KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 hampton`s hotel

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
jocelyn tucker
jocelyn tucker


Female Virgo Pig
število prispevkov : 532
cash : 956
street reputation : 286
tvoja starost : 28
starost lika : 32
group : wallace mafia member
kraj rojstva : albania

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptyPet Feb 08, 2013 12:35 pm

hampton`s hotel Country-hotel

Nazaj na vrh Go down
benjamin grayson
benjamin grayson


Female Gemini Rooster
število prispevkov : 98
cash : 135
street reputation : 63
tvoja starost : 30
starost lika : 24
group : locals
kraj rojstva : florence, italy

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptyTor Avg 20, 2013 9:18 pm

tag; dallas srcek

načeloma ni bila ljubiteljica alkohola, nikakor. vendar v situaciji kot je bila ta, tekila v njeni roki ni bila nič čudnega. bila je nastanjena v eni izmed hotelskih sob, v hampton hotelu, kjer je čakala svetlolasca. potrebovala je prijatelja za ta večer in dallas se je zdel kakor odličen približek temu. bil je tam, ko ga je potrebovala in to je bilo tisto kar je štelo. sploh pa, v tistem trenutku ga je res več kot potrebovala. vedela je, da ji jonathan preprosto ni bil zvest, vendar ko je danes zjutraj našla sled šminke, na njegovi srajci, ki definitivno ni bila njegova in vonj parfuma na njej, ki tudi ni pripadal njej, pa jo je prekleto zabolelo pri srcu ter bilo tudi glaven razlog, da ni bila doma, pač pa v hotelski sobi, sedela na balkonu ter čakala, da se ji pridruži svetlolasec. v kozarec si je že drugič natočila prozorno pijačo ter tudi to na dušek spila. saj je vedela, da je njemu obljubila, da ga bo počakala, vendar vse skupaj jo je preprosto preveč razjedalo. vendar ko pa je slišala trkanje po vratih, pa se je le pognala na noge ter odšla odpret in dallasa v pozdrav na hitro objela, nato mu pa spustila v stanovanje. »nikar ne sprašuj,« je zamrmrala, še predno bi jo vprašal, zakaj ga je v bistvu povabila sem ter namesto tega pomignila proti balkonu. »imam tekilo, pridi.«
Nazaj na vrh Go down
oscar navarro
oscar navarro


Male Leo Rooster
število prispevkov : 293
cash : 315
street reputation : 202
tvoja starost : 30
starost lika : 34 years old
group : brazilian cartel
kraj rojstva : palermo, sicily

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptyNed Avg 25, 2013 8:07 am




      @ teresa

      malo po kosilu je dallas dobil sporočilo terese, njegove dobre prijateljice, da potrebuje družbo. sicer dallas ni imel veliko pravih prijateljev in je vsaj nekatere, ki bi jih večina štela za prijatelje, sam dal v kategorijo znancev, je bila teresa vsekakor ena od tistih, ki jih je štel v ožji krog prijateljev. bila je ena redkih, ki jih ni poznal zaradi službe, ni bila s policije, ni bila njegove nekdanja klientka, ni bila del mafije. poleg tega pa se mu je že vse odkar sta se spoznala zdela tako prekleto krhka, da je v sebi vedno čutil nek nagon, da jo obvaruje in ji ugodi. seveda je bila srečno poročena, tako da ni nikoli niti razmišljal v smeri, da bi se med njima spletlo kaj več kot prijateljstvo, kljub temu da je bilo nenehno osvajanje vseh bitij, ki so nosile krilo, nekaj česar se preprosto ni mogel otresti. tako se je nekaj ur kasneje z avtomobilom pripeljal pred hotel, kjer naj bi tisti dan bila. bilo mu je čudno, zakaj je tu, navsezadnje je z možem živela v hiši v isti ulici kot on, a po telefonu se je rad izogibal takim vprašanjem. občutek je imel, da nekaj ni v redu in bil je prepričan da je to tudi razlog, da ga je tisti dan kontaktirala. po nekaj minutah iskanje je končno dobil številko sobe, ki mu jo je posredovala in potrkal je na vrata, izza katerih je skorajda v trenutku slišal zvoke odpiranja. »zdravo tudi tebi,« je z rahlim nasmeškom odvrnil na njeno pomanjkanje besednega pozdrava, a brez dodatnih vprašanj je zaprl vrata za sabo in ji sledil. »se ti ne zdi, da je že malo zgodaj za tekilo?« je delno v šali delno zares vprašal, ko ji je sledil na balkon. »sicer pa, nimam popolnoma nič proti, se razume,« je še namuznjeno dodal in se spustil v mehak stol na balkonu in jo radovedno opazoval, ko je stopila okoli mize, kjer je imela tekilo in poprijela za čist kozarec. »pa nikar ne šparaj,« je namuznjeno pristavil, ko je nalivala pijačo. ni želel siliti vanjo, kaj je razlog zakaj ga je poklicala, če bo želela, mu bo že sama povedala, niti se ni preveč obremenjeval z razlogom, zakaj je najela sobo v hotelu. a nekaj je vseeno moral reči. »vidim zakaj se ti zdi da je tale apartma boljši od forrest hills avenije. razgled ima definitivno boljši,« je bolj v šali pripomnil in se razgledal po prostrani zeleni pokrajini, na katero je gledal balkon.  
      [/b]



Nazaj na vrh Go down
benjamin grayson
benjamin grayson


Female Gemini Rooster
število prispevkov : 98
cash : 135
street reputation : 63
tvoja starost : 30
starost lika : 24
group : locals
kraj rojstva : florence, italy

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptyNed Avg 25, 2013 2:41 pm

tag; dallas srcek

načeloma se niti ni obremenjevala z zadevami, vedno je našla nek izgovor, da se je prepričevala, da ni res, vendar vedela je, da ima vse svojo mejo, prav tako tudi ona. zadnje čase se ji preprosto zdelo, da sploh nima nobene želje po tem, da vse skupaj prekrije, kakor da mu je bilo počasi res popolnoma vseeno. in če je na začetku iz naivnosti mislila, da se bo čez čas le spametoval ter ostale zadeve, je sedaj upanje v to vse bolj izgubljala. ob njegovih besedah, če ni še malce prezgodaj za tekilo, je narahlo privzdignila obrvi ter se zazrla vanj. »verjemi, imam dober razlog in posledično – sploh ni prezgodaj. ampak dobro, lahko začneš potem, saj me boš dohitel« je dejala ter skomignila z rameni. sploh ni dvomila v njegove pivske sposobnosti, glede na to, koliko ga je poznala – definitivno ne bi potreboval veliko. »dobro,« je zamrmrala ob njegovih besedah ter ji vzela kot privolitev, da mu lahko natoči tekilo v kozarec. nasmehnila se je ob njegovih besedah ter mu zlila nekaj pijače v kozarec, nato mu pa ga podala ter vzela svoj kozarec v roke. ob njegovih besedah se je zazrla naokoli. dobro, morda je bil res lep pogled, vendar ni bil nekaj, čemur bi posvetila preveč pozornosti in posledično, še predno bi se zavedala, je preprosto eksplodirala z pojasnilom, zakaj ga je poklicala sem. »jonathan me vara. mislim, sumim že dolgo časa, skoraj da od samega začetka, vendar… ne skriva več. sploh mu ni mar več,« je zamrmrala ter zavzdihnila, nato pa počasi dvignila pogled proti njem. vedela je, da se mu o tem delu ni sanjalo, da v njenem zakonu v bistvu nekaj ni v redu. navsezadnje, saj je vedno prekrivala, vedno je vse skupaj prikazovala kakor blazno srečen zakon, kar je v njenih očeh tudi nekaj časa bil. do sedaj, ko vse skupaj ni preseglo celo njene meje.
Nazaj na vrh Go down
oscar navarro
oscar navarro


Male Leo Rooster
število prispevkov : 293
cash : 315
street reputation : 202
tvoja starost : 30
starost lika : 34 years old
group : brazilian cartel
kraj rojstva : palermo, sicily

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptyPon Sep 02, 2013 2:51 pm




      @ teresa

      opazoval jo je, ko je točila tekilo ter nezavedno mrščil čelo, ko je sam pri sebi ugotavljal vzroke za to, da sta se sedaj dobila. seveda, teresa je bila njegova dobra prijateljica in nenazadnje ni potrebovala nikakršnega izgovora za to, da se dobita, a vedel je, da je tokrat drugače kot sicer. vedno sta se dobila kje v mestu, v kavarni, baru ali restavraciji, nikoli v hotelski sobi, katero je očitno sedaj teresa najela. prijel je za kozarec, ki mu ga je dala ter se udobno namestil na stolu. spustil se je nekoliko nižje, noge pa je naslonil na ograjo, ki je bila nekoliko višja od pozicije, kjer je sedel na stolu. pustil ji je, da mu je povedala tisto kar mu je želela tako kot je hotela. spet se je rahlo namrščil, tokrat zaradi dejstva, ker mi ni niti na kraj pameti padlo, da bi sumil v srečen zakon, ki naj bi ga svetlolaska imela. »razumem. pa si… prepričana?« je po nekaj trenutkih tišine vprašal ter se zazrl vanjo. vedel je, da teresa ne bi metala očitkov naokoli če ne bi bila zares prepričana, a glede na to da je vedno dajala vtis da sta srečno poročena, ga je njena izjava skorajda šokirala. »mislim… kaj se je zgodilo?« je potem drugače vprašal ter v enem gibu odmaknil noge z ograje, premaknil stol bližje ter se sklonil proti svetlolaski. nikoli je ni zasliševal o njenem odnosu z možem in niti predstavljati si ni moral, kaj se dogaja med njunimi štirimi stenami. počasi je zavzdihnil, zmajal z glavo, nato pa v enem požirku izpil vsebino kozarca. stegnil se je po steklenico in tokrat on obema nalil prazna kozarca. »še en razlog več, zakaj se nočem nikoli poročiti,« se je rahlo namrščil. spet je naredil požirek, tokrat je izpil le polovico vsebine. »torej si se izselila iz doma? sta se sprla?« je vprašujoče dvignil obrv, ne da bi vedel koliko lahko sili vanjo z vprašanji. »oprosti, ne vem če sploh želiš govoriti o tem. lahko se preprosto napijeva in o jonathanu ne izrečeva niti ene besede več. lahko pa ti povem, da je neumen da vara takšno žensko, kot si ti. očitno je zgodaj padel v krizo srednjih let,« je namrščeno dodal.


Nazaj na vrh Go down
benjamin grayson
benjamin grayson


Female Gemini Rooster
število prispevkov : 98
cash : 135
street reputation : 63
tvoja starost : 30
starost lika : 24
group : locals
kraj rojstva : florence, italy

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptySob Sep 21, 2013 4:53 pm

tag; dallas srcek

za hip se je namrdnila, zrla v neko točko mimo njega, medtem ko je vrtela kozarec s pijačo v roki, nato pa le pokimala ter zavzdihnila. odložila je kozarec in roke obdržala v svojem naročju, ko je spregovorila brez da bi dvignila pogled. »na mojo žalost sem,« je zamrmrala ter zavzdihnila, ob tem pa si šla z roko skozi lase, medtem pa pogled umaknila nekam v daljavo. vsakič jo je stisnilo pri srcu, ko se je zavedala, da ni bilo vse tako, kot si je sprva predstavljala, ko je bilo več kot očitno, da si je metala pesek v oči in zavedala se je, da jo bo bolelo, ko se bo mogla soočiti z resnico, vendar vseeno ne toliko. »skregala sva se, zaradi… očitnega dejstva, da mu jaz nisem dovolj. in ko sem mu vse skupaj vrgla pred noge, preprosto… ni zanikal. kakor da mu je povsem vseeno« je dejala ter se za hip namrdnila in prisilila, da bi odstranila solze, ki so ji ob spominu na to, prišle v oči. ne, ni si zaslužila tega, da bi zaradi nekoga kot je bil on sedaj jokala. nikakor. zasmejala se je ob njegovih besedah ter nato narahlo odkimala z glavo. oboževala ga je predvsem zaradi trenutkov kot je bil ta – preprosto je vedel, kako jo spraviti v smeh, pa čeprav morda celo nenamerno. »ni vse tako slabo,« se je nasmehnila ter ob tem naredila požirek tekile in se ob tem zaradi grenkega okusa za hip namrščila. ni bilo slabo, če si imel osebo, ki bi naredila vse, da te ne izgubi, da. pokimala je na njegove besede. »nočem biti v istem prostoru z njim trenutno, tako ali tako, pa sem prepričana tudi, da si je že našel še kakšno drugo zamenjavo zame, saj to vedno počne« ob njegovih besedah je odkimala.»je že v redu,« je najprej dejala, nato se pa zasmejala. »moral boš nehati s komplimenti, sicer bom v bistvu mislila, da misliš resno« se je nasmehnila, nato pa skomignila z rameni. »in imaš prav. ni vredno, da zapraviva dan s pogovorom o njem. daj, ti natočim nov kozarec?«
Nazaj na vrh Go down
oscar navarro
oscar navarro


Male Leo Rooster
število prispevkov : 293
cash : 315
street reputation : 202
tvoja starost : 30
starost lika : 34 years old
group : brazilian cartel
kraj rojstva : palermo, sicily

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptyPon Sep 23, 2013 7:53 pm




      @ teresa

      že je odprl usta, a jih je v tisti sekundi tudi zaprl. v tem trenutku ni bil najbolj prepričan, kaj si teresa sploh želi slišati. vedel je le, da ni pravi naslov za pogovore o zakonu ker o tem ni vedel ničesar. pri svojih 32 še ni bil nikoli poročen in bil je prepričan, da tudi ne bo. zakon je po njegovem mnenju prinašal preveč odrekanja lastne sreče in prilagojevanja drugim, česar pa ni bil pripravljen sprejeti. počasi je prikimal na njene besede, drugega mu tako ali tako ni preostalo. »bolje ti je brez njega, veš. saj ga ne potrebuješ. če te ne zna ceniti je on tisti, ki je na slabšem. želim si le, da bi mi prej povedala kaj se dogaja. mislil sem, da je vajin zakon idealen,« se je rahlo namrščil. če bi vedel za vse njene probleme mu verjetno niti na kraj pameti ne bi padlo, da bi izpuščal svoje neumne pripombe. eno je bilo, če si prijateljico, ki je bila v zakonu srečna, v šali zapeljeval, drugo pa je bilo, če zakon ni bil takšen, kot je deloval navzven. nikoli se ni znal pravilno odzvati na ženske solze in tudi tokrat je bilo tako. ko je videl, da ji po licih polzijo solze, se ji je poskušal le spodbudno nasmehniti, preden se je dvignil s svojega stola in se usedel na naslonjalo njenega stola ter jo precej nerodno objel okoli ramen ter ji s tem ponudil tolažbo. »če boš karkoli rabila vedi, da sem ti vedno na razpolago. za prijateljsko besedo, utapljanje žalosti v alkoholu, besnenje čez jonathana ali pa če rabiš prostor, kjer bi lahko bila v času, preden se odločiš kako naprej. ni ti treba plačevati za hotel veš, tudi pri meni  se dobi kakšna prosta postelja ali kavč,« ji je dejal ter jo še enkrat nerodno stisnil k sebi, preden se je spet usedel na svoje mesto, nasproti nje. »zakaj pa ne bi mislil resno?« je rahlo presenečeno dvignil obrv ter se zastrmel vanjo. »si se kdaj pogledala v ogledalo?« se je zarežal in ji pomežiknil, a že v isti sekundi je ugotovil, da počne spet tisto, česar ne bi smel. »oprosti. upam da veš da je vse to moje spogledovanje le v prijateljski naravi. nočem se kakorkoli vmešavati v vajino življenje z jonathanom,« je nato dallas prvič, odkar sta se spoznala, njegovo spogledovanje osvetlil v pravi luči, saj nikakor ni želel izpasti kot neotesani prasec, na lovu za žensko v razpadlem zakonu. pa čeprav je v večini primerov bil prav to, a teresa mu je pomenila pravo prijateljico, kar je jemal veliko bolj resno. »daj. če bi vedel zakaj se mi povabila sem, bi iz svoje kleti spraznil kakšno dobro steklenico konjaka,« je z nasmeškom dodal in ji podržal kozarec, da je lahko natočila.
Nazaj na vrh Go down
benjamin grayson
benjamin grayson


Female Gemini Rooster
število prispevkov : 98
cash : 135
street reputation : 63
tvoja starost : 30
starost lika : 24
group : locals
kraj rojstva : florence, italy

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptyTor Sep 24, 2013 7:43 pm

tag; dallas srcek

ob njegovih besedah se je zazrla navzgor proti njemu ter njen pogled se je srečal z njegovim. vedela je, da ni ta pogovor zanj, vendar kljub temu, ne glede na vse, še vedno se je počutila toliko boljše, ko se je tako pogovorila z njim. in ni bil edin, ki ji je vztrajno dopovedoval, da jonathan ni zanjo, le… tako prekleto težko se ji je bilo soočiti s tem dejstvom, kljub temu, da je vedela, da vse prekleto hitro drsi navzdol. sklonila je pogled ob njegovih besedah, ko je dejal, da je ne zna ceniti ter narahlo zavzdihnila. vedela je, da ima nekako prav. da bi si ne glede na vse zaslužila, da bi jo imel rad. vendar nekako do sedaj, ko so bila dejstva jasno postavljena pred njo, tega ni hotela dojeti. »jaz…« je začela, ko se je zavedala, da mu je navsezadnje prekrivala ter narahlo stisnila ustnice skupaj. »oprosti. vendar iskreno do sedaj… sem še jaz samo sebe prepričevala, da je vse v redu in prav, dokler mi ni bilo vse skupaj jasno vrženo pred nos« se je namrščila ob spominu na to. sovražila ga je obremenjevati z vsem tem, zares je. vendar vseeno se mu je zdela dolžna zaupati, vseeno je bil skoraj da edini, v tem mestu, ki mu je dejansko lahko zaupala. ko je prišel do nje ter jo objel, se je le tiho naslonila na njegovo ramo ter se ga narahlo oklenila, ko je skušala zadržati solze. zares mu ni hotela zmočiti majice, prekleto. ni se mogla upreti smehu ob njegovih začetnih besedah ter se posledično na glas zasmejala, nato pa pokimala. »prav, zdi se mi, da bom kmalu potrebovala streho nad glavo. in dallas… hvala. hvala za vse« je še dejala, nato pa dvignila pogled proti njemu ter se mu v znak hvaležnosti še nasmehnila in mu prav tako vrnila objem. res ni vedela, kaj bi tu brez njega. ob njegovih besedah se je le nasmehnila ter sklonila glavo. še pri jonathanu na začetku, je ob vsakem komentarju zardevala ter se počutila kot trapasta najstnica – in v tem trenutku tudi. »jaz,…« je že pričela ob njegovem vprašanju, vendar ko je skoraj v istem hipu nadaljeval, je končno dvignila glavo ter se mu nasmehnila. »v redu je, tebi tako ali tako ne bi mogla ničesar zameriti« je priznala, pa čeprav je morala priznati tudi, da so ji bili njegovi komplimenti – ki naj bi bili sicer čisto prijateljske narave pa vseeno – iskreno povedano pri srcu, kljub temu, da ji morda ne bi smeli biti. vsaj ne, dokler je bil jonathan označen kot njen mož. zopet se je zasmejala ter odkimala z glavo. »bova že preživela. jaz po možnosti tako ali tako že po tej tekili ne bom mogla več stati na nogah in hja, kaj drugega poleg bi me pa le še v grob spravilo. in mimogrede, morda me boš moral potem spraviti v posteljo. mislim, dati v posteljo. mislim nesti, ker pač ne bom mogla stati. bog, to se je slišalo malce narobe ali pač?«
Nazaj na vrh Go down
oscar navarro
oscar navarro


Male Leo Rooster
število prispevkov : 293
cash : 315
street reputation : 202
tvoja starost : 30
starost lika : 34 years old
group : brazilian cartel
kraj rojstva : palermo, sicily

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptySob Sep 28, 2013 12:57 pm




      @ teresa

      on njenih besedah je le rahlo prikimal. navsezadnje res ni vedel veliko o njenem življenju in ni se želel, niti hotel, vmešavati vanj. a dejstvo, da je bila teresa očitno ena od tistih šibkih žensk, ki so pustile, da so možje hodili po njih, ga je rahlo presenetilo. a v sebi je nekako čutil vzgib, da jo želi obvarovati in jonathana je ob tem nekako zasovražil, pa čeprav ga ni nikoli srečal in se je vedno držal dejstva, da morajo ljudje za sabo sami pospraviti tisto, kar so si zakuhali. a v tem primeru je bilo drugače. teresa je bila njegova prijateljica in za prijatelje je dallas vedno naredil vse, kar je bilo v njegovi moči. »vsekakor me veseli, da si vsaj sedaj ugotovila, kaj se dogaja. koliko časa sta bila sploh poročena? si predstavljaš, da bi se to vleklo dobrih deset let, preden bi ugotovila, da je vajin zakon popolnoma zlagan? neverjetno. še en dokaz več, da so zakoni popolnoma nesmiselni. ljudje nismo bili narejeni, da se za večno vežemo le na enega človeka,« se je rahlo namrščil in ob tem niti ni spoznal, da bi ta njegova filozofija lahko prizadela tereso. mogoče bi lahko to zadržal zase, a nekako jo je če želel sprijazniti z resnico, ki jo je spoznal že dolga leta nazaj. »če boš kdaj želela, da se poskrbi za jonathana… poznam nekaj pravih ljudi,« ji je v šali pomežiknil, v upanju, da jo uspe spraviti v malo boljšo voljo. dejstva, da je mafijski odvetnik ni sicer nikoli zares skrival pred njo, a tudi obešal ga ni na velik zvon, tako da niti ni vedel, koliko je o tem vedela svetlolaska. seveda je bil njegov predlog izrečen v šali, a dejansko je bil popolnoma izvedljiv. »ni problema, res. vedno se bo našel prostor pri meni, če boš to želela,« se ji je nasmehnil. »tale apartma je sicer prav udoben, ampak ti bo po določenem času pustilo precejšnjo luknjo v denarnici,« je še komentiral. služba natakarice pa verjetno ni nanesla ravno dobre plače. dallas je sicer na tereso vedno gledal kot na dobro, a še kako zelo poročeno in oddano prijateljico. dejstvo, da se je sedaj po vsej verjetnosti njen zakon končal, pa je iznenada obrnil tudi ta njegov pogled na njo. »torej… kaj sledi sedaj? ločitev?« je po sekundi obotavljanja vseeno vprašal. vedel je, da je za takšno odločitev verjetno še prezgodaj, a nekako se je želel prepričati, da se teresa nima namena vrniti k možu po tem, ko je izvedela, da jo je dolgo varal.

      ob njenih besedah se je zasmejal in zmajal z glavo. »sem razumel, na kaj si ciljala. ne skrbi, ponavadi ne izkoriščam pijanih žensk, ki so po vrhu še poročene,« ji je namuznjeno pomežiknil. spet je izpraznil kozarec na edini način, kot se je dejansko lahko izpilo tekilo – do dna. »brr, ogabno. kje si staknila to sranje?« je vprašal, ko je grenak okus zapustil njegovo grlo, a kljub temu si je sam ponovno postregel in natočil nov kozarec. »ti si tako ali tako zaslužiš da si popolnoma pijana, glede na vse kar si izvedela danes. mene čaka jutri še en sestanek, mislim da se bom danes malce držal nazaj,« je dodal, a kljub vsemu spet na dušek izpil kozarec. alkohol je sedaj že dodobra čutil v sebi in čas je bil da vsaj za nekaj časa preneha s pitjem. namesto tega je nov kozarec natočil teresi. »torej, povej mi… kakšni so tvoji načrti sedaj, ko boš morala spet skočiti nazaj v samsko življenje? se obetajo kakšne spremembe?« je vprašal, ko se je spet udobno namestil na širokem oblazinjenem zunanjem stolu ter se zazrl v tereso. ni vedel ali je bil razlog alkohol ali dejstvo, da je bila svetlolaska skorajda spet samska,  a nenadoma se mu je zdela teresa prekleto privlačna.
Nazaj na vrh Go down
benjamin grayson
benjamin grayson


Female Gemini Rooster
število prispevkov : 98
cash : 135
street reputation : 63
tvoja starost : 30
starost lika : 24
group : locals
kraj rojstva : florence, italy

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptySob Sep 28, 2013 3:16 pm

tag; dallas srcek

»očitno sem nekoč morala, kajne?« je zamrmrala na njegove prve besede ter se ob tem poskusila nasmehniti nato pa nadaljevala. »dve leti in pol. in… ne vem, vse skupaj bi bilo definitivno še toliko hujše, če bi se to zgodilo kasneje,« je odgovorila, nato pa se zasmejala in odkimala z glavo. smešno, tako očitno sta bila na nasprotnih bregovih, pa kljub temu, sta se odlično ujela. precej presenetljivo. »še vedno se ne morem strinjati s tabo tu. ni nesmisel. ko boš spoznal prvo osebo, boš videl o čem sem ti govorila,« je dejala z nasmeškom na obrazu ter trenutno se je počutila kakor dekle iz najbolj pocukranega filma, kar ga je kdajkoli videla, vendar ni si mogla pomagati – bila je preprosto nepoboljšljiv romantik, tu ni mogla storiti ničesar. ob njegovih besedah je najprej za hip privzdignila obrvi, nato se pa zasmejala ter odkimala z glavo. »je že v redu, to obdobje bo mimo,« je pojasnila ter za hip začutila kamen na srcu, kakor da sama sebi laže, kar se tega tiče. »ne vem, kako naj ti poplačam vse skupaj« je dejala in za hip sklonila glavo. zares se ji ni sanjalo, kako naj mu vse skupaj povrne, za trenutek se je celo počutila slabo, kakor da ga izkorišča. tega pa ni želela, ne glede na vse, njega sploh ne. raje je ostala tu ali pa celo v isti hiši z jonathanom, samo da preprosto ne bo izgledalo, kakor da ga v bistvu izkorišča. njegove naslednje besede so jo potegnile iz misli. »prav imaš. poleg tega pa bom sedaj odvisna samo od svoje plače in ta hotel je zadnje, kar si lahko privoščim« je zamrmrala ter se ob tem zazrla naokoli. definitivno je bil zadnje, kar si lahko privošči, vendar hkrati, zares ni imela nobene želje ostati tu. preprosto je bilo preveč tuje, zares ji ni bilo po godu. ko pa jo je vprašal tisto, kar se je tudi sama najbolj bala, je vrnila pogled najprej k njem, nato pa navzdol h kozarcu ter za nekaj trenutkov ostala tiho, nato pa pokimala. »najbrž. ta zakon že dolgo nima več prihodnosti očitno« je zamrmrala. ni marala govoriti o tem, kaj bo, kajti iskreno niti sama ni vedela, kaj se bo zgodilo. vendar nekaj ji je bilo jasno – prihodnosti z jonathanom welschem ni imela več. odkimala je z glavo, nato se pa zasmejala. »dobro, verjamem ti« je dejala, nato pa zopet popila kozarec tekile ter se skremenžila. »prvo je bilo, kar mi je padlo pod roke v trgovini« je pojasnila ter narahlo stresla z glavo, kakor da se bo tako znebila grenkega okusa, pa čeprav je vedela, da ji ne bo ravno uspelo. »tako hudo zopet ne bo« se je zasmejala ter zopet skomignila z rameni. »vendar… z nečim moram ublažiti vse skupaj, kajne?« je zamrmrala ter ob tem spila še naslednji kozarec. bog, res ni bila biser v okusu. naslonila se je nazaj, ko se je zavedala, da je vsega skupaj več kot dovolj, saj se ji je počasi že začelo vrteti – če bi se spravila na noge, na njih definitivno ne bi dolgo obstala. ob njegovih besedah je skomignila. »trenutno iskreno, nimam niti najmanjše ideje kaj bo z mano. in samsko življenje… bog, tako dolgo je že od tega. res ne vem, kaj bom« je dejala in mislila je resno – v tiste zadeve za eno noč se definitivno ni nameravala spuščati, prekleto da ne. najbrž bo preprosto le čakala, da ji zopet prekriža pot nekdo, s katerim bi se ji zdelo vredno ustaliti. »samo sekundo počakaj, moram samo…« je že začela, ko se je vstala ter hotela stopiti v notranjost, vendar očitno ji to trenutno ni bilo najbolj namenjeno. hotela je stopiti mimo njega, vendar še predno bi ji karkoli uspelo ali bi se bilo česar zavedala, je padla v njegovo naročje. »um, jaz, oprosti, to ni bilo…« je začela ter dvignila pogled proti njegovim očem in ko sta se slednja srečala, je za hip utihnila. »namerno.«
Nazaj na vrh Go down
oscar navarro
oscar navarro


Male Leo Rooster
število prispevkov : 293
cash : 315
street reputation : 202
tvoja starost : 30
starost lika : 34 years old
group : brazilian cartel
kraj rojstva : palermo, sicily

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptySob Sep 28, 2013 4:07 pm




      @ teresa

      »bolje prej kot kasneje,« je skomignil z rameni dallas. mogoče se je vse skupaj slišalo zelo neobčutljivo, a vsekakor se mu je zdelo, da ima prav. če jima z jonathanom ni bilo namenjeno, jima ni bilo namenjeno. je vsaj izvedela ko je bila še mlada in je bilo pred njo vso življenje, kot pa pri štiridesetih letih. »pravo osebo, kot si ti mislila za jonathana, da je prava?« je cinično dvignil obrv in se prepozno ugriznil v jezik. »oprosti, tega verjetno nisi želela slišati. ampak dejansko ne poznam veliko ljudi, za katere lahko rečem, da so našli tisto pravo osebo, in jih ne bodo zamikale avanture. samo poglej tebe in jonathana. mislil sem, da sta ena izmed tistih, ki bosta živela srečno do konča svojih dni, pa poglej kako se je obrnilo… sploh pa sem sam prevelik ljubitelj žensk, da bi se zaradi ene lahko odrekel ostalim,« je preprosto skomignil z rameni. mogoče se je to res slišalo šovinistično, ampak nikakor ni bil človek, ki bi podlegel romantičnim pogledom, kot jim je teresa. »življenje ni kot zgodba iz romantičnih filmov. večina ljudi ne živi srečno do konca svojih dni. verjetno si premlada, da bi to ugotovila. verjemi mi, ko boš mojih let, boš razmišljala drugače,« je skomignil z rameni dallas in se rahlo nasmehnil. ja, definitivno ni bilo večjega cinika, kot je bil dallas. »no, saj veš, kje živim. kadarkoli se lahko oglasiš. in zahvališ se mi lahko s kakšno doma pripravljeno večerjo,« je še dodal ter se rahlo nasmehnil. od nje seveda ni pričakoval ničesar. ob njenih besedah glede ločitve je le prikimal. »če boš potrebovala dobrega odvetnika za ločitve… poznam kar nekaj precej dobrih, ki ti bodo z užitkom obrali nekdanjega moža,« se je v šali zasmejal.

      »mislim da bo potrebno spremeniti tvoj okus za alkohol. ker tole je res največja scalnica, kar sem jo kdaj pil,« se je namrščil dallas in v smehu zmajal z glavo. »čeprav bo enako služila namenu. samo zjutraj mislim da bova več časa objemala školjko,« se je namuznil. sam pa se je zaenkrat odrekel njeni vsebini, glede na to, da tistega dne sploh ni jedel nič kaj konkretnega in je že čutil alkohol v žilah. »ne, saj imaš popolnoma prav. zame je najboljša tolažba vedno alkohol. in dober seks. ampak domnevam da tebi v tem primeru ustreza samo prvo,« je dodal. »hmm, mogoče bi bilo za začetek dobro, da se znebiš… poročena prstana,« je počasi začel, se zasmejal in ji pomignil na prstanec leve roke. »verjemi mi, veliko več šans boš imela brez prstana, kot z njim,« ji je v šali pomežiknil. dallas se je ravno stegnil proti mizi, na katero je odložil prazen kozarec, ko je teresa nenatančno stopila mimo njega in pristala naravnost v njegovem naročju. »wow, očitno bo potrebno zmanjšati količino popite tekile, teresa. pa niti polovico steklenice nisva spila,« jo je v šali pobaral. njuna obraza sta se znašla nevarno blizu in če bi bila v njegovem naročju kakšna druga oseba in ne teresa, kateri je obljubil, da je ne bo izkoristil, bi jo še isto sekundo potegnil k sebi in jo poljubil. »če te ne bi poznal, bi si mislil, da preizkušaš meje mojega samozadrževanja,« je namuznjeno zamrmral in jo ošinil s pogledom, ob tem pa se počasi dvignil na noge in tereso objel ravno toliko, da je lahko normalno vstala z njim tudi sama. »kam si se namenila? grem s tabo. tako ali tako je tu zunaj že precej temno,« je zamrmral in z eno roko prijel steklenico, z drugo pa še vedno okoli pasa napol objemal in napol usmerjal tereso, ki je stopila skozi vrata v apartma.
Nazaj na vrh Go down
benjamin grayson
benjamin grayson


Female Gemini Rooster
število prispevkov : 98
cash : 135
street reputation : 63
tvoja starost : 30
starost lika : 24
group : locals
kraj rojstva : florence, italy

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptySob Sep 28, 2013 9:44 pm

tag; dallas srcek

»prav imaš,« se je nasmehnila ob njegovih besedah ter za hip pogledala proti kozarcu. morda pa je imel prav. morda pa je bilo res bolje, da je sedaj izvedela ter odšla, kakor pa da bi jo imel ves čas kakor marioneto v svojih rokah, s katero bi lahko počel vse, kar bi hotel in ona bi plesala tako, kot bi on igral. ne, tega si ne bi smela dopustiti, definitivno je bilo bolje, da je bilo tako kot je bilo. vendar pa so bile njegove naslednje besede ne glede na to, kako se je trudila, tisto, kar jo je za hip pošteno zabolelo ter se ob tem nerodno namrščila in sklonila pogled. ja, pravo osebo. kakor je ona za jonathana mislila, da je prava. le da bi to moralo biti objestransko, to je bilo vse. »zato ker… jaz nisem bila očitno zanj tista prava je na hitro pojasnila ter se prisilila, da je dvignila pogled ter se tokrat prvič v večeru, če ne celo v tem času odkar se poznata, kljubovalno zazrla v njegove oči. njeno prepričanje proti njegovem. nekaj, o čem definitivno ni bilo pametno debatirati. skomignila je ob njegovem nadaljevanju ter pogled vrnila proti kozarcu v njenih rokah. »mogoče boš čez nekaj let mislil drugače,« je zamrmrala ter zopet dvignila pogled proti njemu ter se tokrat nasmehnila. da, še vedno je vztrajala pri svoji teoriji o pravljičnem koncu. »vse je odvisno od človeka, kako gleda na to« je na koncu sklenila nek kompromis ter se tudi sama nasmehnila. ne glede na to koliko bo stara, od tega prepričanja ni imela namena odstopati. »zmenjeno,« je dejala z nasmeškom na obrazu ter pokimala. v bistvu bi bila res pripravljena to narediti, nato pa v smehu odkimala z glavo. »sploh nočem razmišljati o tem, ampak vseeno, če mi bo šlo slabo, se obrnem nate« je dejala sicer v šali, vendar kljub temu. vedela je, da ločitev ne bo najlažja. namrščila se je ob njegovem komentarju. »tudi prav, če imaš ti tako idealen okus za to, pa me boš naslednjič peljal na neko mesto, da vidim kaj to okus sploh pomeni« je dejala ter ob tem narahlo privdignila obrvi, nato pa z nasmeškom na obrazu pokimala na njegove besede. »točno to, služila bo svojem namenu. in kaj bo zjutraj… sploh nočem razmišljati o tem« zares ni imela nobene posebne želje po tem, da zjutraj ne bi mogla zapustiti kopalnice, vendar hkrati, ni pa tudi imela namena opustiti tekile tako hitro. »samo prvo, da« se je zasmejala ter pokimala, ob njegovih besedah pa je njen pogled zdrsel k prstanu. »saj bi ga že tu vrgla čez balkon, vendar saj veš, morda pa dobim kaj zanj. mogoče se je vsaj tukaj potrudil« je dejala v šali, ko je spraznila še en kozarec, nato pa skomignila z rameni. »ne vem, če hočem že takoj po ločitvi pripeljati nove moške v moje posteljo. to je tako… to nisem jaz,« je zamrmrala ter odkimala z glavo. ne, definitivno še ni imela namena začeti s tem, ne še. zasmejala se je ob njegovih besedah. »morda. vendar do sedaj bi lahko vedel, da name alkohol prekleto hitro vpliva« je dejala z nasmeškom na obrazu, ko se je zopet skobacala na noge ter se s privzdignjenimi obrvmi zazrla vanj. »oh, res? in kako mi, sicer nenamerno, uspeva?« je dejala ter se ob tem zasmejala. definitivno ji je alkohol stopil v kri, trezna teh bedarij ne bi nikoli dovolila. »pojdiva notri, ja« je zamrmrala ter stopila notri, nato se pa obrnila za nekaj stopinj, ravno toliko, da je pristala zopet direktno v njegovem objemu. »ali pa veš kaj dallas, morda… morda bi mi ga ti moral pomagati preboleti na drug način,« je zamrmrala ter še predno bi se zavedala, je prislonila svoje ustnice na njegove.
Nazaj na vrh Go down
oscar navarro
oscar navarro


Male Leo Rooster
število prispevkov : 293
cash : 315
street reputation : 202
tvoja starost : 30
starost lika : 34 years old
group : brazilian cartel
kraj rojstva : palermo, sicily

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptyNed Sep 29, 2013 7:51 pm




      @ teresa

      vsekakor se je vedno trudil, da ne bi ljudi obsojal in se vmešaval v njihove zadeve, a če se je kaj takega dogajalo njegovim prijateljem, je nekaj moral reči. čeprav se je popolnoma zavedal, da ni bil še nikoli v teresinih čevljih in da dejansko nima nobene pravice obsojati ali jo opominjati, da bi morala vedeti, kaj se dogaja. vsak človek je bil drugačen in se je drugače spoprijemal z zadevami. nekako je razumel svetlolasko, ker ni želela prati umazanega perila v javnosti in tako javno govoriti o vsem tem varanju. kljub temu si je mislil, da sta bila dovolj povezana, da bi mu lahko zaupala te stvari. sicer je bil dallas malce preveč impulziven in ne bi mogel obljubiti, da ne bi jonathanu polomil nos ali kakšno drugo kost, če bi se mu teresa o tem zaupala. mogoče je bilo še bolje tako. »no, upam da še vedno ne misliš, da je bil on tvoja sorodna duša, ali kakšno podobno sranje. za vse ljudi obstaja več oseb, s katerimi se lahko ujamejo in siguren sem, da boš sama prej ali slej naletela na kakšno podobno, boljšo osebo, kot je bil jonathan,« jo je želel potolažiti. »ampak… nehajva govoriti o njem, prav? mislim, razen če si hočeš olajšati dušo ali kaj podobnega. mislim da ni vreden, da še naprej govoriva o njem, kaj se ti zdi?« je radovedno dvignil obrv ter se ji počasi nasmehnil. čas je bil, da obrneta ploščo in začneta govoriti o kakšni manj depresivni tematiki. »dvomim da bom mislil drugače. ampak naj ti bo. nikoli ne reci nikoli,« je skomignil z rameni, čeprav je globoko v sebi vedel, da poroka in zakon srečno do konca dni zanj nista bila ravno na spisku. a nekako ni želel v nedogled nasprotovati teresi, za katero je tako ali tako vedel da je nepoboljšljiv romantik. »oprosti, ampak tekila za deset dolarjev je res najslabša možna varianta. in velja. enkrat, ko bova oba imela čas, te bom peljal v restavracijo, kjer imajo najboljši viski. tisti pravi irski, star skoraj dvajset let. tisto je prava pijača. takšno tekilo sem nazadnje pil v zadnjem letniku srednje šole,« se je zasmejal, ko je v rokah obračal steklenico tekile in prebiral zapise na nalepki. mogoče se mu je okus izboljšal iz leti ali pa je bilo krivo preprosto dejstvo, da si je sedaj lahko privoščil precej bolj drage in okusne stvari, kot pred tem. »no ja, vsekakor upam, da ga ne misliš obdržati za spomin, ali kaj podobnega. na tvojem mestu bi ga jaz poskušal čim prej prodati. ampak odločitev je seveda tvoja,« je skomignil z rameni in se zasmejal njenim besedam. »mogoče pa bi bilo bolje, veš. nekoga najbolje preboliš tako, da se zapleteš s kom drugim. verjemi mi, veliko bolje se počutiš,« ji je v šali pomežiknil, čeprav je dejansko mislil resno. »sem pozabil, ja. ampak po eni strani je to super. ne rabiš veliko denarja, če se ga hočeš popolnoma nasekati,« je namuznjeno dodal, ko je stopal poleg nje nazaj v spalnico, v katero je vodil balkon. »khmm precej dobro. tako zelo dobro, da bi bilo verjetno bolje, da ne nadaljuješ s tem,« jo je napol v šali posvaril. a teresa ni bila edina, ki ji je alkohol zameglil razum. stopila sta v toplo sobo in teresa se je zopet znašla v njegovem objemu. njene ustnice so se nenadoma znašle na njegovih in ga popolnoma presenetile. potreboval je kar nekaj volje in notranjih dvobojev, da se je odlepil od nje. »mislim da bo bolje, če odidem. alkohol te je več kot očitno dobro prijel, prebolevaš razpadli zakon in nekdanjega moža in mislim, da boš zjutraj pošteno obžalovala, če se danes karkoli zgodi. in verjemi mi, da če bi se kaj takega zgodilo v drugačnih okoliščinah…« njegov glas je odtaval in že sam pogled v njegovih očeh, ko je gledal v tereso, je nekako povedal vse. prvič je še uspel poslušati vest, ki se mu je oglašala, a če se bodo njune ustnice srečale še enkrat, nikakor ni mogel odgovarjati za svoja dejanja, ki bodo sledila.
Nazaj na vrh Go down
benjamin grayson
benjamin grayson


Female Gemini Rooster
število prispevkov : 98
cash : 135
street reputation : 63
tvoja starost : 30
starost lika : 24
group : locals
kraj rojstva : florence, italy

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptyPon Sep 30, 2013 7:26 pm

tag; dallas srcek

odločno je odkimala z glavo ob njegovih besedah. morda je bila res brezupen romantik in morda mu je res na začetku vse gledala skozi prste, vendar ne sedaj, ne več in pod nobenim pogojem, ni hotela tega storiti. »tako trapasta zopet nisem in sploh ne dvomim v to. jonathan je… preteklost. mislim, ni še. vendar bo. v to sem prepričana. in to v bližnji prihodnosti,« je dejala ter ob tem pokimala, kakor da bi hotela še samo sebe prepričati s tem besedami, nato se pa obrnila nazaj proti temnolascu ter mu podarila nasmešek. »prav. ne, ne, v redu je, dosti si me poslušal danes o njem. res ni potrebno, da zapraviva večer z govorjenjem o nekomu, ki si tega ne zasluži« je dejala, pa čeprav je vedela, da bo potrebovala definitivno še nekaj časa, da se dokončno prepriča, da njen skoraj bivši mož ni vreden tega, da se pogovarja, celo misli nanj. kakorkoli že bo, vedela je, da naloga ne bo najlažja, ne glede na vse. vendar vseeno je bila preprosto odločena, da jo izpelje. skomignila je z rameni ob njegovih besedah ter se nasmehnila, ko se je tudi sam vdal v usodo. v tej debati ne glede na vse, preprosto ne bi prišla do dna. narahlo je v šali priprla oči, ko se je zopet pritoževal čez njeno teklico, nato pa se ji je že zarisal nasmešek na obraz ter ob tem je zadovoljno pokimala. »zmenjeno. čeprav, dokler ta tekila zna vplivati name, nočem niti pomisliti, kako bo šele viski« je dejala ter ob tem narahlo zavzdihnila, v smislu, da se bo pač morala vdati v usodo, kar se tistega viskija tiče, ki pa je bil – vsaj po njeni logiki – prekleto močnejši od te tekile za deset dolarjev, kakor bi dejal temnolasec. »in nehaj se pritoževati, boljše je kot nič« je dejala v šali ter se zasmejala, nato pa popila nov kozarec ter se narahlo nakremenžila. »dobro, res ni najboljša, pa vseeno« je dodala. »znebila se bom vsega, kar me spominja nanj in prstan je definitivno nekje na začetku seznama« je zamrmrala, ko je imela pogled še vedno na prstanu. da, definitivno se ga je morala znebiti, ni prenesla niti ene same preklete stvari, ki bi jo utegnila spominjati na njen zakon s temnolascem. skomignila je z rameni ob njegovih besedah, za trenutek še obstala tiho, ko si je skušala zbrisati temnolasca iz glave, nato pa dvignila pogled proti njem, z nasmeškom, kakor da jonathan še ni bil pred sekundo v njenih mislih. »ne vem, morda. mislim, namerno tega sicer ne nameravam, vendar… bom videla, kaj mi bo prinesel čas« je zaključila, pa čeprav je vedela, da nekako ne bo mogla takoj mimo vse te zadeve. »prav imaš,« je komentirala ter se zasmejala iz povsem neznanega razloga ter še predno bi se zavedala, je preprosto počela neumnosti, ki jih je lahko povzročil samo ta preklet alkohol v njeni krvi. »ne počnem tega nalašč« se je branila, vendar zopet jo je popadel smeh, ki pa je izginil v hipu, ko so se začeli vrstiti naslednji trenutki, predvsem tisti s poljubom, katerega bi v istem trenutku najraje izrezala ven. »dallas, jaz, mislim…« je začela govoriti, ne zares prepričana, kaj hoče povedati in ob tem se je nerodno ugriznila v ustnico. kaj za vraga je naredila? »nočem, da že odideš. dobro, morda sem naredila napako, čeprav… ne vem, če mi je zares žal in ne vem, če bi obžalovala, vendar... oprosti. nočem, da že odideš,« je zamrmrala, nato pa dvignila pogled proti njem, naravnost v njegove oči. »bi bilo kaj? kaj bi bilo, če bi bila situacija drugačna?«
Nazaj na vrh Go down
oscar navarro
oscar navarro


Male Leo Rooster
število prispevkov : 293
cash : 315
street reputation : 202
tvoja starost : 30
starost lika : 34 years old
group : brazilian cartel
kraj rojstva : palermo, sicily

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptyNed Okt 06, 2013 1:46 pm




      @ teresa

      »prav. mislim, saj je tako ali tako tvoja odločitev. za karkoli se boš odločila,« je nato dejal. ni se hotel vmešavati v njene odločitve. za trenutek je ostal brez besed. ni se želel več pogovarjati o jonathanu a naenkrat ni vedel, o čem bi se lahko še pogovarjala. oba sta bila rahlo pijana in če bi se nahajala kje drugje, ne v hotelu, bi sigurno dobil kakšno neumno idejo kaj početi. a v tem stolu na balkonu mu je bilo povsem udobno in nikakor se ni želel premakniti s tega mesta. »mhm, ampak saj ni nujno da je viski kaj bolj močan od te tekile. vsaj zase lahko trdim, da lahko dejansko viski pijem kar nekaj časa in uživam v njegovem okusu ne da bi bil popolnoma pijan, kar pa ne morem trditi za tole tekilo. tako ali tako je pa vse odvisno od tega, kakšne okuse pijač imaš raje,« je že kar nezainteresirano nadaljeval njun pogovor. ni vedel, kdaj sta nazadnje imela tako zelo nezanimive debate. pretegnil se je v stolu in lahko bi prisegel, da je slišal kako so mu popokale vse kosti v telesu. očitno pa ta položaj v stolu ni bil tako udoben, kot je mislil da je. »hm.. torej domnevam, da je hiša, kjer sta živela, njegova? začel sem razmišljati o tem in dejansko sem ugotovil, da imaš ne glede na vse pravico do polovice vajine hiše. potem ko jo prodata in dobiš polovico zaslužka, mislim da ti vseeno ne bo hudo v življenju,« jo je spomnil in se nasmehnil. »čeprav je ponudba o začasnem prebižališču pri meni še vedno na mizi, seveda,« je dodal.  

      vsekakor ni vedel, kaj bi porekel na dejanja, ki so se sprožila zadnjih nekaj trenutkov. »mislil sem, da se ne želiš tako hitro zaplesti z nekom drugim,« je radovedno dvignil obrv in se zazrl vanjo, s čimer jo je želel spomniti na njene besede, izrečene ne tako dolgo nazaj. »teresa…« za trenutek ni vedel, kaj točno ji želi povedati, vedel je le, da jo želi posvariti… pred sabo, pred njenimi odločitvami prežetimi z alkoholom, pred vsemi dejanji, za katere ji bo kasneje žal. »oba veva, kam vodijo poljubi, kajne? nočem te prizadeti, ampak oba veva, da se bova zjutraj zbudila z ogromnim mačkom in velikansko krivdo, ker sva uničila prijateljstvo. nočem, da potem name gledaš na kot nekoga, ki te je izkoristil, to je vse,« je skomignil z rameni dallas in se zazrl v njene oči. »prav, ne bom odšel. ne skrbi,« je zmajal z glavo ter se ob njenem vprašanju rahlo nasmehnil. »če bi bila situacija drugačna… bi bil tudi moj odziv drugačen. ampak ni. situacija je takšna, kot je,« je še enkrat skomignil z rameni dallas, a tokrat se je zdelo, ko da je želel prepričati bolj sebe kot pa njo, kaj bi bilo v tem primeru bolje narediti. njegove roke so se ovile okoli njenega telesa in jo prižele bližje k sebi. nekaj trenutkov je le brez besed zrl vanjo in se dejansko poskušal prepričati, da bi bilo bolje, da čim prej odide. »ah, k vragu,« je nazadnje vse zadržke potisnil na stran in jo poljubil.
Nazaj na vrh Go down
benjamin grayson
benjamin grayson


Female Gemini Rooster
število prispevkov : 98
cash : 135
street reputation : 63
tvoja starost : 30
starost lika : 24
group : locals
kraj rojstva : florence, italy

hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel EmptyNed Okt 06, 2013 9:00 pm

tag; dallas srcek

v njeni glavi je preprosto vladala popolna zmešnjava. pravzaprav sploh ni vedela kaj točno si želi, bilo ji je le jasno, da ne želi, da odide. da preprosto hoče, da je tu in da… prekleto, preprosto si ni znala misli razporediti v eno navadno željo, kaj v bistvu želi od njega, vedela je le, da hotela da je tu. in to je bilo tudi vse. vse ostalo je bila preprosto prevelika zmešnjava, da bi jo lahko zares urejala. ob njegovih besedah je sklonila glavo ter skomignila z rameni. še predobro se je spomnila svojih besed prej, vendar sedaj so naenkrat tako zelo napačno zvenele v njeni glavi. »rekel si, da pomaga…« je bilo vse kar je zamrmrala, še vedno s sklonjeno glavo, dokler je ni poklical po imenu. dvignila je pogled direktno v njegove oči, medtem ko je preprosto ostala tiho ob njegovih besedah. »ne bi naredila tega. le… želim, da mi pomagaš pozabiti. to je vse. in…« je začela ter se za hip namrdnila, ko se je začela zavedati, kako težko so ji šle besede iz jezika, ko niti ni znala povedati, kaj sploh hoče. »mi lahko obljubiš, da to ne bo s tvojega vidika vplivalo na najino prijateljstvo? z mojega ne bo, definitivno ne bom dovolila, da bi« je prepričevala bolj samo sebe kakor njega, da bo vse skupaj, vzela kakor nekaj povsem drugega in da bo nato preprosto vse po starem. da ji bo le malce pomagal pozabiti na vso zadevo z jonathanom in to bo vse. da bo potem preprosto, kakor da se ne bi zgodilo. zavedala se je, nekje globoko v sebi, da to preprosto ne bo tako lahko, da sploh ne bo uresničljivo po možnosti, pa kljub temu, v tem trenutku ji ni bilo mar. nasmehnila se je ob njegovih besedah, da ne bo odšel, nato pa sklonila glavo, ob njegovem odgovoru, kako bi bilo, če bi bila situacija drugačna – kar si je v tistem trenutku preprosto pošteno želela. vendar pa, še predno bi se sprijaznila, da bo preprosto tako kot bo in da je bilo tisto prej le njena precej velika napaka in da se bo sedaj nadaljevalo z pitjem, je začutila kako so se njegove roke ovile okoli njenega telesa ter jo privile bližje k sebi. njene roke so tako posledično pristale na njegovih ramenih, medtem ko se ji je pogled prikoval na njegove oči ter prisegla je lahko, da so ji lica za kratek hip zardela. potem pa še predno bi se zavedala, so njegove ustnice pristale na njenih ter mu je tokrat ona sama brez oklevanja vrnila poljub, roke pa sklenila za njegovim vratom.
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



hampton`s hotel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hampton`s hotel   hampton`s hotel Empty

Nazaj na vrh Go down
 

hampton`s hotel

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 2-
Pojdi na: