KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 - VPISNICA

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
oliver mclaughlin
oliver mclaughlin


Female Libra Rooster
število prispevkov : 985
cash : 1888
street reputation : 496
tvoja starost : 30
starost lika : 32 years old
group : ons
kraj rojstva : los angeles, usa

- VPISNICA _
ObjavljaNaslov sporočila: - VPISNICA   - VPISNICA EmptyTor Jul 16, 2013 10:46 am


    pazljivo si preberi zasnovo foruma in nato izpolni spodnji obrazec oz. kodo. objavi jo kot novo temo tukaj.
    pozor! za prebivalce mesta (locals) si lahko zberete le poklic iz tega seznama. (:


    PREDOGLED:
    Spoiler:

    Koda:
    <link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Wire+One' rel='stylesheet' type='text/css'>
    <center><div style="width: 500px; background-color: #0c0c0c">
    <div style="width: 500px; background-color: gray"><div style="color: white; font-family: wire one; font-size: 50px; line-height: normal">FIRST MIDDLE LAST</div>
    [img]http://shrani.si/f/3H/zE/4sSdApe6/500x300-slika.jpg[/img]

    <div style="background-color: white; color: #050505; font-family: consolas; font-size: 11px; line-height: 100%; word-spacing: 1px; text-transform: lowercase; width: 300px">[b]age:[/b] age | [b]hometown:[/b] hometown | [b]occupation:[/b] occupation | [b]group:[/b] group | [b]face claim:[/b] face claim</div>
    </div>
    <div style="width: 500px; background-color: #A0A0A0; overflow: auto; height: 700px; text-align: center"><div style="font-family: verdana; color: black; font-size: 11px; text-align: justify; padding: 30px">sem gre opis vašega lika. lahko je zapisan v tretji ali prvi osebi, po želji, lahko tudi v obliki dnevniškega zapisa ali bloga. v opisu zajemite osebnost, zgodovino, družino lika, po želji lahko dodate tudi druge strani. zapisanega se tudi držite, saj ko je opis enkrat sprejet ga ne morete več spreminjati - prav tako ne morete spreminjati face claima, starosti, imena itd. minimalno število besed opisa naj dosega 500 besed. sem gre opis vašega lika. lahko je zapisan v tretji ali prvi osebi, po želji, lahko tudi v obliki dnevniškega zapisa ali bloga. v opisu zajemite osebnost, zgodovino, družino lika, po želji lahko dodate tudi druge strani. zapisanega se tudi držite, saj ko je opis enkrat sprejet ga ne morete več spreminjati - prav tako ne morete spreminjati face claima, starosti, imena itd. minimalno število besed opisa naj dosega 500 besed. sem gre opis vašega lika. lahko je zapisan v tretji ali prvi osebi, po želji, lahko tudi v obliki dnevniškega zapisa ali bloga. v opisu zajemite osebnost, zgodovino, družino lika, po želji lahko dodate tudi druge strani. zapisanega se tudi držite, saj ko je opis enkrat sprejet ga ne morete več spreminjati - prav tako ne morete spreminjati face claima, starosti, imena itd. minimalno število besed opisa naj dosega 500 besed. sem gre opis vašega lika. lahko je zapisan v tretji ali prvi osebi, po želji, lahko tudi v obliki dnevniškega zapisa ali bloga. v opisu zajemite osebnost, zgodovino, družino lika, po želji lahko dodate tudi druge strani. zapisanega se tudi držite, saj ko je opis enkrat sprejet ga ne morete več spreminjati - prav tako ne morete spreminjati face claima, starosti, imena itd. minimalno število besed opisa naj dosega 500 besed. sem gre opis vašega lika. lahko je zapisan v tretji ali prvi osebi, po želji, lahko tudi v obliki dnevniškega zapisa ali bloga. v opisu zajemite osebnost, zgodovino, družino lika, po želji lahko dodate tudi druge strani. zapisanega se tudi držite, saj ko je opis enkrat sprejet ga ne morete več spreminjati - prav tako ne morete spreminjati face claima, starosti, imena itd. minimalno število besed opisa naj dosega 500 besed. sem gre opis vašega lika. lahko je zapisan v tretji ali prvi osebi, po želji, lahko tudi v obliki dnevniškega zapisa ali bloga. v opisu zajemite osebnost, zgodovino, družino lika, po želji lahko dodate tudi druge strani. zapisanega se tudi držite, saj ko je opis enkrat sprejet ga ne morete več spreminjati - prav tako ne morete spreminjati face claima, starosti, imena itd. minimalno število besed opisa naj dosega 500 besed.  sem gre opis vašega lika. lahko je zapisan v tretji ali prvi osebi, po želji, lahko tudi v obliki dnevniškega zapisa ali bloga. v opisu zajemite osebnost, zgodovino, družino lika, po želji lahko dodate tudi druge strani. zapisanega se tudi držite, saj ko je opis enkrat sprejet ga ne morete več spreminjati - prav tako ne morete spreminjati face claima, starosti, imena itd. minimalno število besed opisa naj dosega 500 besed. sem gre opis vašega lika. lahko je zapisan v tretji ali prvi osebi, po želji, lahko tudi v obliki dnevniškega zapisa ali bloga. v opisu zajemite osebnost, zgodovino, družino lika, po želji lahko dodate tudi druge strani. zapisanega se tudi držite, saj ko je opis enkrat sprejet ga ne morete več spreminjati - prav tako ne morete spreminjati face claima, starosti, imena itd. minimalno število besed opisa naj dosega 500 besed.</div></div>
    <div style="width: 400px; background-color: gray"><div style="color: white; font-family: wire one; font-size: 30px; line-height: normal">BEHIND THE MASK</div><table><td><div style="padding: 3px"><div style="background-color: white; color: #050505; font-family: consolas; font-size: 15px; line-height: 100%; word-spacing: 1px; text-transform: uppercase; width: 100px">your name/alias</div></div></td><td><div style="padding: 3px"><div style="background-color: white; color: #050505; font-family: consolas; font-size: 15px; line-height: 100%; word-spacing: 1px; text-transform: uppercase; width: 100px">rpg experience</div></div></td><td><div style="padding: 3px"><div style="background-color: white; color: #050505; font-family: consolas; font-size: 15px; line-height: 100%; word-spacing: 1px; text-transform: uppercase; width: 100px">other characters</div></div></td></table>
    </div>
    </div><div style="width: 500px; text-align: right; color: black; font-size: 6pt; font-family: arial; line-height: normal">♥ MERCI BEAUCOUP, RUBY</div></center>
Nazaj na vrh Go down
 

- VPISNICA

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 2-
Pojdi na: