KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 andrew pete harris

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


andrew pete harris _
ObjavljaNaslov sporočila: andrew pete harris   andrew pete harris EmptyPon Dec 12, 2011 2:05 pm





ANDREW PETE HARRIS


21 : FRESHMAN : MUSIC AND PHOTOGRAPHY : SACRAMENTO, CALIFORNIA : DOUGIE POYNTER


andrew pete harris Dougiepoynter100


Hello.
Precej nenavadno je opisovati sebe. Lahko bi se opisal zgolj v…no v nobeni besedi. A naj vam bo. Starša sta se spoznala pred 22 leti, vsaj tako sem slišal. Mami (ja kličem jo mami, ker jo imam zelo, zelo rad) je zanosila, med nosečnostjo pa jo je moj »predragi« očka popihal in stisnil rep med noge ter odšel. Tako je ostala sama z mano. In to ni bila tako zelo lahka naloga. Do približno desetega leta starosti sem bil še tisti majhen priden fantek, ki je vedno naredil kar mu je bilo naročeno. Potem pa se je začelo tako imenovano najstništvo. Za,… niti se ne spomnim za kateri rojstni dan, sem si zaželel kitaro. S privarčevanim denarjem mi jo je mami res kupila, garaža pa je tako postala moja najboljša prijateljica. Z glasbo sem dobil tudi nekaj prijateljev. No, najboljše prijatelje s katerimi smo ustanovili garažni bend. Mami si je po štirinajstih letih samskega življenja spet omislila moškega, ki je v hišo prinesel trdo roko. Šala. Spodbujal je vsakršno stvar, ki sem si jo kot mulec zadal. Kupil mi je skate, me naučil bordati po snegu in še marsikaj. Lahko bi rekel, da sem imel prijetno otroštvo. In res je bilo. Vse dokler nismo izvedeli, da mami boleha za rakom. Kemoterapije, zdravila in vse kar spada zraven, še najbolj bolnišnica, so me spravljale v obup. Z družbo smo začeli kaditi, ne bom lagal, tudi trde droge so bile včasih prisotne. Največ denarja pa je šlo za alkohol. Moji prihodi domov so se vedno končali pred vhodom, v kakšnem grmovju, za nekajkrat se niti ne spomnim. Takrat je očim pokazal tisto železno roko, češ, poglej kaj delaš svoji materi. Bolna je, ti pa postajaš odvisnik. In res me je bilo sram stopiti ji pred oči in ji povedati resnico. Nikoli se ji nisem opravičil za vse neumnosti, ki sem jih naredil in izustil v zadetem stanju. Preminila je, ko mi je bilo sedemnajst let. Ravno, ko se je dobro začela srednja šola. Seveda za nagrado nisem naredil letnika, saj so moje ocene drastično padle, prav tako pa se je skrhal odnos z očimom. Nekajkrat sva se z mojim prihodom domov pošteno stepla, a me vse to ni odvrnilo od mojega početja. Zato se je ponavljanje letnika zavleklo na dve leti, preden sem prilezel do tretjega letnika, nato četrtega in s tem opravljanjem zaključnega izpita. Ki sem ga s trdim delom opravil s skoraj odličnimi ocenami. Aja, pozabil sem omeniti, da ko se je začela moja odvisnost, me je bend, kako bi temu lahko rekel, zapustil. A vendar smo se po letu zopet našli, in prav oni so mi pomagali nazaj k pravi poti. Nadvse sem jim hvaležen za vso pomoč in podporo. V zahvalo njim, očimu in v spomin moji mami sem si na roko vtetoviral skupek risb, ki me spominjajo nanje. Če se še malo dotaknem svoje osebnosti. Prijatelji me opisujejo kot zabavljača, čeprav se ne izpostavljam preveč in zase pravim, da sem nekoliko sramežljiv. Spoštujem ljudi ki so drugačni, ki znajo izraziti svoje mnenje, ki so močni in znanje jemljejo iz izkušenj. Spoštujem jih predvsem zato, ker sem jim podoben. Ne maram konfliktov, in če je le možnost se jim na široko ognem. Svoje občutke po navadi izrazim v besedilih, ki jih pišem, zato je v moji torbi vedno dodaten svinčnik ter majhen blok, v katerega si zapišem vse kar mi pade na pamet. Dobro pa se znajdem tudi v vlogi fotografa. Moja najljubša tema je narava, včasih pa fotografiram tudi ljudi, ki za to sploh ne vedo. Prav tako obožujem živali. Doma imava z očimom mali živalski vrt. Dva mačka, psa, kuščarja, ptičjega pajka, ter nekaj ribic v akvariju. Odločitev za izmenjavo je bila predvsem očimova, saj je želel da spoznam novo okolje. Ker sem poleg vsega velik skeptik, je bilo težko zapustiti bend in dom. Vse kar sem lahko vzel s seboj je bil kovček, kitara, skate in pajka Eddija. Kaj naj še rečem? Opis z eno besedo.
Andrew.





FIVE/SIX : NONE : AWSOMEˆˆ


PLAYED BY STAR GIRL



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

andrew pete harris _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: andrew pete harris   andrew pete harris EmptyPon Dec 12, 2011 2:23 pm

andrew pete harris Sprejeta

STAR GIRL, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

andrew pete harris

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: