KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 alexander georg fielder

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


alexander georg fielder _
ObjavljaNaslov sporočila: alexander georg fielder   alexander georg fielder EmptySob Dec 03, 2011 8:43 pm





ALEXANDER GEORG FIELDER


21 : 3. LETNIK : CREATIVE WRITING : HAMBURG, GERMANY : CHACE CRAWFORD


alexander georg fielder Tumblr_lvlp8tbh451qiy67uo1_500


No, pa poglej, čeprav imam veliko denarja, sreče in tudi nesreče v ljubezni, sem zgovoren, šarmanten, ne pomeni, da je tudi moja zgodovina nekako super. Kdo so moji biološki starši? Nimam pojma. Nikoli se niti nisem preveč vbadal, kje sem se v resnici rodil, če je Alexander moje pravo ime, itd... Nekega tečnega zimskega dne, sem samo v košari jokav pristal pred vrati hiše mojih staršev, ki so me vzeli, saj tam pred vrati me niso mogli pustili. Tako se je potem začelo moje življenje. Nekateri pravijo, da sem se rodil pri nekih norih Mehičanih, nekateri pravijo, da pri ciganih... Konec koncov nisem imel pojma, kdo me je sploh omogočil, da vidim ta nori svet. Ampak glede vsega tega nisem hotel razmišljati, niti govoriti. Nekaterim celo pravim, da me je rodila mati, ki ni moja biološka. Skratka mi je bilo res neprijetno govoriti o moji preteklosti, to sem zaupal samo tistim dobrim prijateljem, ali pa še to ne. No, saj je vseeno. Živeti svoj življenje, sem začel potem pri eni neznansko bogati družini, kjer so bili zelo olikani in razvajeni, pa saj veste kakšni so tisti bogataši. Po dolgih letih, ko sem živel tam, sem tudi jaz postal olikan in razvajen. Bolj razvajen, kot olikan. Bil sem edinec, in saj veste kako kul je biti edinec. Vse je samo zate, več dobivaš, ni nobenega doma, ki bi ti začel težiti, ne? Ampak se ne sliši tako 'kul', starši so bili vedno - noč in dan - v službi. Bolj sem videval svojo varuško, kot pa tiste presnete starše. Če pa so že slučajno prišli starši, so zmeraj bili tečni in me zmerjali, da sem lenoba in joj. Ampak kmalu je oče umrl in z mati sva bila sama. Nje se je pa dobesedno zmešalo in je po dneve hodila v klube, pila... Jaz sem pa kmalu odraščal in že imel kakšnih šestnajst. Takrat sem imel tisto obdobje, ko sem veliko pil, kadil in celo zapadel v droge. Trajalo je več let preden sem se odvadil in začel ponovno normalno živeti, brez drog. Za mati sploh ne vem, če je za to izvedela, ker - kot sem povedal - čisto postala nora. Še druga stvar, ki jo ne delim z vsakim. In to je tisto, ko ugotoviš, da moje življenje ni tako bleščeče kot je videti. Toliko o moji zgodovini življenja.
Kar boš prvo opazil na meni? Najbrž to, da punce menjam kot gate. S svojo samozavest in šarmantnost se mi res ne morajo upirati. Nikoli pa ne bi zdržal s punco kaj preveč dni, nisem tisti tip, ki je samo v resnih zvezah. To je tako beda. Svaka čast tistim, ki lahko zdržijo v resnih zvezah, resno. Zame čisto zadostuje, da imam eno punco samo za en dan. Če si punca za resne zveze, se ne oglasi pri meni. Prvič in zadnjič sem bil v neki resni zvezi, ki mi je punca tako imenovano zlomila srce. Kaj sem se od tega naučil? Nikoli več v resne zveze. Kar boš še drugo pri meni izvedel je to, da sem zgovoren, šarmanten, zabaven, ambiciozen, samozavesten kar mi je že dosti ljudji pravilo in drži kot pribito. Ha, pa tudi samovšečnost pri meni ne manjka, saj mi je že večina rekla, naj se sam sabo poročim. Ampak morate priznati, nisem slab, kajne?





ABOUT 1 OR 2 YEARS : / : AMAZING :*


PLAYED BY LARX.



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

alexander georg fielder _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: alexander georg fielder   alexander georg fielder EmptySob Dec 03, 2011 9:08 pm

alexander georg fielder Sprejeta

LARX, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

alexander georg fielder

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: