KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 amy isabelle connor

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


amy isabelle connor _
ObjavljaNaslov sporočila: amy isabelle connor   amy isabelle connor EmptySob Dec 31, 2011 6:32 pm





AMY ISABELLE CONNOR


20 : SOPHOMORE : ENGLISH LITERATURE AND CREATIVE WRITING : GALWAY, IRELAND: KAREN GILLAN


amy isabelle connor Pond


Kdo sem? Na kratko – irska rdečelaska. Prihajam iz mesta na zahodni obali Irske, Galwaya. Moj oče je izhajal iz revnejše družine iz bližnje vasice, vendar pa si je v Dublinu pridobil izobrazbo učitelja, nekaj kar si je želel vse od začetka in se vrnil v Galway, da bi tam učil otroke. Je pa med šolanjem v Dublinu spoznal rdečelaso Irko, v katero se je zaljubil in leto dni za tem, ko je pričel delati v Galwayu, se mu je pridružila in tudi sama začela delati kot učiteljica.
Izhajam torej iz učiteljske družine, vendar pa sama nimam neke posebne želje, da bi bila učiteljica. Moja največja želja je, da bi postala pisateljica, če pa mi to ne uspe,pa imam še vedno možnost, da stopim po očetovih stopinjah in postanem učiteljica.
Oba moja starša sta učila na isti šoli in prav to šolo sem obiskovala tudi jaz. Mama je učila geografijo, ki me ni nikoli kaj preveč zanimala, oče pa je učil angleščino. Ker sta bila oba moja starša učitelja, si v šoli nisem mogla privoščiti skoraj ničesar, saj sta to vedela takoj v naslednjem trenutku, poleg tega pa so me sošolci gledali malce postrani. Zato sem vedno brala knjige in oče je bil s tem še posebej zadovoljen, saj se mi je obrestovalo pri angleščini.
Pri mojih štirinajstih letih smo se preselili v Dublin, ki je sicer lepo mesto, a me ni tako navdušilo. Nikoli nisem bila preveč navdušena nad mesti in vedno sem se raje sprehajala po naravi, a sem se po nekaj letih življenja v Dublinu navadila tudi na mesto in njegov utrip, tako da ga sedaj, vsakič ko kam odidem, hitro pogrešam.
Vedno sem bila »pridna punčka«, vendar pa sem se, odkar sem lani pričela s študijem, precej sprostila in pridobila veliko novih prijateljev.
Število knjig, ki sem jih prebrala se mi še vedno obrestuje, pri obeh študijih.
Že od malega sicer ne maram prepirov in se jim poizkušam izogniti, pa tudi če to rani moj ponos. Zdijo se mi samo porabljanje časa in energije.
Kadar imam čas se rada sprehajam po naravi in slikam. To je še ena od stvari, ki sem se jih navadila od očeta, kajti kamorkoli smo šli, na bližnjo plažo ali pa v Francijo, ni nikoli bil brez fotoaparata.
Kljub temu, da se s staršema dobro razumem pa mi je postajalo vedno bolj neprijetno, da sem še vedno živela z njimi. Poleg tega sem si želela malce bolje spoznati še druge države v Evropi. Ravno ko sem začela premišljevati o izmenjavi pa se mi je ponudila priložnost, da odidem v Amsterdam in tako sem se znašla tukaj.





1,5 : /: IT'S AWESOME!


PLAYED BY ELLIE



TEMPLATE MADE BY DAMMIT JIM!! OF CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

amy isabelle connor _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: amy isabelle connor   amy isabelle connor EmptyNed Jan 01, 2012 9:18 pm

amy isabelle connor Sprejeta

ELLIE, DOBRODOŠLA NA FORUMU DEFYING GRAVITY !
tvoja prijava je bila sprejeta, kar pomeni da imaš vse pogoje za začetek pisanja na forumu.
prosimo te, da je tvoje prvo RPG sporočilo namenjeno zasedbi proste sobe, saj nihče noče da
je tvoj lik brezdomec, kajne? vsak lik potrebuje tudi plot page, za nabiranje povezav, da bo
življenje tvojega lika še bolj raznoliko, pa lahko odpreš tudi facebook profil, twitter račun in
mu priskrbiš mobitel, na katerem bo dosegljiv za vse njegove nove prijatelje.
in če ti je forum všeč, te vabimo da zapišeš kakšno pohvalo ali pa mogoče novo idejo na oglasno desko
.
Nazaj na vrh Go down
 

amy isabelle connor

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: