KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 boathouse row

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
jocelyn tucker
jocelyn tucker


Female Virgo Pig
število prispevkov : 532
cash : 956
street reputation : 286
tvoja starost : 28
starost lika : 32
group : wallace mafia member
kraj rojstva : albania

boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: boathouse row   boathouse row EmptyNed Avg 04, 2013 7:21 pm

tag; tatum, dude.

ni se imela več namena skrivati pred njim in nalogo podajati komu drugemu. vzela ga bo spet pod svoje okrilje in vse skupaj izpeljala bolje kakor pred leti. takrat je bila še mlada in nova na poziciji in ni bila ravno v vzor pravilnega obnašanja na zaslišanju. prehitro se je vdala in dopustila vsa tista vprašanja. sedaj je bila dovolj zrela in utrdila je svoj položaj. dobila je celo boljše izkušnje in tatum ni bil več ovira na njeni cesti. spet je vzela klub pod okrilje, spet je postal sumljiv, a njena želja je bila prav tako povečana od prej, da ga spravi za zapahe ali zapre njegov klub. v njemu se ni moglo dogajati nič dobrega in lastnik nečesa takega prav tako ni mogel biti ravno najboljša oseba. poleg tega pa je imela njegovo kartoteko v dlani in poznala je vsako njegovo sled preteklosti. vedela je več o njemu kot on o njej, zato se res ni morala ničesar bati, ker tudi ničesar ni skrivala za razliko od njega. imela je ljudi, ki so v izmenah opazovali vsak njegov glas, ter prijavo njegove naslednje lokacije prevzela kar sama. v tistem območju se je nahajalo kar nekaj skladišč in seveda lep razgled na vodo poleg ulice, a zagotovo ni odhajal na svojo barko in ribe loviti, ampak je imel nekakšen drugačen razlog. ta razlog pa je hotela ujeti ona sama. mogoče je šlo za kakšno pošiljko ali nekaj zaradi česar ga bo lahko ovila v zanko. kako se je veselila.
opazila je njegovo postavo in ji v varni razdalji sledila. s pomočjo daljnogleda je poskušala celo bolje videti kaj počne in kaj se dogaja v njegovi okolici. počakala je nekaj trenutkov in predvidevala da je sam odšel, ko naenkrat ni več videla njegove postave obrisane v soju uličnih svetilk, zato se je podala bližje in poskušala ugotoviti kaj iz same okolice. ni trajalo dolgo, ko se je obrnila in se je pred njo zarisala moška postava, katere se je seveda normalno prestrašila. » kaj za vra- « je dejala v prazno in odskočila korak nazaj, ko je prepoznala obraz pred seboj, ter se zavedala da je čisto rahlo narobe izvedla svoje zasledovanje. » tatum, « se je zatekla k pozdravu z njegovim imenom in prikimavanjem glave.


Nazaj na vrh Go down
adrienne palmeiro
adrienne palmeiro


Female Gemini Pig
število prispevkov : 99
cash : 169
street reputation : 57
tvoja starost : 28

boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: boathouse row   boathouse row EmptySob Avg 10, 2013 3:09 pm

note, sorry to keep you waiting

bilo je nadvse nespametno z njene strani, da se ga je odločila zasledovati sredi noči v ne ravno nedolžnem predelu mesta. jasno. bila je načelnica mestne policije in na visok položaj najverjetneje ni priplezala zgolj zaradi svojega privlačnega videza. zato je bilo toliko bolj nerazumljivo, kje se je izgubila njena pamet, da mu je zares sledila. prej bi pričakoval, da bo nadenj priklicala svoje zveste podložnike, ki so že tako ali tako opazovali vsak njegov korak. bili so prepričani, da bo slej kot prej zgrešil stopnico, pozabil zabrisati kakšno sled. po vsem tem času še vedno ni dojela, da ne bodo našli nobenih dokazov proti njemu. izginil je za vogalom ulice in se ustavil malce naprej, vedoč, da bo slej kot prej morala zaviti naokrog in bo lahko stopil naravnost prednjo. bil je trn v njeni peti. primer, ki ga ni mogla razvozljati ne njena predhodnica, ne ona sama. ne nihče pred njima. ni pa razumel od kje nenadna sprememba njenega vedenja. preteklo leto dni se mu izogibala z vsemi štirimi, vse od njunega prvega srečanja na policijski postaji. kar na njen prvi delovni dan. resda takrat ni bil ravno subtilen in ji je prav nazorno opisal, kako bi potekal morebitni posteljni scenarij. ni je ravno pridobil na svojo dobro stran, vsekakor pa mu jo je uspelo spraviti v zadrego, kar je prineslo prvovrstno zadovoljstvo. njeni koraki so odmevali po tihi ulici in ko je zavila naokrog, je iz teme stopil za njo, ko je obstala na mestu. ''gospodična blackwood,'' je prvi del njenega naziva izrekel s kančkom posmeha in se nasmehnil ob njenem prikimavanju v pozdrav. ''ti lahko kako pomagam? si rahlo izgubljena? policijska postaja je v drugi smeri.''
Nazaj na vrh Go down
jocelyn tucker
jocelyn tucker


Female Virgo Pig
število prispevkov : 532
cash : 956
street reputation : 286
tvoja starost : 28
starost lika : 32
group : wallace mafia member
kraj rojstva : albania

boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: boathouse row   boathouse row EmptyNed Avg 11, 2013 2:32 pm

tag; tatum, dude.

» vem kje je policijska postaja, « je odrezavo odgovorila in sklenila roke na svojih prsih. zrla je vanj in se rahlo namrščila, da je pokazala svoje nezadovoljstvo nad njegovo pojavo. začela sta slabo, logično je bilo imeti ga na piki, ter sedaj prav tako ni imela namena igrati veselja nad vnovičnem srečanjem. » pomagaš mi pa lahko le s tem da se prenehaš izogibati roki pravice in ji podležeš, « mu je še dodatno pojasnila in lahkotno skomignila z rameni. kaj takega od njega ni mogla pričakovati,a vredno je bilo poskusiti. mogoče ga je srečala pamet, če jo je kdaj imel, da ji bo povedal vse kar ji ima za povedati. v slednjem primeru je znala biti bolj milostna z njim. pripravljena je bila celo pozabiti njegove opazke na njen prvi delovni dan, ko je morala prav njega dobiti v svoje roke in opraviti zaslišanje. » vendar dvomim, da je biti v pomoč drugim del tvojega karakterja. « ne, takšni kot on so znali pomagati samo samim sebi,  se izvleči iz vsake situacije in nadeti očarljivi nasmešek na obraz. takšnih ni prenesla. pravzaprav ni prenesla nobenega, ki je imel opravka s policijo. navsezadnje niso bili ravno čisti. tudi ona ni bila svetnica,a zakonsko gledano je bila čista. stala je za tem. » in kaj ti počneš tukaj ? skrivaš kaj ? « se je pozanimala. vedel je da ne bo povedal in začel z njo debate o tem, a vsaj vedela je kateri kraj vzeti pod stalno kontrolo. ni imela odnehati z njim. prej zaključiti primer v svojo prid. nato pa naj zakon poskrbi zanj. ona ni hotela imeti nobenega opravka več. privlačen videz, močne roke, očarljivi nasmešek in igriva sled v njegovih očeh niso delovale na njo in lahko se je trudil na vse pretege. na začetku jo je ujel nepripravljeno in ni vedela s kakšno vrsto moškega ima opravka. sedaj je bila situacija drugačna in bila je veliko bolj zbrana. vsaj mislila je tako. upala, bolj.

Nazaj na vrh Go down
adrienne palmeiro
adrienne palmeiro


Female Gemini Pig
število prispevkov : 99
cash : 169
street reputation : 57
tvoja starost : 28

boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: boathouse row   boathouse row EmptyNed Avg 11, 2013 3:41 pm


''ah, potem veš, da je ni tukaj? pardon, samo sklepal sem, da si se izgubila. nisem te še videl na terenu in res sem te že uvrstil med tiste policajčke, ki si nikoli ne mažejo rok,'' se je na njegov obraz nemudoma prikradel širok nasmešek, kateremu nikakor ne bo mogla biti kos. ni se rad spuščal na nivo zagrenjenih ljudi, ki radi sikajo na vse okrog njih in s črnim pogledom hodijo po ulicah. zdeli so se mu patetični. in sage blackwood je žal delovala nadvse zagrenjeno. ''ti si roka pravice, kajne? nikoli se ti nisem izogibal. ti si se meni,'' je nadvse glasno poudaril in s kazalcem pokazal nanjo. roke je prekrižal na trupu in napravil korak nazaj, medtem ko se je njegov obraz izoblikoval v zaigrano presenečenje: ''in zdaj hočeš, da ti podležem? ccc.'' to igro bi lahko igral do naslednjega dne in še dlje. nikoli ji ga ne bo uspelo pripraviti do tega, da bo vpričo nje povsem popizdil. to je bilo rezervirano za njene moške sodelavce. nad žensko pod nobenim pogojem ne bo dvignil roke in ni se nameraval dreti nanjo v samoobrambi. ne glede na to kako zlajnano ploščo je stalno vrtela. ''sage, z veseljem bi ti pomagal. odpeti zadrgo, odgrniti rjuhe, naliti kozarec. z največjim veseljem,'' je naštel samo nekaj stvari, kjer bi lahko bila deležna njene pomoči. vse so vodile do seksa, seveda. ''nič ne skrivam. no, morda imam nek mini revolverček za pasom. me nameravaš celega pretipati in preveriti, če je res?'' je zdaj roke dvignil v zrak in razširil prste ter stopil v rahel razkorak, preden je hitro zamenjal držo ob tistem zadnjem zbodljaju: ''vendar si v civilu. in dvomim, da je zdajle tvoj delovni čas. tako da se me ne moreš niti dotakniti, ne da bi tvegala tožbo.''
Nazaj na vrh Go down
jocelyn tucker
jocelyn tucker


Female Virgo Pig
število prispevkov : 532
cash : 956
street reputation : 286
tvoja starost : 28
starost lika : 32
group : wallace mafia member
kraj rojstva : albania

boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: boathouse row   boathouse row EmptyNed Avg 11, 2013 5:03 pm

tag; tatum, dude.

zavila je z očmi ob njegovem komentarju in stisnila ustnice. » ni moja naloga da si mažem roke. načelnica sem in ne navadna policistka , a včasih se rada v konkretne primere tudi sama vmešam. « njegov je bil na primer eden od njih in od časa do časa ji je ugajalo zapustiti pisarno in gore papirjev. pogrešala je vsakodnevno delo na terenu in tisto akcijo, ki jo je včasih bila deležna, ko se je še trudila priplezati do samega vrha. sedaj, ko je bila enkrat gor, pa mnogo ni imela za početi. samo dvignila je lahko pokal zmagoslavja in se naslajala nad vsem skupaj. nobenega truda in nobene razburljive misije več. zato je delovala po svoje in tudi sama počela svoje staro dobro delo. » jaz izvajam roko pravice. in nisem se ti izogibala. laž. « obranila se je in nemirno postavala pred njim. lagala je ona, saj se ga je izogibala, a tega on res ni imel potrebe vedeti. ne bi izpadla niti malo resna. bolje je bilo, če je mislil, da ga ne prenese v svoji bližini in je raje delo v tem obdobju prepustila komu drugemu, medtem ko se je ona posvetila drugim. » roki pravice. ne meni. meni nikakor, « je dejala na njegove besede in se vnovič namrščila ob njegovem tonu izgovorjenih besed. vse pri njemu je res moralo siliti na dejanje v katerem se z njim nikakor ni hotela znajti. nikoli. » okej, ustavi se, « se je sedaj zatekla k uporabi veliko bolj odločilnega tona in obe roke postavila pred sebe v znak stop, » še vedno govoriš z načelnico policije, ki lahko tvoje besede uporabi v nadlegovanje. na katero stran misliš da bodo sodniki stopili ? « vsaj nekaj ji je koristilo imeti dober odnos z njimi in sprejemati njihove odločitve, čeprav mnogokrat ni bila na njihovem nivoju. včasih so bili prestrogi in včasih premili. » pravzaprav te še vedno lahko, « mu je veselo oznanila, » namreč malo prej si uporabljal res neprimerne besede v mojo smer in lahko te prej jaz obtožim kakšnega spolnega napada. takrat bi bilo seveda razumljivo, da sem čisto po nesreči prišla do tvoje pištole in na tvoje roke lisice. « tukaj je bila v prednosti. veselo bi poskočila na mestu, če ne bi zaradi tega bila videti trapasto. » sploh pa, resno ? pomagal bi mi odpeti zadrgo, odgrniti rjuhe, naliti kozarec, a ne bi dovolil da te pretipam v civilu ? « ja, definitivno ni bila več na isti poziciji kakor ob njunem prvem srečanju.

Nazaj na vrh Go down
adrienne palmeiro
adrienne palmeiro


Female Gemini Pig
število prispevkov : 99
cash : 169
street reputation : 57
tvoja starost : 28

boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: boathouse row   boathouse row EmptyNed Avg 11, 2013 5:43 pm



''torej sem konkreten primer? trn v tvoji peti?'' se je namuznil in ni bilo šans, da ga bo lahko kdaj v celoti zabila s svojimi pikrimi replikami. nedvomno je bila navajena njemu podobnih kretenov, a ni bila navajena njega. in podobnosti se ni moglo primerjati z originalom. ''veš... v sedmih letih odkar sem v filadelfiji, se vas je na čelu policije zamenjalo že kar nekaj. če ni uspelo nikomur pred teboj, zakaj bi potem tebi?'' je tako pričel z naslednjim vprašanjem in glavo nagnil rahlo vstran ob pričakovanju odgovora. saj je bila verjetno precej inteligentna in ambiciozna, da je prilezla tako visoko. toda ne bo ji uspelo. prej kot bo to vbila v svojo čedno glavico, bolje bo za vse. ''kaj res? sem zato moral vsakič na postaji gledati ksihte dveh debeluhov, namesto da bi za 'konkreten primer' poskrbela sama? in zdaj ti očitno teče voda v grlo, da si me pričela iskati,'' je prikimal, ko se je najprej še pretvarjal, da ji verjame, a ni delovala najbolj prepričljivo. ker je lagala kot namazana. ''kaj tako groznega pa sem rekel, da bi morala vpletati sodišče?'' se njegov glas niti za ščepec ni ohladil. dvomil je, da bi se zatekala k nekim bedastim malenkostim, če bi ga lahko spravila v zapor s trdnimi dokazi. to že ni mogel biti njen slog. ''daj no, sage. vsak dan se soočaš z meni podobnimi tipi. kaj je na meni tako drugačnega, da me ne znaš sesuti v prah?'' je tokrat nasmešek počasi izbrisal iz obraza. nikoli se ni imel za nekaj posebnega. a dozdevalo se mu je, da bi z vsakim šovinistom opravila precej hitro. zakaj je njemu torej tako vztrajno prizanašala? ''no, pa dajva. pretipaj me. da vidiva, če imam res pištolo ali pa samo lažem,'' je napravil korak proti njej in ji dal dovoljenje, da počne karkoli hoče. pištole tako ali tako ni imel. ni si mazal rok s strelnim orožjem. nikoli. ''nah, nisi mi všeč, ko si v civilu. raje imam ambiciozne mrhe v ozkih krilcih in odpetih bluzah,'' je enostavno pač moral pristaviti.
Nazaj na vrh Go down
jocelyn tucker
jocelyn tucker


Female Virgo Pig
število prispevkov : 532
cash : 956
street reputation : 286
tvoja starost : 28
starost lika : 32
group : wallace mafia member
kraj rojstva : albania

boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: boathouse row   boathouse row EmptyTor Avg 13, 2013 5:12 pm

tag; tatum, dude.

» ja, trn v moji peti.  neškodljiv trn, ki ga lahko s pinceto kar hitro odstranim. enako bo s teboj, « se je trdno odzvala in v svojem ostrem pogledu nakazala odločnost s katero se je borila v njegovem primeru. ukvarjati se z njim je bilo res trapasto delo in čim prej je hotela opraviti z njegovim primerom, dokazati kar mora, ter narediti prostor pri njenih ljudeh za kaj veliko bolj pametnega. » zato, ker imam potrpežljivost, odločnost in nobenega namena oditi s tega položaja, « mu je odgovorila in se nasmehnila, » poleg tega pa nisem nekaj, nekdo, ampak sage blackwood. « njene korenine so prihajale iz daljne argentine in znala je biti dovolj temperamenta, če je pustila naravi prosto pot in ni kazala vpliva življenja v ameriki. njena mama ni odnehala na ladji, ko je prihajala v ameriko po boljšem življenju, prav tako tudi ne njen oče ali njen bratranec, ki je počival v miru. ne bi bilo pravično odnehati na enem takem primeru, ki je bil ničen v primerjavi z dogodivščinami njene družine skozi katere so morali se prebroditi. in vse to zaradi boljšega življenja na veliki celini, uspešni celini. » tolaži se s tem. toda ti si bil naloga teh dveh debeluharjev. ne moja. jaz imam postajo za voditi in ne se ukvarjati celotne dneve samo s teboj, grayson. zato že imam majhne pokorne policiste. « za njegov primer je čisto dobro skrbela tudi od daleč, a toliko bolje od bližje. občutek je imela, da bo njena prisotnost na nalogi prinesla kaj sreče in za nobeno ceno ne bi hotela zamuditi njegovega poraza in izraza na obrazu. » en nasvet tatum. ne napeljuj na seks, ko govoriš z uradno osebo. samo toliko, « je dejala in prezrla njegovo vprašanje. sam je dobro poznal svoje besede in res jih ni imela namena ponavljati. ne zanj. » počasi te že bom. prestregla bom tvoja krila in tudi ti boš kmalu pristal zgolj kup prahu. kakor vsi ostali, « mu je resno zagotovila in se namuznila s svojim izrazom na obrazu. ni mu imela namena pisati na dušo in iskati lastnosti, ki so ga naredile tako težko zlomljivega, a vsemu je lahko bilo enkrat konec. tudi trdna stolpnica se je zmožna podreti in tudi najmočnejše jeklo je mogoče zviti. samo dovolj sile potrebuješ. » ne potrebujem te pretipati, da bi vedela ali imaš pištolo ali ne. pravzaprav me niti ne zanima, čeprav dvomim da si tako neumen, da bi o tem javno govoril z menoj, torej lahko sklepam da je nimaš. ampak v eno sem prepričana- da jo jaz imam in res je ne bi rada uporabila. « naredila je korak vstran in se odmaknila od njegove bližine, ker ga je veliko raje imela na primerni razdalji in zadržala svoj osebni prostor nedotaknjen. » oh, res ? za take želje obstajajo prostitutke. povej njej svoje fantazije in naj ona igra tvojo policistko. moja bluza bo ostala zapeta. « težko mu zagotovo ene ne bo najti, navsezadnje jih je v svojem klubu imel zagotovo malo morje.

Nazaj na vrh Go down
adrienne palmeiro
adrienne palmeiro


Female Gemini Pig
število prispevkov : 99
cash : 169
street reputation : 57
tvoja starost : 28

boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: boathouse row   boathouse row EmptySre Avg 14, 2013 6:53 pm

njegove obrvi so se usločile nekam v višave, ko ni niti malo nasedel njenim besedam. bile so naravnost absurdne. če bi bil neškodljiv trn, ki ga lahko odstrani s pinceto... kaj točno je potem še sploh počel na prostosti? če je bil res neki veliki zlobni volk, ki serje po zakonu, zakaj ga še ni zašila in strpala nazaj za zapahe? namesto tega je prav pomilovanja vredno skakala naokrog z nesmiselnimi nalogi za preiskave v klubu, ki nikoli niso prinesele nič pametnega. samo kup legalnih dokumentov, čisto nič sumljivega. ''točno to je rekel vsak pred teboj. več kot leto dni je naokrog in nimaš niti enega samega dokaza proti meni. kaj če bi preprosto odnehala? se sprijaznila s tem, da ti pač nisem pri srcu, ker tvoje osebne preference ne smejo biti povezane s tvojim delom. nikoli ne boš našla nič ilegalnega, dojami že,'' je zavzdihnil in nato prhnil, ko je samo sebe poimenovala z imenom in priimkom. malce preveč pompozno za njegov okus. čisto preveč samozavestno. samozavest te ima navado udariti po betici, ko najmanj pričakuješ. ''ali tvoji podrejeni vedo, da jih kličeš debeluharji in majhni pokorni policisti?'' se je namrščil, ker takšnega poniževanja z njene strani ni pričakoval. po njem je res lahko udarjala kolikor je hotela. toda po lastnih zaposlenih? to se ji utegne maščevati. ''nihče ni omenjal seksa,'' je skomignil z rameni in dodal bleščeč nasmešek. ne bo ji ga uspelo spodnesti, ne zdaj ne nikoli. ''veš, sage. lahko imam pištolo. v naši ljubki zvezni državici potrebuješ zgolj dovoljenje za nošnjo strelnega orožja. in jaz ga slučajno imam. tako da nisem neumen, če govorim o tem naglas. birokracija je čedna stvarca,'' je zavzdihnil. je res mislila, da bi hodil okrog s pištolo brez dovoljenja? ga je res tako podcenjevala in imela za totalnega idiota? potem očitno ni znala soditi sebi enakih. ''zakaj me imate na piki? tega ne razumem. ker sem bil enkrat v zaporu in zdaj vodim seks klub, kar je tod naokrog očitno še vedno tabu? zakaj?'' se je tokrat zresnil, ko je pogled usmeril vanjo in ignoriral komentar o prostitutkah.
Nazaj na vrh Go down
jocelyn tucker
jocelyn tucker


Female Virgo Pig
število prispevkov : 532
cash : 956
street reputation : 286
tvoja starost : 28
starost lika : 32
group : wallace mafia member
kraj rojstva : albania

boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: boathouse row   boathouse row EmptyČet Avg 15, 2013 4:51 pm

tag; tatum, dude.

» kakor sem rekla. ne predam se zlahka in moja vztrajnost se bo obrestovala. tudi tukaj, « mu je z lahkoto odbrusila nazaj in se ob tem še dodatno namuznila. kaj pa je mislil ? da je lahko za dolgo previden in pomete vsako sled ? ne. ne pri njej in pri njenem poslanstvu. imela je namen vztrajati, dokler ena stran dokončno ne zmaga, torej on ne dokaže da res ne dela nič slabega ali ona svoj prav in najde vse tisto kar je ta čas iskala. vse bolj pa je verjela v svojo zmago in njegov poraz. le kako ne bi ? ni bilo niti ene same možnosti, da je čist kot solza in je edina moteča stvar pri njemu njegovi mali klub, ki ni prinašal v mestu nič dobrega. » samo uporabila sem tvoje besede. ne obračaj mojih stavkov v svojo prid, « ga je zavrnila in pred njega pustila svoj prst, ki se je pričel premikati sprva v levo in nato v desno stran, da so se njene besede še dodatno okrepile. » zagotovo si pa mislil nanj. recimo da imam to super lastnost, da lahko berem misli, prav ? « potrpljenje jo je minevalo iz minute v minuto in pogovor z njim je postajal veliko bolj težak. ni ga želela več v svoji bližini, vendar je vedela da bi njen odhod bil neprimeren. nekaj o čemer bi se lahko sam hvalil in se veselil z njim. tega zadovoljstva pa mu ni imela namena dati. obrnila se bosta oba ali on. nikakor pa ne samo ona. » veš tatum…pravzaprav mi je vseeno ali imaš pištolo ali ne. pištola je moj najmanjši problem pri tebi, « mu je zagotovila z nasmeškom na obrazu.  uporabiti je ni imel namena proti njej, torej ji nikakor ni predstavljala težave. kdo ve…mogoče ji je predstavljala rešitev nekje v prihodnosti. definitivno je bilo vredno preveriti njegova dovoljenja, čeprav ni bil tako neumen da si enega ne bi priskrbel. » pravkar si sam povzel, da nisi ravno najbolj zlata oseba na svetu, torej od tebe ne moremo pričakovati nenadne dobrote. poleg tega pa ti ne zaupam in ne zaupam tvojemu seks klubu in tvojim go-go plesalkam tam notri. kdo ve koliko od njih je mladoletnih in na prvem mestu sploh ne bi smele biti tam. « ni bil tabu. bila je navadna katastrofa. zmrazilo jo je samo ob misli na njegov klub, medtem ko je dejstvo o zaporu sprejela veliko bolj mirno. vsaj ni vključeval nedolžnih deklet, ki mislijo da bodo s tem bolj dostojno živele. kakšna napaka. » saj ne pričakuješ da bom naenkrat verjela kako ponižen in dober si ? « se je še posmehnila in stresla z glavo.

Nazaj na vrh Go down
adrienne palmeiro
adrienne palmeiro


Female Gemini Pig
število prispevkov : 99
cash : 169
street reputation : 57
tvoja starost : 28

boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: boathouse row   boathouse row EmptyPet Avg 16, 2013 1:08 pm



''če ti tako praviš. tvoja samozavest je vsekakor občudovanja vredna – očitno sva si bolj podobna, kot bi si človek mislil,'' so se ustnice uvihale v rahlo skrivnosten nasmešek, ko besed ni bolj točno pojasnil. vendar seveda bo gospodična popolna vztrajala pri svojem visočanstvu. svet je videla zgolj v črni in beli barvi, vmesnih odtenkov pa ni dopuščala. kar je bilo na svoj način naravnost žalostno. ''oh, prosim. kliči me tate. vsi znanci me kličejo tate in glede na to, da sem v tvoji 'hiši' vsaj enkrat na dva tedna, te moram šteti med znance. tudi če se ti takrat ne ljubi ukvarjati z mano,'' jo je mimogrede popravil. nagnil je glavo rahlo vstran, ko je pridigala o njegovem klubu. očitno res ni imela pojma, kakšen primer ima v rokah. če bi se potrudila odpreti datoteko in prebrati vse zbrane informacije, potem bi vedela, da je klub kristalno čist. ''vsaka od deklet ima delovno dovoljenje, urejeno vizo, zeleno karto in zavarovanje. vsako dekle je enkrat na mesec testirano za spolno prenosljive bolezni. vsako dekle skupaj s službo dobi svoje stanovanje in njihova pogodba jasno pravi, da lahko prekinejo z delovnim razmerjem tudi sredi delavnika, če to želijo. prav tako so vse polnoletne, imajo 21 let ali več,'' ji je tako zrecitiral prav vse, kar je imela tudi v kartotekah. ''lahko greva takoj zdaj tja, v mojo pisarno, in ti pokažem vse papirje. ne rabiš niti naloga za preiskavo, lastnoročno lahko sama vohljaš naokrog,'' je z dlanjo nakazal nekam za svoj hrbet v navidezni smeri kluba: ''če ne danes pa kdaj drugič. kadar želiš, ne rabiš se niti najavljati.'' ne, resnično ga ni niti najmanj skrbelo. little red je bil lahko vzor vsem preostalim klubom, ko se je šlo za ravnanje z dekleti. bile so na boljšem kot velika večina, celo bolje od deklet, ki so delale za katere od agencij s spremljevalkami. ''in ne, nisem najbolj zlata oseba na svetu. odslužil sem tri leta v zaporu. veš tudi zakaj sem tam pristal? ker sem se šel policista. roko pravice. ker sem opravljal delo denverske policije, ki ni reagirala na številna poročila o družinskem nasilju. ignorirali so vse klice, namesto da bi opravili svoje delo,'' je tokrat izgubil tisti nasmešek, ker je šla predaleč. tudi ona ne opravlja svojega dela. ne bere datotek, ne vidi cele slike. in dokler si ne bo razjasnila, kaj točno pomeni biti zares pravičen, ji ni nameraval dati spoštovanja, ki ga hoče imeti.
Nazaj na vrh Go down
jocelyn tucker
jocelyn tucker


Female Virgo Pig
število prispevkov : 532
cash : 956
street reputation : 286
tvoja starost : 28
starost lika : 32
group : wallace mafia member
kraj rojstva : albania

boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: boathouse row   boathouse row EmptyČet Avg 22, 2013 5:20 pm

tag; tatum, dude.

s kazalcem je negirala njegovo trditev in se pri tem skoraj posmehljivo nasmihala v njegovo smer : » nikakor naju ne primerjaj. midva sva si dva različna svetova in pod nobenim pogojem naju ne boš dajal v isti koš. « kazalec je s temi besedami opustila in dlan pospravila nazaj ob svoje telo. ni se poveličevala, zgolj v isti koš se ni dajala z njim, ki je bil preveč različen od nje in samozavest ni mogel biti dovolj zadovoljiv identifikator podobnosti. » jaz nisem tvoja znanka, tatum. in tole ni pogovor med dvema znancema. ostala bom pri svojem, ker bi očitno zlahka zamenjal vse skupaj za prijateljski pogovor, « mu je zagotovila in postavila dodatno razdaljo med njima. nikakor ni imela namena podeljevati mu vzdevke in z njim prijateljevati. poznala sta se, a nista bila znanca in v bližnji prihodnosti ju niti ni videla kakor prijatelja. on je bil zgolj številka primera in trn v njeni peti. » in tvoja beseda ima tako zelo veliko vrednost, da ji bom takoj naivno verjela in ti še celo čestitala, ker vodiš tako dobro svoj posel in dobesedno delaš ženska nebesa iz plesanja ob drogu in ponujanja dodatnih ugodnosti raznoraznim moškim. pri tebi je biti prostitutka skoraj kakor da si dosegel nekaj velikega v življenju in si zaslužiš vse te ugodnosti, « se je zlagano navduševala nad njegovo pripovedjo o pravljični idili njegovega nizkotnega kluba, » skoraj me boš prepričal, da je moje delo tako zelo pod nivojem in bi morala postati ena izmed deklet v tvojem klubu. « seveda se je zgolj šalila. veliko preveč se je cenila, da bi v pomanjkljivih oblačilih plesala ob drogu in se nameščala moškim poželjivim pogledom. » nisem tako zelo neumna, tatum. in tudi ne ti, da bi puščal bremenilne dokaze v svoji pisarni, ki je vsem tako zelo na dosegu. ne boš me prepričal v čistost svojega delovanja in našla bom nekaj, kar bo moje domneve tudi dokazalo. klub kakršen je tvoj nikoli ne pomeni nič dobrega. « stresla je z glavo ob njegovem podcenjevanju  njene osnovne kmečke pameti in se ob tem še dodatno namrščila. nič je ni moglo prepričati v nasprotno od njenih trditev in vedela je da se bo kmalu ujel na kakšno izmed njenih pasti. vse skupaj ji je smrdelo in ni ji šlo na roko. » in to se zgodi, ko vtikaš nos v zadeve, ki niso v tvoji domeni. veš vse skupaj bi rešil zagotovo že s svojo pojavo na policijski postaji, ko bi pričel kriliti naokoli in delati nered. mogoče bi se tisti tam zganili in ne bi sedel tri leta. tako si sam kriv, ker si tako zelo neumen, da si šel sam iskati pravico. res sem te podcenjevala, a tako zelo pa spet ne. deloval si bolj pameten, tatum. res si, « je sledila njena hladna reakcija ob njenih besedah, ko je uspela le v zaigrani ravnodušnosti položiti roko na svoje srce in zavzdihniti v vsej težnosti njegovega priznanja. » za naslednjič, ko boš imel napad igranja policista, ti predlagam odhod v trgovino s kostumi. zagotovo boš našel tudi policijskega in mogoče bodo tvoje težave rešene, « mu je še dodala in skomignila z rameni in ohranila nasmešek na svojem obrazu.

Nazaj na vrh Go down
adrienne palmeiro
adrienne palmeiro


Female Gemini Pig
število prispevkov : 99
cash : 169
street reputation : 57
tvoja starost : 28

boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: boathouse row   boathouse row EmptyPet Avg 23, 2013 1:54 pm

note, jaz sem tole kar zaključila. sage se itak ne bo premaknila niti za centimeter, tak da nima smisla vztrajati, hh. imam pa idejo za naprej. zs?

''morda imaš celo prav. glavna razlika je vsekakor, da sam znam priznati svojo zmoto. ti boš vztrajala pri svojem, ne glede na to, kako zelo se boš motila,'' je glavo nagnil rahlo vstran, ko se je njegov nasmešek zdaj resnično izbrisal iz njegovega obraza, za cel večer. ni razumel, zakaj so nekateri ljudje tako vztrajno rinili z glavo v zid. vztrajali bodo pri svojem, tudi ko bodo imeli pred seboj vse dokaze, da se motijo. ''ne... biti prostitutka verjetno res ni velik dosežek. vendar imajo plačo, streho nad glavo, lahko preživljajo družine. lahko govoriš čez mene kolikor hočeš, blackwoodova, vendar je podcenjuj deklet in njihovega dela – niso manj vredne kot ti,'' je njegov glas povzel izjemno oster ton. čezenj je lahko govorila kolikor je hotela, bilo mu je čisto vseeno, kaj si misli o njem. toda bilo je neverjetno tankočutno od nje, da se je z besedami spravljala nad ženske, ki so se samo trudile preživeti. ''išči kolikor dolgo hočeš. res mi je že vseeno,'' je samo zmajal z glavo in odmaknil pogled s temnolaske v temo. ''nimaš pojma, kaj govoriš,'' so njegovi zobje zaškrtali v napadu tihe jeze. res bi morala utihniti, namesto da mu je solila pamet o grace in tistem večeru. umora ni obžaloval. obžaloval je le izgubo kontrole, ki ga je prevzela pred umorom. samega dejanja se praktično ni spomnil – veliko bolje bi se počutil, če bi mu v spominu ostal iznakažen obraz zistega prasca. ''da. verjetno bi res moral čakati, da bi policija kaj naredila. medtem ko bi jo tip posilil še nekajkrat in jo do konca izmaličil. tvoja logika je res neverjetna,'' je dlani potisnil v prednje žepe jakne, ko je napravil nekaj korakov vstran: ''jebi se. ta pogovor je zaključen.'' ni ji namenil več niti pogleda, ko se je odpravil direktno mimo nje:  ''kar pošlji svoje pse za mano, blackwoodova. ne boš našla ničesar.'' in pustil jo je za seboj, samo na ulici.

konec
.
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



boathouse row _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: boathouse row   boathouse row Empty

Nazaj na vrh Go down
 

boathouse row

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 2-
Pojdi na: