KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 west, julianne mae

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
julianne west
julianne west


Female Leo Rooster
število prispevkov : 88
cash : 187
street reputation : 90
tvoja starost : 30
starost lika : 24
group : police
kraj rojstva : detroit, michigan

west, julianne mae _
ObjavljaNaslov sporočila: west, julianne mae   west, julianne mae EmptyNed Sep 22, 2013 9:21 am



JULIANNE MAE WEST

west, julianne mae Tumblrmm508w4cl21s8kwr6o

age: 24 | hometown: detroit, michigan | occupation: police officer | group: police | face claim: emily bett rickards



a year and a half ago,
''um. hja. tole gre vse na zapisnik, kajne? moram, um, pričeti z otroštvom ali kaj točno vas zanima? aha, vse... mala malica potem. pardon, vedno se režim kot utrgana, kadar sem živčna – in ne da sem živčna, gospod. ker nisem. samo, saj veste, snemani razgovori z nadrejenimi znajo biti rahlo strašljivi. vendar ne mislim, da ste vi strašljivi. res ne. ta kravata vam zelo pristaja, morda bi izgledala še bolje v temno modri barvi, ampak... oh, žena vam jo je izbrala? odlično, odlično! fenomenalen okus ima. torej, ja. jaz. ime mi je julianne west, vsi me kličejo jules, vi me kličite kakorkoli želite. westova? prav pa bom westova. stara sem dvaindvajset let in pred tednom dni sem zaključila šolanje na akademiji v harrisburgu. večino informacij o moji preteklosti lahko dobite v datotekah socialnega varstva. odraščala sem z bratom in očetom. bil je alkoholik. sprva sem bila premajhna, da bi zares razumela, zakaj oče ali leži v kotu ali pa vpije na starejšega brata. nič čudnega, da sem to imela za nekaj normalnega, za povsem preprost družinski odnos in sem mislila, da je tako povsod. potem pa sem enkrat šla k sošolki domov in videla njenega očeta. bil je oblečen v modre kavbojke in preprosto majico s kratkimi rokavi, ki ni smrdela po danielsu in ni bila preluknjana od valjanja po pločniku. ni vpil na sam, mojo prijateljico. od takrat naprej sem vedno visela pri njih namesto doma in preden sem zaspala, sem se rada pretvarjala, da je gospod jensen tudi moj oče. ampak to vas verjetno ne zanima, kajne? moje otroške sanjarije? skratka, pri trinajstih se je na srečo vse zasukalo. ali pa nesrečo. nikoli se nisem povsem odločila, kako naj gledam na odhod mojega starejšega brata. ko je bil star osemnajst let je preprosto odšel od doma in... ne vem točno kam. včasih mi je poslal kakšno sporočilo, toliko da sem vedela, da je še živ. in z njegovim odhodom je prišla na vrata trkat socialna služba. pri sebi so imeli nalog za mojo ločitev od očeta. na tej stopnji sem že vedela, da njegovo obnašanje ni normalno in na srečo so me k sebi sprejeli sorodniki v harrisburgu. tako sem pristala v pennsylvaniji. ne vem, kaj bi bilo z mano, če bi pristala v rejniškem sistemu. bila sem navajena družbe mojega brata. bila sem navajena, da je grozil mojim vrstnikom, če so se zafrkavali iz mojih očal. in potem ga ni bilo več ob meni. srednjo šolo sem opravila kot piflarka z odličnimi ocenami. vendar mi je zaključnih izpitih zmanjkala ena točka, da bi prišla na računalniški inžiniring in... hja, metala sem kocko ter se potem vpisala na policijsko akademijo. vsi so vedeli, da bom pogrnila prvo leto, kar se je tudi zgodilo. vendar porazov ne prenašam dobro in zato sem se na vse pretege poskušala utrditi, kar mi je očitno uspelo vsaj do te mere, da sem akademijo opravila in dobila zaposlitev pri vas. ne trdim, da sem zdaj popoln policist. da bom znala reagirati v prav vsaki situaciji in da me boste lahko prvi dan povišali na naslednjo stopnjo. amapk sem se pripravljena učiti in garati. moj cilj je, da nekaj let delam tukaj in kasneje poskušam priti v programersko vejo ali policije ali FBI-ja. sliši se povzpetniško ampak res imam rada računalnike in sem dovolj sposobna, da splezam tako visoko. včasih se sicer malce zdrznem, kadar blizu mene poči pištola na strelišču, vendar vsaj ni tako hudo kot prvič, ko sem skorajda razstrelila okno vadbene zgradbe na akademiji. am, moje zasebno življenje? ne, ne, to ne bo noben problem. mislim, nimam družine tukaj. samska sem. ha ha ha. nameravam biti še nekaj časa, brez skrbi. jaz in moški... katastrofa. hirošima. prosim? ne, ne, ne delam se norca iz vojne. da, gospod. razumem, da ni bilo smešno. ne, nikakor se ne mislim delati norca na delu. lahko se zanesete name. resna sem kot infarkt. da... vem, da moje šale niso smešne. oprav... prav, bom šla ja. tista miza v kotu je moja? super. všeč mi je. temen kotek. da, da... hvala za službo? mhm... na svidenje.''
now,
''v philadelphio sem se preselila skorajda dve leti nazaj in pričela z delom tukaj. zavedam se, da mi moji prejšnji podvigi in spodrsljaji ne govorijo ravno v prid, gospod westwood. vendar sem se spremenila. nisem več isto dekle. zavedam se, da so bila moja dejanja resen prekršek in disciplinska kazen je bila vsekakor primerna... jasno da obžalujem. toda zavedam se, da ne morem spremeniti prav ničesar. ne morem odločati o tem, kdo je moj brat. ne morem čudežno zavrteti kolesa časa nazaj in se ne zaplesti s sebastianom kingom. takrat sem bila... predvsem mlada in naivna, vendar to ni izgovor. vedela sem, v kakšne posle je vpleten moj brat in tistikrat sem mu zavestno pomagala. kar se tiče sebastiana. ne, nisem vedela za njegovo udejstvovanje v ilegalnih pretepih. za to sem izvedela šele ob preiskavi. mojo podrobno izjavo boste našli tudi v mapi iz sodišča. odpust iz vrst FBI-ja me je zagotovo streznil. pretekli meseci med inštruktorji na akademiji so bili vsekakor klic v realnost. nočem biti tam. hočem biti na terenu. v prid mi govori to, da sem se utrdila in da me je izučilo. ne bom ponavljala več istih napak. poleg tega sem se zresnila. cenim to, da sem sploh dobila novo priložnost in za nameček še na starem delovnem mestu. tokrat sem pripravljena garati še toliko bolj. vem, da moja disciplinska kazen zahteva, da začnem iz spodnjih rangov in mislim, da je to upravičeno. ne... ne rabi vas skrbeti. ne vem, kje je moj brat in ne vem, kje je sebastian king. da... hvala. za novo šanso. do naslednjič.''

BEHIND THE MASK
sandra
beaucoup
marco and jane

♥ MERCI BEAUCOUP, RUBY
Nazaj na vrh Go down

sandra


Female Leo Rooster
število prispevkov : 812
cash : 1501
street reputation : 288
tvoja starost : 30
starost lika : 35
group : italian mob
kraj rojstva : new york, usa

west, julianne mae _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: west, julianne mae   west, julianne mae EmptyČet Sep 26, 2013 11:08 am




YOU HAVE
BEEN ACCEPTED
  to chasing shadows rpg  


tvoj opis je sprejet!

celotna forumska ekipa ti želi prijetno pisanje na našem forumu in čim več zanimivih povezav!

preden začneš s pisanjem, te prosimo, da svoj face claim vpišeš v to temo ter si tukaj zagotoviš svoj dom.

dodan si bil tudi v skupino policije, kar ti omogoča vpogled v dva dodatna podforuma, za vsa dodatna vprašanja pa se lahko obrneš na sage blackwood.
Nazaj na vrh Go down
 

west, julianne mae

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 2 :: opisi-
Pojdi na: