KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 katherine alice winslow

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


katherine alice winslow _
ObjavljaNaslov sporočila: katherine alice winslow   katherine alice winslow EmptyČet Dec 22, 2011 5:15 pm





KATHERINE ALICE WINSLOW


19 : FRESHMAN : ECONOMIC : TORONTO, CANADA : CANDICE ACCOLA


katherine alice winslow Tumblr_lwclo45fGm1qi3n6yo1_500



"Philippa je vedno govorila: "Is better to lose a lover than to love a loser." Jaz pa sem si mislila kako lepo ljubezensko življenje mora imeti človek ki reče kaj takšnega. Meni osebno je čisto vseeno če bi ljubila luzerja. Samo da bi pač ljubila.
Sem Katherine Winslow, stara sem 19 let in sem samska. Odraščala sem v Torontu, v stanovanju. Nikoli mi ni bilo jasno zakaj se nismo preselili v hišo. Imeli smo največ denarja v bloku, pa najstarejšo stanovanje. Mama je že od zmeraj brezposelna. - Nima časa za službo. Je ustanoviteljica skupine z motom: "Ohranimo čisto zemljo!" Njeno življenjsko poslanstvo je zapustiti zemljo brez ene plastenke v morju. Kakorkoli, jaz osebno se nikoli nisem preveč brigala za to. Pred mamo sem igrala pridno punčko, s ciljem slediti svoji mami v velikih dejanjih, za njenim hrbtom pa me je en drek brigalo za ekologijo. Moj oče je kirurg. Dober, slaven kirurg z nadpovprečno plačo. Konec. To je bil on, po tem so ga vsi poznali. Včasih sem ga celo jaz poznala samo po tem. Kljub temu, da oče in mati nista imela vedno največ časa zame in Philippo, se nisva nikoli preveč sekirali. Kljub temu, da ju pri nekaterih dejanjih in interesih nisva povsem podpirali, sva jima pustili živeti svoje življenje kakor hitro sva znali vsaj približno poskrbeti zase. Philippa je moja starejša sestra. Stara je 24 let in je moja najboljša prijateljica. Ja, dobro vem kakšni bi morali biti odnosi med dvema sestrama pred tridesetim letom - a pri nama kratko malo že od mojega četrtega leta niso takšni odnosi. Vedno sva bili pripravljeni deliti druga z drugo, poskrbeti druga za drugo, naju narediti srečno. In tudi, ko je Philippa bila že 'odrasla oseba' in sem bila jaz še samo 'froc', me je vsepovsod jemala zraven in mi ponarejala izkaznice, v kolikor sem pač imela jaz voljo do tega. A s Philippo sva kot noč in dan - družabna je, vedno za akcijo, upa si poskušati nove stvari in imela je že najmanj milijon fantov. Jaz sem pravo nasprotje. Veliko manj sem družabna in zelo težko se odprem drugim ljudem. Veliko sošolk me je hotelo za svojo 'bff', pa mi nobena ni dokazala da je tega vredna. Ko so mi začele očitati, da se nosim pa se je še vse bolj podkrepilo, saj živcev ravno nimam, pa tudi samozavesti nimam čisto na nuli. Kakorkoli, če so se punce pritoževale nad mojo nezaupljivostjo, so se fantje vedno obrnili kakor so naleteli samo enkrat na znak le te. Tako smo tukaj. Sem Katherine Winslow, stara sem 19 let in sem samska. Nisem grda, pa vendar sem že 19 let samska. Včasih so dnevi, ko mi sploh ni mar za to. Sem pač samska, kaj zdaj? Philippa, ki je pred enim letom uspešno opravila študij psihologije in je zadovoljna s svojo službo v Torontu, pravi, da sploh in niti približno nisem edina devetnajstletna devica. Pridejo pa dnevi, ko bi se najraje zjokala in Philippine nasvete poslala nekam, ter ji v nos pometala vse tiste dogodivščine ob vseh njenih zmenkih. Danes, na srečo ni takšen dan, zato lahko lepo in z skorajšnjo gotovostjo rečem, da mogoče ... da mogoče, pa bo se našel tudi zame kdaj princ na belem konju. Konj zagotovo obstaja, zakaj torej princ ne bi?
Kako me je začela zanimati ekonomija in kako sem se sploh znašla v Amsterdamu niti ne vem točno. Rada sem na realnih tleh - to je gotovo. Ljudje, ki si delajo neprestano lažne utvare mi gredo še kako na živce. Kakorkoli, pač zdi se mi, da se bom v ekonomiji našla. Da je to pravo za mene. Če prav - po resnici - me je prekleto strah, da sem se z vsem tem pošteno opekla. In zakaj Amsterdam? Zakaj sem se mogla ločiti od moje ljube Philippe? Ne vem zagotovo. Mislim pa, da sem v trenutku, ko sem na internetu zagledala naslov 'izmenjava v Amsterdamu' imela izredno slab dan in sem si dovolila sanjariti - sanjariti da bom v Amsterdamu - mestu rožic, drog in seksa - našla kakšnega princa na belem konju. Saj veste ... Konj zagotovo obstaja, zakaj torej princ ne bi?"





2 : / : SUPER STE!


PLAYED BY NIKA



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

katherine alice winslow _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: katherine alice winslow   katherine alice winslow EmptyČet Dec 22, 2011 9:57 pm

katherine alice winslow Sprejeta

NIKA, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

katherine alice winslow

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: