KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 hawkins, jane rosamunde

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
jane hawkins
jane hawkins


Female Leo Rooster
število prispevkov : 299
cash : 587
street reputation : 254
tvoja starost : 30
group : police

hawkins, jane rosamunde _
ObjavljaNaslov sporočila: hawkins, jane rosamunde   hawkins, jane rosamunde EmptyNed Sep 22, 2013 8:25 am



JANE ROSAMUNDE HAWKINS

hawkins, jane rosamunde Tumblr_mteblouK8p1rzxujso1_500

age: 27 | hometown: las vegas, nevada | occupation: waitress | group: locals | face claim: natalie dormer



the biker princess.
roarke hawkins je precej poznano ime v greha vrednem las vegasu. the hawks pa še toliko bolj. samo ime ni povezano z njegovimi bleščečimi akademskimi uspehi – ima zgolj osnovno izobrazbo. niti si ni ustvaril uspešne kariere iz ničesar – vedno je imel vse. znan je le po tem, da se mu ni dobro zameriti. kdor mu stopi na prste, zna kaj hitro izpuhteti v nič in izginiti neznano kam. hawksi so sestavljeni iz kupa motoristov. na čelu katerih sedi roarke. moj oče. ki se je v svojih šestdesetih letih zaljubil v nešteto žensk, zaplodil lepo peščico otrok in odsedel kar nekaj dolgih let zapora. morda sem ostala pri njemu, ker sem bila prva. morda zato ker se mu je moja mama zdela nekaj posebnega – živahno vegaško dekle, ki je ponoči golo plesalo po tamkajšnjih striptiz klubih. naneslo je, da sem jaz ostala z njim, ostale pa je občasno povohal, medtem ko je plačeval umazano preživnino. ves denar je bil umazan in krvav. preprodaja drog, preprodaja orožja, manjši ropi, izsiljevanje. lahko bi naštevala v nedogled, za vse je sedel v zaporu. pravzaprav je tam znova pristal nekaj tednov nazaj, potem ko so njegovi poslovni nasprotniki postrelili polovico njegove tolpe. in tako sem se znašla na begu, preden bi se spravili še name zavoljo dobrega starega maščevanja.
the troublemaker.
odraščanje med kupom močnih, strašljivih motoristov s kilometre dolgimi kriminalnimi dosjeji je nekaj drugega. razvajanje z vseh strani je privedlo do tega, da nikoli nisem prav dobro razumela besedice 'ne'. vedno sem morala zgolj pokazati s prstom na tisto kar sem hotela in čudežno se je to naslednji dan znašlo v moji lasti – ne vedno na legalen način. diamanti, avtomobili, karkoli. nekako sem enako logiko poskušala prenesti na ljudji. ko sem nekoga hotela, sem ga morala imeti. za vsako ceno. kar v grobem pomeni, da sem razdrla nekaj zakonov, ugnobila otroštva številnih otrok in na koncu vedno zlomila srce brez slabe vesti. navajena sem bila vloge muhaste princeske, kateri cel svet leži na dlani, torej sem si lahko privoščila marsikaj. priložnosti, ko sem se znašla v težavah je bilo nešteto.imela sem srečo, da je bil vedno v bližini nekdo, ki me je spravil ven iz dreka – prijatelj, oče, kateri od njegovih sodelavcev, naključen človek sredi ulice. oče mi je enkrat rekel, da imam takšno karizmo, ki ljudi vleče k meni kot magnet. le da se ne zavedajo, da sem tista roža s trni, ki jih kaj kmalu zbodejo. in potem ostanejo sami v bolečini, medtem ko grem jaz naprej nedotaknjena.
the waitress.
morda mi je neka ptičica prišepnila, da se v filadelfiji nahaja nekdo, ki bi me znal spraviti iz težav, v katerih sem se znašla. za petami mi je cel kup pobesnelih motoristov iz sovražne tolpe in mojo glavo hočejo za vsako ceno. saj me ne bi ubili. res ne. bi pa me spravili v svoje kremplje in misel na njihove umazane roke na meni je ubijalska. z motoristi se nikoli nisem zapletala na takšen način. enkrat samkrat sem napravila to napako, kar me je izučilo. smešno, kako se je šlo, da je človek, ki me je edini kadarkoli prizadel, tudi edini, ki mi lahko pomaga. našla sem si službo kot natakarica v neki kavarnici in to so moji prvi dnevi v resničnem svetu - kjer moraš delati za denar, za hrano in za streho nad glavo. oče bo gnil v zaporu kar nekaj let, pol tolpe so postrelili pred mojimi očmi in vsako minuto me lahko izsledijo v mestu. najlažje bi bilo začeti znova in si spremeniti ime. vendar zaenkrat še ostaja upanje, da me nekdo potegne iz dreka. kakor vedno.

BEHIND THE MASK
sandra
beaucoup
marco and julianne

♥ MERCI BEAUCOUP, RUBY
Nazaj na vrh Go down

sandra


Female Leo Rooster
število prispevkov : 812
cash : 1501
street reputation : 288
tvoja starost : 30
starost lika : 35
group : italian mob
kraj rojstva : new york, usa

hawkins, jane rosamunde _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hawkins, jane rosamunde   hawkins, jane rosamunde EmptyNed Sep 22, 2013 3:36 pm




YOU HAVE
BEEN ACCEPTED
  to chasing shadows rpg  


tvoj opis je sprejet!

celotna forumska ekipa ti želi prijetno pisanje na našem forumu in čim več zanimivih povezav!

preden začneš s pisanjem, te prosimo, da svoj face claim vpišeš v to temo ter si tukaj zagotoviš svoj dom.
Nazaj na vrh Go down
 

hawkins, jane rosamunde

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 2 :: opisi-
Pojdi na: