KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 and some say I'm no better than the rest

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
brylie luchford
brylie luchford


Female Libra Rooster
število prispevkov : 134
cash : 248
street reputation : 130
tvoja starost : 30
kraj rojstva : Philadelphia, USA

and some say I'm no better than the rest _
ObjavljaNaslov sporočila: and some say I'm no better than the rest   and some say I'm no better than the rest EmptyTor Jan 03, 2012 5:06 pm

and some say I'm no better than the rest Tumblr_lve65fejK51qfg068o1_500
agent LON HAS JUST SIGNED IN ,
( i am lazy, get over it )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

      agent LON peterček moj dragi! poglej, naju carja, oba na msnju!
      agent LON kaj kej počenjaš? res je bedno, ker se zarad vseh teh obveznosti nič več ne vidmo.
      agent LON elena te pozdravlja. dej če boš mel kej časa prid mal k nama..
      agent LON aja to sm te hotu vprašat, a ti greš na kampiranje?

Nazaj na vrh Go down

Gost
Gost


and some say I'm no better than the rest _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: and some say I'm no better than the rest   and some say I'm no better than the rest EmptyTor Jan 03, 2012 8:04 pm

and some say I'm no better than the rest Tumblr_lu5l1hvJnX1qgejl1o1_500
captain peter HAS JUST SIGNED IN ,
(fuck this msn, i forgot my password again )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

      captain peter wtf!? dude, kaj pa ti tu gor? XD
      captain peter joke, babe. počenjam? buljim v ekran in se sprašujem po kako dolgem času sem ugotovil geslo za msn in kaj za vraga delam tu gor. lepo te je spet videti. :]
      captain peter časa je na pretek samo povabita me nč. sploh pa a si je že opomogla od zabave, ker menda je doživela hud šok po tem ko je srečala enega idiota, kao njen bratranec al neki. hh, idioti pa taki.
      captain peter verjetno. okej, ja in upal sem da greš ti tud samo po vsem tem se te pol pozabu vprašat ker si mel preveč dela z nob. saj je vse vredu med vama, se mi je clo zazdel da neki ne klapa. chuckle

Nazaj na vrh Go down
brylie luchford
brylie luchford


Female Libra Rooster
število prispevkov : 134
cash : 248
street reputation : 130
tvoja starost : 30
kraj rojstva : Philadelphia, USA

and some say I'm no better than the rest _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: and some say I'm no better than the rest   and some say I'm no better than the rest EmptySre Jan 04, 2012 6:40 pm

and some say I'm no better than the rest Tumblr_lve65fejK51qfg068o1_500
agent LON HAS JUST SIGNED IN ,
( i am lazy, get over it )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

      agent LON msn se mi je samodejno odpru pa sem se odločil preverit malo..
      agent LON videti? aja na prikazni (; vem lep sem...
      agent LON midva te čiz lepo povabiva, samo ti maš vedno neke probleme..
      agent LON vem ja, sem slišal... kdo je ta človek sploh?
      agent LON grem itak. bova popestrila dogajanje, kajne?
      agent LON ma, punca je muhasta. meni je lih najbolj super blo, ko mi ona začne z nekimi, da bi šla domov, da ji je nekaj žal, da se ni samo za en semester vpisala.. ma dej fak, kaj nej jz delam tuki, če bo šla ona nazaj v afriko..a veš..pa take mava no. tut časa nama mal zmankuje, da bi bla skupi in pol je vse tko burno (:
      agent LON kako pa kej tvoj love life? cveti?

Nazaj na vrh Go down

Gost
Gost


and some say I'm no better than the rest _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: and some say I'm no better than the rest   and some say I'm no better than the rest EmptySre Jan 04, 2012 8:25 pm

and some say I'm no better than the rest Tumblr_lu5l1hvJnX1qgejl1o1_500
captain peter HAS JUST SIGNED IN ,
(fuck this msn, i forgot my password again )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

      captain peter aham, no lepo to saj se že dolgo nisi, kaj? (:
      captain peter pa ne bit tolk samovšečen, mogoče je to razlog da te elena ne prenaša chuckle
      captain peter haha, itak. mislim, dgodka brez naju sploh ni. sploh pa če elena gre bi se lahko zmenili za kako "zasebno" zabavico?
      captain peter huh, nisem vedel da je tko hudo. kaj ti tolk teži? men deluje čist skulirana rdečelaska s polno pegicami po fejsu. :]
      captain peter moj liove life? lotte sem srečal (moja bivša) omg, huda je !!!!!! mislim, ja sej pomojem da me ni opazla ker je blo pač bolj bežno nekje na ulici ampak gre na kampiranje (viri) in bom pač poskušal kej ukrepat. smitten

Nazaj na vrh Go down
brylie luchford
brylie luchford


Female Libra Rooster
število prispevkov : 134
cash : 248
street reputation : 130
tvoja starost : 30
kraj rojstva : Philadelphia, USA

and some say I'm no better than the rest _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: and some say I'm no better than the rest   and some say I'm no better than the rest EmptyČet Jan 05, 2012 3:49 pm

and some say I'm no better than the rest Tumblr_lve65fejK51qfg068o1_500
agent LON HAS JUST SIGNED IN ,
( i am lazy, get over it )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

      agent LON kdo pa pravi da me elena ne prenaša? haha, elena ne more brez mene Very Happy a sm spet samovšečen?
      agent LON zasebno zabavico praviš, ha? v kakšnem smislu? da bi mi organizirali in vabili al da bi bli sami?
      agent LON mogoče se je to malce pretirano slišalo... itak, sej je najbolj prikupna in popolna gingerka na svetu, samo saj veš morava, da se malo kregava..
      agent LON oo lotte, a mi nisi o njej enkrat nekaj govoril? takoj, ko bo primeren čas mi jo predstavi, lahko ti pomagam in te kako pohvalim pred njo.. ahaha
      agent LON ti fant skoz neki punce menjavaš, hujši si od mene včasih... no vsakič ko te vprašam neko novo ime.. (:
      agent LON a izpiti drugače grejo, kok ti jih je še ostal do konca leta?
      agent LON kako pa kej tvoj love life? cveti?

Nazaj na vrh Go down

Gost
Gost


and some say I'm no better than the rest _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: and some say I'm no better than the rest   and some say I'm no better than the rest EmptyPet Jan 06, 2012 2:45 pm

and some say I'm no better than the rest Tumblr_lu5l1hvJnX1qgejl1o1_500
captain peter HAS JUST SIGNED IN ,
(fuck this msn, i forgot my password again )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

      captain peter mah pozabi, malo glej kaj piše v klepetalnici, kuhanje z kuhovnco? (:
      captain peter mah misliš da holm prenašat tiste idiote? ne, to bi bila zasebna zabavica (julči, ti jst in elena) lahko bi povabili še lotte in mogoče nob če gre.
      captain peter aja ni pene, ti jo predstavim takoj ko lahko. samo ne zaljubi se vanjo, ker boš videl kako zelo zelo huda je.
      captain peter jah torej v tem polletju mam za narest 7 izpitov, tri eseje sem naredil v dveh tednih aja pa dva izpita mam do zdej narejena. enga sem dobu 8 enga pa med 7 in 8. sej mi se kr gre, samo bol malo se učim bolj po žurkah hodm z julčijem, pa tebe ni od nikoder. kako gre pa tebi?

Nazaj na vrh Go down
brylie luchford
brylie luchford


Female Libra Rooster
število prispevkov : 134
cash : 248
street reputation : 130
tvoja starost : 30
kraj rojstva : Philadelphia, USA

and some say I'm no better than the rest _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: and some say I'm no better than the rest   and some say I'm no better than the rest EmptyPon Jan 09, 2012 11:32 am

and some say I'm no better than the rest Tumblr_lve65fejK51qfg068o1_500
agent LON HAS JUST SIGNED IN ,
( i am lazy, get over it )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

      agent LON nobanzi ne gre.. ): juliana pa jaz zdajle ne bi ravno vabil... nisva v najboljših odnosih, samo to bom rekel.
      agent LON haha, ne bom se zaljubil, obljubim. nisem jaz ti, ki se zaljubiš v nobanzi, haha hecam se.
      agent LON jaz mam še 4 izpite, na dva čakam rezultate, pa eno obširno seminarsko morm narest..
      agent LON ja blagor vama, jaz pa žurke nism vidu vse od marca verjetno.. (: my life sucks..i think
      agent LON ful mi res bedno postaja, k razmišlam, da je že maj in mamo dejansko sam še 2 meseca, še to ne.
      agent LON blagor tebi k boš tuki ostal, pa boš nadaljeval tole rockin' življenje, jaz moram pa nazaj v marseille... fuck no.
      agent LON a si kej razmišlu o počitncah, jaz predlagam da se nas par skupaj spravi pa gremo nekam...maš kakšne dobre ideje?

Nazaj na vrh Go down

Gost
Gost


and some say I'm no better than the rest _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: and some say I'm no better than the rest   and some say I'm no better than the rest EmptyPon Jan 23, 2012 3:39 pm

and some say I'm no better than the rest Tumblr_lu5l1hvJnX1qgejl1o1_500
captain peter HAS JUST SIGNED IN ,
(fuck this msn, i forgot my password again )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

      captain peter aha, saj ne nom nič sprašvov ker vem kako tečna znata biti obadva, pa tudi ne zanima me ... trenutno
      captain peter pizda, totalno sem prehlajen in z oči mi teče kt mačku. :/
      captain peter jst sem ravno pred pol ure zvedu, da sem še enega naredu. sicer se mi tole obdobje kar serje. ni kej. (:
      captain peter aja, nimam nobenih planov samo bo itak kr neki ker ti greš in bom jst sam ostal tuki. neki sem premišljeval, da bi šel drugo leto še jaz kam ven v tujino ker tuki je tako zelo bolno in dolgočasno. saj veš kako je?
      captain peter ja, kakšna grčija je trenutno precej poceni ker kupiš za vnaprej pa še toplo je tam. ti, imaš že plane?

Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



and some say I'm no better than the rest _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: and some say I'm no better than the rest   and some say I'm no better than the rest Empty

Nazaj na vrh Go down
 

and some say I'm no better than the rest

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: