KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 javier marian lopez quiero

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


javier marian lopez quiero _
ObjavljaNaslov sporočila: javier marian lopez quiero   javier marian lopez quiero EmptyČet Dec 01, 2011 11:01 am





JAVIER MARIAN LOPEZ QUIERO


TWENTY-ONE : JUNIOR : THEATHER STUDIES : HAVANA, CUBA : FELIX FEIST


javier marian lopez quiero Felix002


sem kadilec. škodim sam sebi. pijem alkohol. sem za one night relationship. sem grešnik. pol španec. prihajam iz kube. ah. veliko je stvari, ki bi jih lahko povedali o javiju. sem edinec. s tem bom pričel. moja starša sta umrla v prometni nesreči. od takrat naprej sem živel s teto alberto in bratrancem julianom. onadva sta moja edina družina. odkar sem prišel sem mi je bolje. nisem ravno miren človek. popivam in kadim. to sem že omenil. tega se ne branim, branim se le besed, ki se jih drži teta. nič kajenja v hiši. ne poskusi kaditi v šoli. če te še enkrat vidim s cigaretom in viskijem v rokah, ti bom že pokazala. cigarete sem v kubi nekoliko le poskusil kaditi, večino pa se jim moral odrekati. pogrešam kubo, nanjo bom mislil še dolge čase, ko bom tu. pogrešal bom jutra, ko sem namesto šole šel na plažo blizu naše krasne ulice v havani in sedel na mehko mivko in gledal osamljene modre valove prelepega morja, ki odnaša izgubljene sanje. v desnici bi držal cigaret, ki bi že počasi ugašal in v levici bi se v mivko pogrezalo pivo, ki bi ga roka že počasi prislanjala proti izsušenim ustnicam. veter bi mi pihal v lase in ne bi imel majice. kratke hlače z vojaškimi lisami bi bile že povsem umazane in znotraj polne mivke, ki jo bi s sabo prinesel jutranji veter. veter bi se pomiril ob enajsti uri. takrat bi vstal in si nazaj oblekel majico ter zagrabil rdečo/črno dakine torbo in si jo poveznil na ramo ter bos ob morju odkorakal do šole, ki ni bila daleč. moja osebnost ni zanimiva. nisem ravno za najdaljše zveze. je pa možno, da se javi zaljubi. to se še ni zgodilo niti v najdaljši zgodovini. sem bolj ženskar. kot sem že povedal, bom še vsaj nekaj časa ostal na one night relationship. naj se še malo bolj podrobno opišem. najprej zunanjost. to, da imam svilnate in skodrane rjavkasto/blond lase ste že opazili. poleg tega, imam mamine temne oči, ki te vedno lepo pogledajo. razen seveda, ko imam povsem rdeče od trave [;'D]. imam nekaj trebušnih in ročnih mišic. seveda pa mi jih tudi v nogah ne manjka. to je zato, ker vsak vikend/dan/teden - ko se mi ljubi hodim v fitnes. vsekakor imam nežne in lepe rdečkaste ustnice, ki so pa tudi mehke in popolne [*-*]. to sem slišal že od marsikatere punce. pa tudi fanta [;'D]. imam bolj majhna ušesa in malce čuden nos [za nekatere]. vendar jaz sem z njim zadovoljen. meni je všeč. ko sem pa že pri volji, pa bom povedal še ; da sem lahko prijazna in prijetna oseba, čeprav tega iz prve roke ravno ne vidiš. nikakor nisem zadržan in vedno vse povem naglas, včasih tudi stvari, ki jih ne bi smel.




THREE OF THEM : JUST SHMEXEY JAVIER : IT'S FUCKIN' AM-AZING


PLAYED BY AJA



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

javier marian lopez quiero _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: javier marian lopez quiero   javier marian lopez quiero EmptyČet Dec 01, 2011 5:08 pm

javier marian lopez quiero Sprejeta

AJA, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

javier marian lopez quiero

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: