KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 alex faith alden

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


alex faith alden _
ObjavljaNaslov sporočila: alex faith alden   alex faith alden EmptyPon Nov 28, 2011 4:02 pm





ALEX FAITH ALDEN


TWENTY : SOPHOMORE : MUSIC : TAURANGA, NEW ZEALAND : JESSICA STAM


alex faith alden Maddiebio


Pozdravljeni; ime mi je Alex Faith Alden, stara sem 20 let in prihajam iz Taurange, ki je srednje veliko mesto na Novi Zelandiji. Ni mi všeč, kako sem sedaj zdrdrala svoje osebne podatke, kot da bi prišla na nek casting ali nekaj podobnega in bi imela le malo časa na voljo za svojo predstavitev. V bistvu imam časa za predstavitev na pretek in se mi nikamor ne mudi, tako da lahko začnemo bolj počasi. Nimam posebnih težav z opisovanjem sebe, svojega karakterja in zgodovine ali česarkoli, v nasprotju z veliko ostalimi, ki ne marajo pisati ali govoriti o sebi, ker se bojijo, da se ne bodo prikazali ravno v pravi luči. Navsezadnje pa rada govorim na splošno, o čemerkoli. Torej, moje polno ime je Alex Faith Alden, ampak se s tem imenom nikomur nobenemu ne predstavljam. Vedno sem za vse Alex, srednjega imena pa ne uporabljam nikjer drugje kot v vseh tistih uradnih papirjih. Priimek Alden sem dobila po očetu, in mi niti najmanj ni všeč – tak čuden je in čudno zveni, baje je britanskega izvora. Rodila sem se v toplem februarju dvajset let nazaj dvema, takrat izgubljenima, staršema, ki nista točno vedela kaj bi s svojim življenjem - ona šestnajstletna izgubljena najstnica in on osemnajstletni fant, ki še ni vedel dobro kaj bi rad v življenju sploh počel. Tako sem pač plod najstniške ljubezni, lahko bi rekli neko nepotrebno in nezaželeno bitje. Seveda sta se ta dva najstnika hitro odrešila te nepotrebne „stvari“ v njihovem življenju in me dala v posvojitev. Nič nimam proti posvojenim otrokom, celo zelo v redu se mi zdi, da daš otroka v posvojitev, če veš, da sam ne boš mogel ali pa nočeš skrbeti zanj, ampak nekako sama se kot posvojeni otrok nisem znašla najbolje. Mislim že se ti zdi super za vse tiste otroke, ki so bili srečno posvojeni, ampak jaz se s svojimi krušnimi starši nikoli nisem preveč dobro razumela. Zame nista skrbela slabo – nasprotno, nudila sta mi vse, kar sta mogla in me razvajala z najrazličnejšimi stvari, ki sta si jih lahko privoščila, ampak enostavno sem se, odkar sem bila sposobna malo bolj s svojo glavo razmišljati, počutila nekako odtujeno, kot da dejansko ne spadam v to družino. Poleg tega je pa še trajalo šestnajst let preden sem izvedela, da sem le bila posvojena in še to ne iz njihovih ust. Takrat me je nekako potrlo vse skupaj, in sem jim še manj zaupala kot prej. Kmalu po tem, čez manj kot pol leta, sem se zaradi močnih konfliktov, z moje strani predvsem in nerazumevanja sporazumno odselila od njih k dobremu prijatelju. In od takrat je moje življenje enostavno mnogo boljše, vsaj po mojem mnenju. V bistvu sem od takrat pustila vso mojo zgodovino in otroštvo za sabo in se ne nameravam, kaj preveč ozirati nazaj, najbrž je to zadnjič, ko na veliko pišem o tem. Po tem, ko smo se vrnili nekaj let nazaj in ste nekako na hitro dobili vpogled v mojo nič kaj preveč zanimivo ali posebno otroštvo, vam lahko povem še kaj bolj konkretnega o sebi. Sem zelo samozavestna oseba, in mnogo ljudi se mi ob tem čudi. Kaj si morem, če sem dejansko všeč sama sebi, če se dejansko zdim sama sebi super oseba in me dejansko na sebi ne moti čisto nič. Globoko preziram vse ljudi z nizko samopodobo in samozavestjo, ki se najraje smilijo sami sebi in imajo pripombe nad čisto vsako svojo lastnostjo ali nad čisto vsakim delom telesa. Rada imam samo sebe in mi je hkrati čisto vseeno, kaj si ljudje mislijo o meni – če me ne morejo sprejeti takšno kot sem, je to čisto njihov problem in noben jim ni, da se morajo družiti ali sploh pogovarjati z mano, če jim pač nisem všeč, naj me pustijo na miru. To pa seveda ne pomeni, da ne prenesem kritike – kritiko sprejmem in se vedno skušam iz nje čim več naučiti. Nekateri znanci in prijatelji pravijo, da veliko preveč govorim in, da včasih kar blebetam nekaj brez pomena. Ne vem sicer, če res tako veliko govorim, ampak vem, da zelo rada govorim in sem hkrati tudi zelo komunikativna oseba. Kljub temu, da sem komunikativna in zelo hitro navežem stik, nisem bila še pretirano uspešna v iskanju prave ljubezni. Ampak prave ljubezni zaenkrat tako ali tako nočem, ker potem postanejo vse tiste zabavne ljubezenske aktivnosti enolične in dolgočasne. Raje malo uživam z različnimi ljudmi prej in se zapletem še v malo avantur, ki jih do sedaj tako ali tako ni bilo ravno malo. Vsaka zabava prinese nekaj novega in dobrega in mnogo novih dobrih prijateljev je treba preizkusiti. Čas za prav ljubezen bo že prišel, vse ob svojem času bi lahko rekli. V domačem mestu Taurangi, ki je eno izmed najlepših mest na Novi Zelandiji, študiram glasbo in ena mojih največjih želj ni, da bi posnela superpopularen CD, ampak da bi enkrat zapela in zaigrala v kateremkoli izmed številnih broadwayskih teatrov. Skoraj povsem sem prepričana, da mi bo to uspelo, pa čeprav bo to mogoče le oponašanje nekega zabitega in popolnoma nepomembnega ptiča v ozadju. Poleg glasbe, ki je najbrž najbolj pomembna stvar v mojem življenju, se zelo rada ukvarjam tudi s športom in sicer veliko smučam. Ko sem bila mlajša, sem se smučanju bolj posvečala tudi tekmovalno, sedaj pa smučam le še rekreativno. Obožujem mrzlo vreme in sneg in vse ostalo, kar je povezano z zimo. Škoda le, da v Taurangi ne moremo uživati kakšnega občutno bolj mrzlega vremena. Moja prva trenutna želja je ta, da bi mi v drugem poizkusu končno uspelo iti na to mednarodno izmenjavo v Amsterdam. V Amsterdamu še nisem bila, ampak prepričana sem, da je enkratno in čudovito evropsko mesto, v katerem je dovoljeno skoraj vse, kar je tu v Taurangi strogo prepovedano.




HONESTLY? NONE : // : AMAZING


PLAYED BY AXF



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

alex faith alden _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: alex faith alden   alex faith alden EmptyPon Nov 28, 2011 11:46 pm

alex faith alden Sprejeta

AXF, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

alex faith alden

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: