas v karateju- velika prednost pred tujci.
Verjamem, da bi marsikdo rekel, da sem še vedno neki otročaj, kateri preprosto ne ve kaj bi rad, vendar ima po eni strani prav- moja hiperaktivnost, nevstaljenost ter blebetavost res spominjajo na otroka. Vendar v bistvu, sem se vedno znala tudi umiriti, če je bilo treba, saj sem vedno vedela, kje je meja, kje se je potrebno ustaviti. Nekako sem bila vedno dobra poslušalka in prijateljica, ko nekdo rabi pomoč- takrat znam vso pozornost posvetiti njemu, brez bilo kakšnih pribliskov. Topel objem in nasvet je bilo nekaj, kar sem vedno znala ponuditi, čeprav me mogoče celotna situacija, ni niti zanimala- vendar vedno, ne glede na vse, bom stala prijateljem ob strani, saj to je edina stvar, katera ne izpluhtni, kakor vse drugo.
Še kakšna podrobnost, ki mi je ušla? Oh ja, stvari, ki jih obožujem. Hm, v bistvu so to knjige, stara rock glasba, risanje ter filmi, predvsem kriminalke. Moram priznati, da nadvse obožujem Sherlocka Holmesa ter Hercula Poirota. Priznam, da sem si knjige, serije in filme ogledala in prebrala že nešteto krat. Obožujem prav vse, kar je povezano z njima in v bistvu imava, kar nekaj podobnosti, kot je radovednost, kateri se jaz preprosto ne morem upreti, tisti sarkazem, ki vse poživi in... hja no, definitivno bi se še kaj najdlo, če bi želela, vendar sedaj, recimo, da nimam volje, nenazadnje pa... Ali nisem povedala dosti? V bistvu sem še več, kot sem nameravala ja *smeh*.
Drugače pa niti ni problem, če me kdaj ustaviš na ulici, primeš za ramo ter vprašaš za kakšno stvar- nenazadnje znam biti kakor odprta knjiga pri vseh rečeh, razen tistih, za katere sem prepričana, da ne smejo priti v javnost- ne skrbi, takrat te bom pa že opomnila.





5+ : NONE : AWSOME! :3


IRINA



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

amelie jamie donovan _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: amelie jamie donovan   amelie jamie donovan EmptyPet Nov 25, 2011 10:38 pm

amelie jamie donovan Sprejeta

IRINA, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

amelie jamie donovan

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: