KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 vassilieva, polina ninel

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
polina vassilieva
polina vassilieva


Female Taurus Rat
število prispevkov : 5
cash : 9
street reputation : 2
tvoja starost : 28
starost lika : 25
group : russian mob
kraj rojstva : philadelphia, usa

vassilieva, polina ninel _
ObjavljaNaslov sporočila: vassilieva, polina ninel   vassilieva, polina ninel EmptySre Okt 02, 2013 1:21 pm



POLINA 'POLLY' NINEL VASSILIEVA

vassilieva, polina ninel Tumblrinlineml0uonjcba1q

age: 25 | hometown: philadelphia, usa |  occupation: shestyorka | group: russian mob | face claim: melanie laurent


'ubogo dekletce' se glasijo besede, s katerimi bi velika večina znancev opisala polino vassilievo. rusinja, ki zadnjih nekaj let sliši na ime polly, ima za sabo toliko nesrečnih zakonov, da se zlahka vprašamo, če bo sploh kdaj dočakala svoj srečni konec. seveda, če ne poznamo celotne zgodbe...

''rojena sem bila v mafijsko družino vassilya nikolovskega kot tretja izmed otrok in kot druga hčerka. moja družina se ni ukvarjala z ravno konvencionalnimi posli. mama je bila ženska, ki je slepo zaupala svojemu možu. tlesknil je s prsti in že je čepela ob njegovih nogah kot pohlevna psica. nekaj, česar nisem razumela nikoli. dati moškemu takšno moč? nespametno. oče je bil slab človek. kar se tudi spodobi za pakhana ruske mafije. slednja včasih v našem mestu ni bila tako razširjena kot danes. včasih je bila omejena zgolj na našo družino. le da sem jaz pri šestnajstih prenehala biti del le te in odšla stran. kasneje se je izkazalo, da sem se rešila. mama je mrtva, oče je mrtev. brat, ki bi ga moral naslediti je končal mrtev na smetišču. sestro, ki je s takratnim zaročencem menda prevzela vajeti v svoje roke, pa so ubili irci. družinska usoda je torej smrt. marsikdo bi mislil, da sem nazaj prišla z nekim bedastim načrtom za maščevanje, kako dobiti nazaj družinsko dediščino. vendar me mafija niti malo ne zanima, rada bi le dobila denarno zapuščnino, da se spokam iz države in začnem znova z novo identiteto. ime polina vassilieva ima preveč masla na glavi.''

hector garcia. stefano rossi. matthew denver. zachary thomas. trevor hodge. nikola stefanovski. šest moških, ki so ji v zadnjih sedmih letih za čas njihovega zakona dali svoje priimke. prav vsakega od njih je doletel tragičen konec. kap. usoden padec. avtomobilska nesreča. zastrupitev. električni šok. in ena sama ločitev, tudi ta revež je na koncu ostal brez ficka, medtem ko se je njen bančni račun izdatno polnil.

''rada imam denar. in rada imam lov. pri šestnajstih sem odšla in sama preživela do danes. naučila sem se osnovnih pravil preživetja in se ravnala po njih. da, morda je to res pomenilo, da sem živela na ulici in občasno pokleknila pred kom na kolena v kateri od stranskih ulic. selila sem se precej po celi ameriki in vmes spoznavala... moške. rekla bi, da se na njih spoznam. če kaj obvladam, potem je to nasprotni spol. vem, na kakšen način razmišljajo, vem, kaj hočejo od žene. in poročila sem se šestkrat. prav vsi pa so v zakon in iz njega stopili z mišljenjem, da je njihova draga sladka polly poosebljena nedolžnost. kako vedno zardi od vsakem komplimentu. kako se njene ustnice počasi ukrivljajo nasmešek, kadar ji postane nerodno in začne pogled obračati v tla. kako je nevedna glede nekaterih stvari in jo je potrebno voditi, jo učiti. kako se zlahka podredi. da, vsi so bili prepričani, da sem popolna stepfordska ženska. ni se ravno dobro končalo za njih, kajne? tako dolgo že uspešno igram svojo vlogo, da mi je malce stopila v glavo. moj zadnji mož, trevor, je preživel. ker sem imela naenkrat precej sumljivo zgodovino porok s tragičnim koncem, čeprav nihče ni zares kazal s prstom name. ker sem menda preveč krhko in šibko bitje, da bi bila sposobna izpeljati umor. ah, vse je v dobrem načrtovanju. pred dvema tednoma sva podpisala ločitvene papirje in meni je pripadla velika večina njegovega denarja. vrnitev v domače mesto in vrnitev po družinski sef se je zdela kot razumen korak. če morda tukaj najdem novo potencialno lutko... toliko bolje.''

črna vdova.

BEHIND THE MASK
VALERIE
some
/

♥ MERCI BEAUCOUP, RUBY
Nazaj na vrh Go down

sandra


Female Leo Rooster
število prispevkov : 812
cash : 1501
street reputation : 288
tvoja starost : 30
starost lika : 35
group : italian mob
kraj rojstva : new york, usa

vassilieva, polina ninel _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vassilieva, polina ninel   vassilieva, polina ninel EmptySre Okt 02, 2013 7:44 pm




YOU HAVE
BEEN ACCEPTED
  to chasing shadows rpg  


tvoj opis je sprejet!

celotna forumska ekipa ti želi prijetno pisanje na našem forumu in čim več zanimivih povezav!

preden začneš s pisanjem, te prosimo, da svoj face claim vpišeš v to temo ter si tukaj zagotoviš svoj dom.

dodan si bil tudi v skupino ruske mafije, kar ti omogoča vpogled v dva dodatna podforuma, za vsa dodatna vprašanja pa se lahko obrneš na wesleya pierca.
Nazaj na vrh Go down
 

vassilieva, polina ninel

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 2 :: opisi-
Pojdi na: