KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 tree house

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
natália simones
natália simones


Female Scorpio Dog
število prispevkov : 102
cash : 845
street reputation : 45
tvoja starost : 29
starost lika : 32
group : wallace family
kraj rojstva : rio de janeiro, brazil

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: tree house   tree house EmptyTor Avg 13, 2013 9:20 pm

tag: mason smitten2 

Nikomur od mimoidočih ni bilo jasno, zakaj za vraga mlada rjavolaska navsezgodaj zjutraj teče proti središču gozda in se med tem ozira čez ramena, kot bi se hotela prepričati, da ji nihče ne sledi. Še manj jasno jim je postalo, ko je iz poti nenadoma zavila med drevesa in kmalu izginila v podrasti. Toda mnenje tistih nekaj upokojencev, ki so prišli na svež zrak, je bilo zadnje, za kar je bilo Evi v tistem trenutku mar. Ker je imela občutek, da ji nekdo sledi, je naredila dva velika kroga okoli sprehajalne steze in se nato skrila za drevo, kjer je nekaj minut nepremično čepela, dokler se ni prepričala, da je edino človeško bitje daleč naokoli. Šele takrat se je, po tem, ko se je ozrla na uro in ugotovila, da zamuja natanko sedem minut, znova pognala v tek proti točki sredi gozda, ki sta jo z Masonom odkrila pred dvema letoma, zgolj nekaj mesecev preden je začela delati za mafijo in so se začele vse te igrice. Trajalo je še dobri dve minuti, preden ji je uspelo priti do hišice na drevesu, ki je bila znana zgolj redkim posameznikom in zato skrajno neobiskana. Popoln prostor za njuna skrivna srečanja, torej. Vse od kar je postala Maxine je morala paziti, da je niso videli z njim, še posebno, ker je bil policist, po drugi strani pa tudi zato, ker se je bala, da bi mu kaj naredili. Posledično sta se torej videla zgolj nekajkrat na teden, kar jo je pripravilo do tega, da je cenila sleherni trenutek, ki sta ga imela in jo je tudi pripravilo do tega, da je tekla na vso moč. Ko je trikrat potrkala na vrata ji je na obrazu igral širok nasmešek, ki se je ob pogledu na njenega zaročenca le še povečal. Ni počakala, da bi vstopila, ampak mu je roke kar takoj ovila okoli vratu, se privila k njemu in svoje ustnice spojila z njegovimi v nežen, a lačen poljub. Šele potem je pustila, da jo je potegnil v varno zavetje hišice, pri čemer mu je znova namenila širok, zasanjan nasmešek. »Hej.«
Nazaj na vrh Go down

leo rodriguez


Male Leo Rooster
število prispevkov : 142
cash : 295
street reputation : 71
tvoja starost : 30

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house EmptyNed Avg 18, 2013 9:31 pm




      @ maxine smitten

      takšne trenutke je vedno pričakoval z veseljem, sploh zato, ker se mu je zdelo, da so v zadnjem času vedno bolj redki. nikoli si ni predstavljal, da se bo moral s svojo zaročenko pri svojih 30. letih skrivati gozdu. ker je mason zrasel v veliki družini in mu je bila to nenazadnje tudi velika vrednota, si je predstavljal da bo imel v teh letih vse. uspešno kariero, srečen zakon in vsaj enega otroka, če ne celo dva. in kaj je imel od tega? samo uspešno kariero. skoraj nihče od njegovih filadelfijskih prijateljev in znancev ni niti vedel da je imel zaročenko. vedno znova in znova je moral iskati nove izgovore o tem, zakaj noče ne zmenek na slepo, ki bi mu ga rad pripravil en kolega in zakaj se noče dobiti s samsko prijateljico drugega kolega. nikomur ni mogel zaupati, da je povsem srečno zaljubljen in da ne rabi nikogar. ko je tako stopal skozi gozd je nenehno pogledoval na uro, čeprav je vedel, da ne zamuja in je celo prezgoden. v teh jutranjih urah ni bilo v tem predelu mesta skoraj nikogar, kar je bil tudi glavni razlog, da sta se srečevala ob tej nečloveški uri. po dobrih petnajstih minutah je prispel na pravo lokacijo, se nekajkrat ozrl okoli sebe, nato pa se povzpel po trdni lestvi v hišico na drevesu, ki je nekako postala njuna stalna lokacija. za sabo je zaprl vrata in iz nahrbtnika, ki ga je nosil, potegnil debelo odejo in jo razgrnil, da ne bi sedela direktno na preperelem lesu. pogled je zopet živčno usmerjal na uro. eva je zamujala. a čez nekaj dolgih minut je končno zaslišal njun znak – trikratno potrkavanje po vratih. pobral se je na noge ter ji z nasmeškom na obrazu odprl vrata. kako je bil lahko sploh jezen na njo? vedno, ko jo je po dolgih dnevih ko se nista videla zagledal, je v trenutku odmislil vse slabo in se preprosto prepustil trenutku. njune ustnice so se lačno združile v poljub, medtem ko so se njegove roke ovile okoli njenega telesa in jo pritisnile k svojemu. »zamujaš,« jo je z rahlim nasmeškom pokaral in jo potegnil v notranjost, da je lahko zaprl vrata in tako preprečil nepovabljene poglede. »je vse v redu?« je vprašal, ko je opazil da je zadihana, ob tem pa jo spet prijel za roko in jo potegnil v sedeč položaj na odejo.


Nazaj na vrh Go down
natália simones
natália simones


Female Scorpio Dog
število prispevkov : 102
cash : 845
street reputation : 45
tvoja starost : 29
starost lika : 32
group : wallace family
kraj rojstva : rio de janeiro, brazil

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house EmptySob Avg 24, 2013 7:53 pm

tag: mason smitten2 

Kakor hitro je na sebi začutila njegove ustnice in roke, ki so jo močno pritisnile obenj, jo je prevzel občutek divje, neukrotljive sreče. Širok nasmešek se je ukrivil njene sicer še vedno polno zasedene ustnice, ko je roki sklenila za njegovim vratom in se povsem prepustila moškemu, ki ga je ljubila bolj kot karkoli drugega. Že samo njegova bližina jo je navdala z neko novo energijo in ljubeznijo do vsega, kar jo je obdajalo, njegova odsotnost iz njenega vsakdana pa je bila glavni razlog za njena razpoloženjska nihanja, ki so se začela pojavljati kmalu po njeni selitvi v novo stanovanje. Pogrešala ga je vsako sekundo, ki je nista preživela skupaj, a hkrati si ga preprosto ni upala srečati kjerkoli bližje mestu; če bi se mu karkoli zgodilo ni vedela, kako ali če bi sploh preživela. S smehom, ki so ga izzvale njegove besede, je pregnala temne misli in mu šla z roko skozi lase, medtem, ko je pojasnjevala: »Vem, ampak zdelo se mi je, da mi nekdo sledi, zato sem delala kroge po gozdu.« Zmajala je z glavo, a kretnja zaradi nasmeška, ki je še vedno vztrajal na njenih ustnicah, ni imela pravega pomena. »Izkazalo se je, da je bila samo moja paranoja, vendar sem za vsak slučaj naredila še dodaten krog.« Njen pogled je ostal prilepljen nanj tudi, ko jo je potegnil na odejo, razprostrto po grobih, nebrušenih lesenih tleh. »In ti si bil seveda prezgoden, kot vedno,« je zamrmrala, preden je na njegove ustnice pritisnila še en poljub. Bog, res ga je pogrešala. »Pa ti? Je v službi vse v redu? Se je zgodilo kaj novega?« Še vedno v sedečem položaju se je obrnila, tako, da je bila sedaj obrnjena proti njemu in po turško prekrižala noge. »Uh, preden pozabim, mama je klicala. Rekla je, da morava nujno priti na obisk, ker bi te zdaj, ko je v Ameriki, končno rada spoznala.« Oči so se ji ob misli na to navdušeno zaiskrile, nato pa je navdušenje kakor hitro se je pojavilo tudi izginilo. »Seveda pa to ne bo mogoče, dokler sem na misiji pod krinko.« Z rokami si je šla nervozno skozi lase in s kretnjo razkrila, kako zelo jo celotna stvar dejansko živcira, čeprav na glas ni rekla ničesar. Vedela je, da Mason njeno delo in posledice, ki ga to prinaša s sabo, sovraži še bolj kot ona, še eden v vrsti neštetih prepirov na to temo pa je bila zadnja stvar, ki si jo je v tem trenutku želela. Zato se je, da bi njegove misli usmerila drugam, nagnila naprej in njegovo dlan vzela v svojo. »Sem ti že povedala, kako zelo, zelo, zelo sem te pogrešala?«
Nazaj na vrh Go down

leo rodriguez


Male Leo Rooster
število prispevkov : 142
cash : 295
street reputation : 71
tvoja starost : 30

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house EmptyNed Sep 01, 2013 10:08 am




      @ maxine smitten

      tista živčnost, za katero se mu je zdelo, da ga spremlja vedno, ko je bil sam, je nenadoma izginila. odkar se je zaradi njene nove naloge pridružila mafiji je bil vedno v strahu zanjo. vedel je kaj mafija, ali irska ali ruska, v tem primeru je bilo popolnoma vseeno, dela s takšnimi izdajalci, kot je bila v primeru ruske mafije eva. a ko je bila sedaj končno na varnem v njegovem objemu, je strah končno izginil. a le do takrat, ko se bosta morala ponovno ločiti. rahlo se je namrščil ob njenih besedah in za trenutek premaknil staro zaveso na oknu, a vse kar je videl je bil osamljen gozd. »misliš, da bi morala za vsak slučaj menjati lokacijo?« je zaskrbljeno vprašal. kljub temu, da ji tokrat mogoče res ni nihče sledil, se ni bilo pametno več mesece zapored srečevati na eni in isti lokaciji. »tako malo časa kot ga imava skupaj, nisem hotel da me čakaš,« se je nasmehnil njenim besedam in prste na svojih rokah prepletel z njenimi. sedaj, ko je bila zopet ob njem, je ni želel izpustiti za nič na svetu. »hmm, pravzaprav se je res nekaj zgodilo,« mu je ob misli na to ušel nasmešek. »sicer sem nekako upal, da bova to uspela normalno proslaviti, ampak glede na to da to očitno še nekaj časa ne bo mogoče...« njegov stavek je za nekaj trenutkov obvisel v zraku, preden je s širokim nasmeškom spet nadaljeval. »prejšnji teden mi je končno uspelo, eva. zdaj sem tudi uradno član filadelfijskega oddelka FBI,« se je zasmejal in zmajal z glavo, saj tudi sam še ni popolnoma dojel da mu je končno uspel veliki met. »res? veš da bi z veseljem spoznal…« je dejal in ob njenih naslednjih besedah počasi prikimal in zavzdihnil. seveda da so bile takšne stvari, ki so jih počeli drugi pari, zanju popolnoma nemogoče. »vem. imaš že kakšno informacijo, koliko časa boš morala ostati pri njih pod krinko? ne moreš verjeti kako strah me je zate. vedno ko smo pri policiji dobili kakšno informacijo o novem truplu ruskega člana mafije, sem mislil da mi bo slabo,« se je rahlo namrščil in njegov prijem njenih rok se je rahlo okrepil. »še enkrat mi povej, zakaj ne morem imeti zaročenke, ki opravlja bolj varno delo? še vedno ne vem zakaj ne želiš da dam dobro besedo zate pri policiji. in k rusom lahko vtaknejo nekoga drugega,« se je namrščil in zavzdihnil.

      pogled je trmasto usmeril drugam in ne da bi se zavedal je med prsti mečkal tkanino odeje, na kateri sta sedela. vse skupaj mu je vedno manj dišalo in postajal je nepotrpežljiv. stisnil je njeno dlan ter se rahlo nasmehnil, preden je svoj obraz spet dvignil k njenemu. »tudi jaz sem tebe. stanovanje je tako zelo prazno brez tebe… si prepričana da ne bi mogla vsaj za eno noč spet prespati v najini postelji? saj mafija ne spremlja tvojega vsakega koraka, kajne?«  


Nazaj na vrh Go down
natália simones
natália simones


Female Scorpio Dog
število prispevkov : 102
cash : 845
street reputation : 45
tvoja starost : 29
starost lika : 32
group : wallace family
kraj rojstva : rio de janeiro, brazil

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house EmptyPet Sep 06, 2013 5:33 pm

tag: mason smitten2 

»Mogoče,« je zamrmrala in se nasmehnila, a bilo je očitno, da je vse izven sten te male, lesene hišice že zdavnaj ne zanima več. Roke je ovila okoli njegovega trupa in se privila k njemu, medtem, ko je govoril, pa je po njegovi čeljusti nizala nežne poljube, enega za drugim. Njegova bližina jo je opijala s srečo in če bi bila to risanka, bi sedaj od blaženosti poletela. Tako pa je namesto tega ostala v njegovem objemu in že samo dejstvo, da je lahko ob sebi čutila toplino njegovega telesa, je bilo zanjo dovolj. Za trenutek se je izgubila v njegovih besedah, vendar ji je uspelo hitro povezati besedi uspelo ter FBI in v naslednjem trenutku je navdušeno vzkliknila »Mason!«, nato pa ga potegnila nazaj v medvedji objem. »Kaj ti nisem rekla, da si predober za policijo? Vedela sem, prav vedela sem, da te bodo opazili!« Od navdušenja so bila njena lica nežno pordela, ko se je potegnila nekoliko nazaj, ravno dovolj, da je z dlanmi lahko objela njegov obraz, preden ga je poljubila, nežno in sladko. »Čestitam,« je še zamrmrala, ko je prekinila poljub in svoje čelo naslonila na njegovo in preden mu je sledila na odejo. Ob navdušenju in nato hitrem upadu slednjega, ko je omenila svojo mamo, je trdo stisnila ustnice. Mamo je pogrešala bolj, kot si je bila pripravljena priznati in tudi dejstvo, da jo je lahko poklicala zgolj enkrat na mesec in še to iz zaščitene telefonske linije, ki jo je sicer uporabljala za kontakt s svojim nadrejenim pri mi6, jo je ubijalo. Na dejstvo, da je sedaj živela zgolj nekaj ur stran od nje, pa je ni smela niti obiskati ali ji predstaviti svojega zaročenca, ni hotela niti pomisliti. »Ne,« je pogled uprla v tla, pri tem pa zmajala z glavo. »Moja naloga je, da priskrbim dokaze, ki bodo dovolj močni, da jih njihovi plačanci ne bodo mogli ovreči. Kar imam trenutno ni niti približno dovolj močno.« In prav to jo je tako neizmerno frustriralo. Z roko si je živčno razmršila lase; po pol leta v mafiji je sedaj vedela, da je edina pot do dokazov skozi pkhana, Wesleya, in to ji ni bilo niti najmanj všeč, Masonu pa tega raje niti ni omenjala. »Potrebovala bom vsaj še nekaj tednov.« Verjetno celo mesecev, če bo napredovala s tako hitrostjo, kot je do sedaj. »Mason…« Zmajala je z glavo, ko je znova ponovil vprašanje, ki ji ga je postavil vsakič, ko sta bila skupaj. »Če mi uspe, če uspešno zaključim to nalogo, je konec. James je obljubil, da me bo spravil ven. Konec, za zmeraj.« Oziroma, to ji je bilo vsaj obljubljeno. »Takrat pa bom tvojo ponudbo morda dejansko sprejela. Ali pa tudi ne.« Nasmehnila se je in pritisnila hiter poljub na njegovo dlan, katere prsti so bili še vedno prepleteni z njenimi.

Na vso moč se je trudila, da bi njegove misli preusmerila na karkoli drugega kot njeno delo, a ji je očitno na celi črti spodletelo. »Ne vem. Pojma nimam, lahko da me opazujejo tudi v tem, trenutku, pa o tem nimam najmanjšega pojma!« Negotovost in živčnost, ki sta se v njej nabirali zadnje tedne sta bili nevarno blizu tega, da eksplodirata, kar se je jasno videlo tudi po tresavici, ki se je naselila v njene roke. »Lahko, da so po pol leta navsezadnje le odkrili, da se sestajava, in je samo še vprašanje časa, kdaj bodo odkrili tudi, da nisem Maxine Adler. In kaj se bo zgodilo potem? Odklenila bom vrata stanovanja in te našla na treh sredi kuhinje, mrtvega.« Obraz je skrila v tresoče se dlani in zmajala z glavo, preden se ji je z globokim dihanjem nazadnje le uspelo pomiriti. »Prosim, razumi, da preprosto ne morem tvegati. Ne, ko gre zate.«
Nazaj na vrh Go down

leo rodriguez


Male Leo Rooster
število prispevkov : 142
cash : 295
street reputation : 71
tvoja starost : 30

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house EmptyPon Sep 09, 2013 3:39 pm




      @ maxine smitten

      dan se je počasi prebujal in park se bo prej ali slej napolnil z ljudmi. hišica, v kateri sta našla svoje zatočišče je bila postavljena precej globoko v gozd, a kljub temu nisi mogel biti nikoli preveč previden. a čas, ki jima je ostal je bil preveč kratek, da bi se lahko vedno znova zaskrbljeno obračal skozi okno in opazoval okolico. na obraz se mu je prikradel nasmešek, ko se je pričakovano veselila skupaj z njim. za mesto v FBI se je potegoval že vse odkar je prvič stopil na ameriška tla, vse od njegove službe pri newyorški policiji. seveda pa je to načeloma v še večjo nevarnost spravilo njegovo zvezo z evo. ko je bil pri policiji je bil še povsem nenevaren, navaden policist, ki se je v gneči ostalih sodelavcev zlahka potuhnil. a kot agent FBI je bil precej bolj izpostavljen in njegov obraz si si lahko veliko lažje zapomnil, če si nekoliko bolj podrobno spremljal dejavnosti organov pregona. njune ustnice so se zopet združile v poljub in tokrat je mason svojo zaročenko zadržal v objemu nekoliko dlje. »še vedno se mi zdi, da bi bilo bolje v takšno nalogo poslati kakšnega moškega predstavnika. niti predstavljati si nočem, v kaj te silijo početi tam,« se je rahlo namrščil. nikoli ni spraševal podrobnosti njenega dela, ker je vedel, da je zaupno, a dovolj dobro je poznal odnose med člani mafij in način, kako so bile ženske članice koristne v tej organizaciji. »samo obljubi mi, da ne boš naredila ničesar ekstremnega, da bi pridobila dokaze. prosim,« je proseče pogledal v njene oči in oba sta vedela, na kaj je s tem ciljal. nikakor si ni predstavljal kako bi njuni nadaljnji odnosi delovali, če se bo morala poslužiti seksa za dosego cilja. »in kakšen je plan potem? kaj, te bodo tvoji preprosto potegnili iz mafije in ti boš lahko zaživela normalno življenje v filadelfiji? oba veva, da stvari ne potekajo tako,« je zavzdihnil. v najboljšem primeru jo pošljejo na drug konec amerike v najslabšem pa na drug konec sveta. njegova kariera pa je bil sedaj v razcvetu in če bi se moral preseliti na drug konec sveta, si je za vedno zaprl pot do vrha.

      tiho je zavzdihnil in se zazrl vanjo. »mislim da bi tako moje kot tvoje življenje viselo na nitki, če bi ugotovili. zato pa tudi pravim, da moraš čim prej ven. preden bo prepozno. si ne želiš končno ustvariti družine z menoj?« je vprašujoče dvignil obrv mason, ko se je zazrl vanjo. »če res ne želiš tvegati, potem nehaj s tem. kaj ti je bolj pomembno? zbiranje nekih dokazov pri mafiji, ki te lahko stane življenja, ali dolgočasno ampak srečno življenje z mano? tudi jaz nočem biti tisti, ki dobi ljubljeno osebo mrtvo v stanovanju,« je dodal in njegova do tedaj sproščena poza telesa se je nekoliko otrdila. ni maral razmišljanja o takih stvareh, a ni si mogel pomagati.


Nazaj na vrh Go down
natália simones
natália simones


Female Scorpio Dog
število prispevkov : 102
cash : 845
street reputation : 45
tvoja starost : 29
starost lika : 32
group : wallace family
kraj rojstva : rio de janeiro, brazil

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house EmptyPon Sep 09, 2013 7:32 pm

tag: mason smitten2 

Kakor hitro so besede zapustile njegove ustnice se ni več mršil samo on, ampak kar oba. »Misliš, da ženska ni sposobna delati pod krinko?« je njen glas postal oster, ko so se njene obrvi privzdignile. »Samo za tvojo informacijo,« levo roko je kljubovalno uprla v bok, kazalec desnice pa uperila v njegov prsni koš, »obvladam svoje delo. Krinko imam naštudirano do potankosti, vsakič, ko kdo začne karkoli sumiti, pa ga očaram z nasmeškom. Ali preglobokim dekoltejem. Ali prekratkim krilom.« Zadnja dva stavka bi mu lahko prihranila, a če ji je šlo kaj res na živce so bile to podobne seksistične pripombe. Pa čeprav je vedela, da je mislil samo dobro. »Povej mi, kateri moški bi lahko storil to?« Roki je kljubovalno prekrižala na trebuhu in ga strmo pogledala, preden je le nekoliko popustila. »Poleg tega me ne silijo početi nič posebnega. Večinoma samo dostavljam blago in maham s pištolo, v skrajnem primeru izstrelim par metkov proti Ircem. In, da ne bo pomote, to storim z največjim veseljem. Če si me uspel prepričati, da se ni dobro spuščati v maščevanje očeta, še en pomeni, da jih kar naenkrat maram. Ker jih ne.« Pogled je trmasto še naprej upirala vanj in ga s tem izzivala, naj ji nasprotuje, toda kakor hitro je znova spregovoril je njena napadalna drža izginila. »Oprosti,« je zamrmrala ko so njena dlani znova poiskale njegove, »vem, da nisi mislil nič slabega. Samo… vsa stvar s kinko in skrivanjem zna biti precej utrujajoča.« Zmajala je z glavo in hrepeneče pomislila na vse tiste svobodne in sproščene dni, ki sta jih preživela skupaj preden je bila znova aktivirana kot agentka, nato pa se je na njenih ustnicah znova prikazal majhen, iskriv nasmešek.»In obljubim, da ne bom spala z nikomer. Za zadovoljevanje teh potreb imam zaročenca, ki svoje delo opravlja povsem zadovoljivo.« Zbadljivko je dodala nalašč, znova v naivnem upanju, da ju bo to odvrnilo od pogovora o njenem delu, ki je vodil samo v eno smer: prepir.
»Ne vem.« Za trenutek se je obrnila stran in zgolj zaprla oči. O njuni prihodnosti je imela dovolj dvomov že sama, sploh, ker je vedela, kako malo verjetno je, da jo bo MI6 resnično pustila pri miru. Resnica je bila, da naloge ni mogla zavrniti, kajti navsezadnje je bila agencija še vedno tista, ki jo je rešila iz ruskega zapora, tega pa prav tako ni mogla povedati Masonu, ker bi mu morala v tem primeru povedati vse o tem, kako je bila ugrabljena in prodana v Ukrajino. »Verjetno ne v Filadelfiji, glede na to, da me bo iskal vsak pripadnik mafije, ampak kje drugje pa zagotovo. Morda v Washingtonu ali Chicagu.« Lotevati se je je pričenjal močan glavobol in z dlanjo si je pomela čelo. »Saj veš, da hočem to pustiti za sabo, vendar…« Stavek je začela povsem mirno, a so jo njegove naslednje besede znova pognale k višku. »Niti slučajno se ne spuščaj v to. Dobro veš, da hočem družino, da hočem otroke in da jih hočem s tabo.« Res si je tega želela bolj, kot vse na svetu, mirnega življenja mame in gospodinje, klišeja, o katerem je sanjala vse, od kar ga je spoznala. »Seveda bi raje imela življenje s tabo, kakšno vprašanje je sploh to? Ampak če pustim vse skupaj me ne bo iskala samo ruska mafija, ampak tudi MI6 in veš kaj? Oboji me bodo hoteli mrtvo, ne glede na vse!« Trudila se je, res se je trudila, toda jeza je v njej naraščala kot lava tik pred izbruhom vulkana in grozilo je, da bo zdaj zdaj dosegla skrajno mejo, rob, iz katerega, ko ga bo enkrat dosegla, ne bo več vrnitve. »In če se nama slučajno posreči oditi, ali hočeš življenje v neprestanem strahu? Za življenje, svoje, moje in otrok? bi lahko živel s tem in se preselil vsakič, ko bi grozilo, da so mi prišli na sled?« Res ni več vedela, kaj storiti. Mason je bil prav tako trmast kot ona in v tistem trenutku ni vedela, ali naj se še naprej prepira ali se preprosto vda.
Nazaj na vrh Go down

leo rodriguez


Male Leo Rooster
število prispevkov : 142
cash : 295
street reputation : 71
tvoja starost : 30

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house EmptyPon Sep 09, 2013 8:18 pm




      @ maxine smitten

      tokrat se je moral posebej potruditi, da ni zavil z očmi. »sploh nisem mislil v tej smeri, eva. ampak ne glede na to, da oba veva, da ste lahko ženske še tako zelo sposobne, mislim da lahko tudi oba priznava, da v mafiji fizična moč veliko pomeni. in nobena od vas nima niti najmanjše šanse proti 120-kilogramskem orjaku, če se odloči, da ti bo polomil vse kosti,« je odvrnil na njene besede in v zraku ulovil njeno roko, uperjeno proti njemu in jo nežno zvil v dlani svojih rok. »vem da si odlična pri svojem delu, samo za tvojo varnost me skrbi. in hvala, sedaj si lahko pred očmi predstavljam kako se moja zaročenka nastavlja nekemu random tipu, da ne bi posumil vanjo,« se je rahlo namrščil, a na njegovem obrazu se je vseeno zarisal smeh. seveda ji je stoprocentno zaupal in vedel je, da če se zgodi kaj takega je vse del njene krinke. ampak kljub vsemu ni bil najbolj navdušen nad dejstvom, da se spogleduje z drugimi. »saj vem. popolnoma te razumem. tudi jaz ne maram irske mafije, saj veš to. morilec moje sestre je bil njen član. ampak mogoče bi bilo vseeno dobro, da jih je razpizdiš preveč. že tako se zna zgoditi, da se bo tvoja lastna mafija obrnila proti tebi, če izvedo kdo si, ne potrebuješ potem še dodatnih sovražnikov. to je vse,« je zavzdihnil, naenkrat utrujen od pogovorov, ki so se ponavljali iz tedna v teden. »verjamem. že meni zakomplicira življenje, kaj šele tebi,« je prikimal na njene besede, nato pa jo z nasmeškom na ustnicah pogledal in zmajal z glavo. »kaj mi je bilo, da sem si za bodočo žensko izbral agentko tajne agencije. zakaj si nisi izbrala druge poklicne poti in postala učiteljica v vrtcu ali kaj podobno dolgočasnega?« ji je namuznjeno pomežiknil ter ponovno zavzdihnil. to zadnje je sicer povedal v šali, a dejstvo je bilo, da bi bilo njuno življenje potem veliko bolj enostavno. »samo zadovoljivo, kaj? očitno ti moram osvežiti spomin,« se je zasmejal ob njenih besedah in jo ponovno ujel v svoj objem in z nasmeškom na ustnicah poljubil. »popolnoma ti zaupam. in verjamem, da ne bi spala z nikomer samo zaradi dela,« je počasi prikimal ter se nasmehnil.    

      poslušal je njene besede ter se ob tem kislo nasmehnil. »in kaj potem? ti bi odšla v washington ali chicago, moja služba je pa tu. kako bi vse skupaj funkcioniralo?« a še preden bi lahko eva odgovorila, je zmajal z glavo. »saj ni važno. šele ko bo do tega prišlo, se bova začela ukvarjati s tem. sedaj je glavno to, da čim hitreje opraviš to delo in odideš od tam nepoškodovana,« je dodal ter se rahlo nasmehnil. »zakaj pa bi te kdorkoli hotel mrtvo? saj praviš da v mafiji delaš dokaj nepomembne stvari, dvomim da bi ti sledili na drug konec sveta, da te ubijejo? saj nisi na tako zelo visokem položaju, da bi imela kakšne pomembnejše informacije. mogoče sem res naiven, ampak vseeno mislim, da imaš še možnost dvigniti roke od tega in oditi varno od tam. prepričan sem, da bi se lahko oba dobro zaščitila pred komerkoli,« je prepričan v lastne besede dejal, a njene zadnje besede so mu dale misliti. seveda si ni želel tega. po zadnjem desetletju, ko se je podil za morilcem sestre na drug konec atlantika in čez polovico države si je resnično želel mirnega in dolgočasnega preostanka življenja. tako je nerad prikimal, moral se je strinjati z njo. »prav imaš. ampak… ali lahko pustiva to tematiko? toliko malo skupnih trenutkov imava na voljo da jih resnično ne želim zapraviti za nejevoljo in prepire. koliko časa še imaš, preden moraš oditi nazaj?«


Nazaj na vrh Go down
natália simones
natália simones


Female Scorpio Dog
število prispevkov : 102
cash : 845
street reputation : 45
tvoja starost : 29
starost lika : 32
group : wallace family
kraj rojstva : rio de janeiro, brazil

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house EmptyPon Sep 09, 2013 10:47 pm

tag: mason smitten2 

»En strel med oči, pa bo padel kot pokošen,« mu je še vedno kljubovala, a je hkrati pustila, da je njeno dlan ujel med svoji. »To si si pa čisto zaslužil. In mimogrede, jaz se ne nastavljam.« Rahlo je zmajala z glavo, nato pa jo ponosno dvignila. »Jaz se samo sprehodim mimo in jim dam vedeti, kaj zamujajo.« Kakor hitro je spregovoril o Ircih se je napetost vrnila v njena ramena, a ko je povedal do konca so njegove besede imele smisel. Bolje bo, če se drži stran in ne izziva, a to ji je dalo občutek nemoči, ta pa jo je skupaj z vsem drugim spravljal ob pamet. Res, včasih bi najraje samo stala na mestu in kričala, dokler ji ne bi zmanjkalo glasu. »Ker v vrtcu ne bi vzeli dekleta s tako preteklostjo, kot je moja.« In ker bi bila, če me MI6 ne bi potegnila iz sibirskega zapora, najverjetneje še vedno vlačuga na kaki smrdljivi ruski ulici. Grenko misel je prekrila z nasmeškom, ki pa je kmalu postal pristen. »Kaj pa vem, moj spomin je precej oster. Mogoče bi se pa moral nekoliko bolj potruditi?« Vrnila mu je poljub in ga je dražila še naprej, vse dokler niso njegove besede znova povsem spremenile njenega razpoloženja. Običajna reakcija dekleta na takšne besede, sploh, če so prihajale iz ust njenega zaročenca, bi morala vključevati zaupanje in veselje, ona pa je čutila ravno obratno, kajti kakor hitro je slišala besedice 'popolnoma ti zaupam' ji je misli prešinil spomin na točno določen obraz, ki ni bil Masonov, temveč Jakeov. »Mason,« je začela in se mu izvila iz rok, pogled pa pri tem usmerila v tla, da ne bi videla bolečine, za katero je vedela, da se bo po njenih besedah pojavila v njegovih očeh. »Naredila sem nekaj neumnega. Ne vem, kaj mi je bilo; mislila sem, da bom zdaj zdaj mrtva in vse je bilo tako zmedeno, ampak… « Obraz je skrila v dlani in zmajala z glavo, nato pa hripavo zašepetala: »Poljubila sem nekoga drugega.« Še vedno ni mogla dvigniti pogleda, a se je prisilila prav v to; navsezadnje mu je dolgovala vsaj to, da ga ob tem gleda v oči.
»Lahko bi- lahko bi prosil za premestitev!« se je branila, a vedela je, da mu je verjetno ne bi odobrili. Po njegovi mali pridigi je lahko znova samo zmajala z glavo, med tem ko je v glavi premlevala besede in ugotavljala, kaj od celotne zmešnjave mu sploh lahko pove. »Stvari so se… zapletle.« Milo rečeno. Od kar se je začela spuščati v igro z phkanom, Wesleyem, se je vse postavljalo na glavo in nenadoma ni bila več prepričana, da bi še lahko odkorakal od vsega skupaj in ostala nepoškodovana oziroma sploh živa. »Ne samo z mafijo, tudi z MI6.« Ob teh besedah je njen obraz ostal brezizrazna maska, kajti nikoli mu ni povedala, da bi jo agencija pravzaprav lahko še isti trenutek strpala nazaj v zapor zaradi umora. Če bi mu povedala to bi mu morala povedati tudi, kako je do tega prišlo, tega pa ni mogla narediti. Če bi v njegovem pogledu zagledala isti gnus, kot se je pojavil pri njenem prvem resnem fantu po Ukrajini… Ne, tega vsekakor ne bi zmogla. »So stvari, zaradi katerih ne morem preprosto oditi. Če me ne bi iskala mafija, bi me Britanci – in oni ne bi odnehali. « Zavzdihnila je in ga proseče pogledala, češ, odnehajva že s tem, nato pa ošinila zapestno uro in ob pogledu nanjo za nekaj trenutkov zaprla oči. »Petnajst, dvajset minut? Ne vem več.«
Nazaj na vrh Go down

leo rodriguez


Male Leo Rooster
število prispevkov : 142
cash : 295
street reputation : 71
tvoja starost : 30

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house EmptySre Sep 11, 2013 4:20 pm




      @ maxine smitten

      ob njeni naslednji opazki je rahlo trznil, a njegov komentar je ostal neizrečen. sam se je vedno štel med tiste bolj poštene policiste in streli so bili res zadnje orožje, h katerim se je zatekal. bil je prepričan, da si kriminalci zaslužijo bolj trpljenje v zaporu kot pa hitro smrt, poleg tega pa se je ponavadi preveč sekiral, če je med pregonom koga ubil. vedno je raje preizkusil vse druge taktike, da se je le izognil nepotrebnem prelivanju krvi. in ni se slepil, da mu je bila eva podobna. preveč dobro se je zavedal kako delujejo organizacije kot je bila njena in ko sta govorila o njenem delu je v očeh velikokrat dobila izraz hladnokrvne morilke, zaradi česar si jo je tako zelo spraviti stran od MI6 in na splošno kriminala. »oprosti, ampak res ni bilo mišljeno tako, kot si očitno razumela. in že tako se mi pred očmi vrtijo številne predstave, kaj se dogaja s tabo, res nisem želel tako nazorne slike,« se je rahlo namrščil in zmajal z glavo. »enkrat mi boš morala kaj več povedati o tej tvoji preteklosti,« je odvrnil na njene besede mason, že vajen tega, da mu o tem ne želi  preveč povedati. kar je bila še ena stvar več, ki ga je jezila. preden sta se srečala v tej hišici si je želel da bi vsaj enkrat popolnoma pozabila na njuno delo, a njun pogovor se je vedno znova vračal na iste tematike. očitno danes z romantiko ne bo nič. »kaj se je zgodilo?« njegovo telo je postalo napeto ob njeni spremembi glasu in še preden je dejansko izrekla besede, je nekje v sebi vedel, kaj bo slišal. njene besede so obvisele v zraku in njegov obraz je nejeverno zrl v njenega. »ka-kako to misliš… poljubila nekoga drugega? koga? in zakaj?« njene besede vsekakor nisem pojasnile ničesar in mason se je nezavedno odmaknil od nje. njena roka, ki je do sedaj počivala v njegovih dlaneh je padla na tla. »ne razumem, kaj se je zgodilo. zakaj bi bila mrtva, če ne bi to osebo poljubila?« poskušal je razumeti njene besede, a tisto popolno zaupanje, ki ga je imel vanjo, so nenadoma preplavili dvomi. a ni je želel vnaprej obsojati, dokler ni poznal celotne zgodbe.  
      vse ostalo je sedaj postalo popolnoma nepomembno. »premestitev, sedaj, ko sem se končno začel nekam premikati v svojem delu? dvomim da bi bilo to izvedljivo,« je zamrmral in se rahlo namrščil, še vedno nepomirjen z njenimi prejšnjimi besedami o tem, da je poljubila nekoga drugega. tiho je zavzdihnil in skomignil z rameni. »prav, kakorkoli. tako ali tako očitno ne bom nikoli izvedel, kaj se resnično dogaja v tvojem življenju. in še vedno ne vem zakaj mi ne moreš ničesar povedati o svoji preteklosti. kaj misliš da bi naredil s temi podatki? saj veš da mi lahko zaupaš, kajne?« se je vprašujoče zazrl vanjo.


Nazaj na vrh Go down
natália simones
natália simones


Female Scorpio Dog
število prispevkov : 102
cash : 845
street reputation : 45
tvoja starost : 29
starost lika : 32
group : wallace family
kraj rojstva : rio de janeiro, brazil

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house EmptyPet Sep 20, 2013 8:16 pm


tag: mason smitten2 

Pogled je zavestno umaknila takoj, ko so besede zapustile njene ustnice, vendar ji kljub temu ni uspelo spregledati njegove reakcije. Način, na katerega se je ob njenem komentarju zdrznil, je povzročil bolečino nekje globoko v njej, kje točno v tistem trenutku ni znala določiti. Še ena stvar, v kateri sta si bila boleče različna: on je kljub preizkušnji v mladosti znal ostati dobra oseba, njo pa je, ko je šlo za ljudi, ki so po lastni volji povzročili smrt, namesto obilice čustev prevzela odsotnost le-teh. Morda je bilo krivo dejstvo, da je dve leti preživela v najzakotnejših bordelih Ukrajine, včasih blaženo zadeta, večinoma pa boleče zavestna. Ali pa je bilo vse skupaj posledica njenega pričevanja več umorov, kot se jih je utegnila spomniti. Ni točno vedela in niti ji ni bilo mar. Ko je bil pred njo po njeni presoji kriminalec, ona pa je imela v roki orožje, se je to končalo s toplo krvjo, ki je z vsakim udarcem srca hitreje zapuščala truplo. Na njegovo opombo o preteklosti se ni odzvala, saj je vedela, da se to ne bo zgodilo; že tako je vedela, da je veliko boljši od nje in da si ga preprosto ne zasluži, če pa bi poznal tudi to njeno plat ni bila prepričana, da bi mu še zmogla pogledati v oči, ne glede na to, da ga je ljubila bolj, kot karkoli na svetu. Njegov odmik od nje, pa čeprav povsem očitno refleksen in povsem nezaveden, je doživela kot brco v trebuh; nenadoma je bilo dihanje eno najtežjih opravil. »Je sploh važno?« Njene dlani so obstale v laseh, pogled pa je še vedno upirala stran od izraza na njegovem obrazu. Ni bila prepričana, da bi zmogla prenesti mešanico bolečine, šoka in nezaupanja, za katero je vedela, da se bo zrcalila v njegovih očeh. »Dejstvo je, da sem ga poljubila. Ne glede na to, kake so bile okoliščine, jaz sem poljubila njega. Brez razmišljanja ali oklevanja.« Njen glas je bil tih in povsem oropan čustev, za katera je v istem trenutku grozilo, da bodo eksplodirala znotraj nje, za masko, ki si jo je skrbno nadela. »Dejstvo je, da mi je bilo všeč. Da je bilo čutiti skoraj prav in ne narobe.« Za nekaj dolgih, boleče oklevajočih gibov je molčala, preden je pokrčila noge in se z rokama objela okoli kolen. Znova jo je začela grabiti ista panika, kot jo je občutila zgolj nekaj trenutkov po tem, ko so se Jakove ustnice izmaknile njenim. En sam, nepremišljen trenutek, ko se je vdala neumni želji in izgubila samo kontrolo; trenutek, ki bo uničil vse, za kar je pravzaprav živela.
Občutek nemoči v njej je bliskovito naraščal in grozil, da jo bo zdaj zdaj utopil. Kontrole nad situacijo, v kateri je bila, že lep čas ni imela, vendar to ni bilo pomembno. Pomemben je bil samo Mason in njegove besede, ki so bolele, a so bile hkrati vse preveč resnične. Hotela mu je zaupati, tako zelo si je želela, da bi mu lahko vse preprosto povedala, vendar preprosto ni mogla. Ni mu mogla na prsi namestiti velike tarče, v smeri katere bi lahko že čez nekaj dni švigali streli tako mafije kot MI6. Ni si upala priznati, kako zlomljena in ničvredna je pravzaprav v resnici. »Mason -« je začela, a se je njen glas že po prvi besede zlomil in morala se je odkašljati, preden je lahko nadaljevala. »Veš, kaj se dogaja. Na videz delam za mafijo, vse kar se zgodi pa sporočim v London.« Že tekom stavka je vedela, da ne bo dovolj. »Moja preteklost ni nekaj, kar hočeš slišati.« Pogled je končno dvignila in se srečala z njegovim. »Če bi vedel, sedaj tukaj ne bi stala oba, ampak jaz, sama. Ti bi odšel, kakor hitro bi ti povedala.« Že samo te besede, popolnoma brez dejanskih informacij, so od nje zahtevale neverjeten napor, za katerega je vedela, da bo zaman. »Tako kot vsi ostali.« Hotel je več, hotel je vso zgodbo, resnico. Več, kot mu je bila ona zmožna dati.
Nazaj na vrh Go down

leo rodriguez


Male Leo Rooster
število prispevkov : 142
cash : 295
street reputation : 71
tvoja starost : 30

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house EmptyČet Sep 26, 2013 8:39 pm

      @ maxine smitten

      še vedno ni mogel povsem dojeti njenih besed. njene besede, da ga ljubi in dejstvo, da je poljubila nekoga drugega, so si bile popolnoma v navzkrižju. eno od teh je pač moralo biti zlagano in glede na to, da dejanja povedo več od besed… vse tiste njene trditve o tem, da mu bo zvesta, so nenadoma izgubile vso vrednost. koga je vlekla za nos, sebe ali njega? »seveda je važno. prekleto važno je, koga poljubi moja zaročenka, ki mi je še pred nekaj minutami zatrjevala, da me ne bi nikoli prevarala,« je mason krčevito povzdignil glas. seveda je vedel, da je vse skupaj preveč prelepo in enostavno, da bi lahko trajalo večno. njuna nenehna ločenost, ki je lahko trajala tudi po več tednov, ju je dokončno ujela. kako že pravijo, daleč od oči, daleč od srca? mason je zmajal z glavo, svoj pogled pa je trmasto upiral nekam mimo nje. tisti trenutek ni niti prenesel pogleda nanjo in zadrževal se je, da ne bi rekel česar, kar bi kasneje obžaloval. a to je bilo prekleto težko. njene naslednje besede so ga skorajda šokirale bolj, kot njeno prejšnje priznanje. do tedaj je nekje v njem tlela drobna želja, da je bila v to dejanje prisiljena ali jo je nekdo presenetil, a dejstvo, da je to storila prostovoljna in da se je poljub zgodil na njeno pobudo, je izbilo sodu dno. mason se je kot v sanjah dvignil stal, dvignil do nje in njegov pogled je izgubil vso ljubezen in toplino. ženska, ki mu je pomenila vse na svetu, je nenadoma iz nebes padla trdno na tla. vsak je delal napake, seveda, a že njen način, kako je bila prve minute vsa sladka, potem pa je nanj vrgla takšno bombo, si ni zaslužil opravičila. čeprav si je na vsak način želel rešiti njuno zvezo, se je to z vsakimi njenimi izrečenimi besedami zdelo nemogoče. nekaj trenutkov je med njima zavisela tišina, preden je svoj pogled spet usmeril v evo. »kaj to pomeni? da nekaj čutiš do tega tipa? da si želiš drugačnega življenja?« svoj pogled je trdno upiral vanjo in čeprav se je trudil vse skupaj zakriti, je njegov pogled odseval žalost in bolečino. »ne moreš sedeti na dveh stolčkih, eva. in jaz svojega odmikam. ne želim imeti zaročenke, ki si želi poljubljanja z drugimi,« se je namrščil. sedaj je že stal pred izhodom iz hišice. naslonil se je na vrata ter se zazrl vanjo. »delo za mafijo te je spremenilo. postala si popolnoma drugačna od dekleta, v katerega sem se zaljubil. vsekakor upam, da si srečna v tem kar počneš in da ti je všeč, zato ker meni vse skupaj prekleto smrdi,« je zamrmral in za trenutek zaprl oči. to je bilo to. njegova prihodnost, ki si jo je predstavljal se je v tistih sekundah porušila kot hišica iz kart. »eva… če nekoga zares ljubiš, moraš verjeti da ti bo stal ob strani na glede na grdo ali težko preteklost. in sam ne želim biti z nekom, ki mi ne zaupa popolnoma. vsekakor upam, da boš v prihodnosti dobila nekoga, ki mu boš dovolj zaupala. škoda, ker to ne bom jaz,« se je grenko nasmehnil, a njegove besede so tako ali tako izgubile ves pomen. med njima je bilo konec, to sta vedela oba.
Nazaj na vrh Go down
natália simones
natália simones


Female Scorpio Dog
število prispevkov : 102
cash : 845
street reputation : 45
tvoja starost : 29
starost lika : 32
group : wallace family
kraj rojstva : rio de janeiro, brazil

tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house EmptySre Okt 09, 2013 1:19 pm


tag: mason smitten2 
note: hope you don't min da sem kar zaključila, pa se zmeniva po pm-jih za naprej? (:

Že od kar je vstopila v zavetje male, lesene hišice, sta se v njej bojevali dve strani: njena sebična potreba po njem, po ljubezni, ki jo je nudil, in želja po iskrenosti. Roko na srce, sprva mu ni nameravala povedati. Že preden je prišla se je odločila, da bo poljub njena kazen. Še eno breme, ki ga bo nosila do konca življenja. Potem pa je pogovor prešel na prihodnost, na varnost, na vse, kar bi lahko mafija ali MI6 storili in šele takrat se je zavedla, kako zelo sebična je bila v resnici. V njej se je znova odvijal boj dveh strani, dobre v obliki Eve in slabe v podobi Maxine. Morala bi poslušati, ko so ji rekli, da delo pod krinko ni tako lahko, kot se zdi. Da moraš paziti, kdo se pretvarjaš, da si, ker to potem tudi postaneš. Takrat je odmislila vse govorice, sedaj pa je spoznavala, da ne ve več kdo pravzaprav je: Eva, ki se je borila za dobro, ali Maxine, ki ji je bilo vseeno, samo, da se je zabavala? Ko je pogledala v njegove oči se je zavedala, da ga ljubi, da ga potrebuje in da brez njega ne bo preživela. Bile so besede čiste sebičnosti, saj se je hkrati zavedala tudi dejstva, da z njo ni varen. Ujeta je bila v navzkrižnem ognju, iz katerega ni mogla pobegniti, a to je bilo njeno prekletstvo. Mason je bil z vsem tem povezan samo preko nje. Sanjal je o družini, o preprostem, mirnem življenju z žensko, ki jo bo ljubil. In ona ni bila ta ženska. Del nje je vpil, naj bo tiho, naj ga obdrži ob sebi, a vedela je, da si Mason zasluži boljše in da bo to dobil samo, če bo v njegovem življenju prostor za nekoga novega. Če bo ona naredila ta prostor.

Čeprav jo je bolečina trgala na koščke mu je povedala, nato pa molče poslušala njegove očitke ter ostre besede. Trmasto osredotočena na dihanje je solze zadrževala samo s pomočjo jeklene volje, na obrazu pa je imela masko brezizraznosti. Lahko bi mu povedala, da tega ni želela, da je bil poljub napaka, a vedela je, da mu bo lažje, če bo svoja čustva usmeril jezo. Zato si je, četudi se je zaradi tega gnusila sama sebi, na ustnice priklicala medel nasmeh, ko je pogled dvignila proti njemu. »Mogoče. Ne vem. Vem samo, da to - « z roko je pokazala nanju, »- ne vodi nikamor. Nikoli ne boš sprejel moje službe in jaz nikoli ne bom mirna gospodinja, ki bo ostala doma in skrbela za otroke, ne glede na to, kako močno si ti to želiš.« Samo, da si je v resnici tudi ona želela prav tega, njega v lični hiši z velikim vrtom, kupom otrok in psom, nad katerim bi se lahko neprestano pritoževala, v resnici, pa bi ga imela rada. Vendar to v tistem trenutku ni bilo pomembno. »Zakaj bi se torej trudila v nečemer, kar nima nobene prihodnosti?« Z vsako besedo se je bolj sovražila, vendar v tem trenutku ni šlo zanjo. Četudi se ji je srce lomilo na drobne koščke. »Morda pa se nisem spremenila. Mogoče sem samo končno pokazala svoj pravi obraz in postala to kar sem, ne pa to, kar si ti hotel, da bi bila.« Laži. Same laži, nanizane ena za drugo, namenjene zgolj in samo temu, da v njem zgradijo jezo, ki jo bo uperil proti njej. Jezo, ki bo večja od bolečine. »Verjetno je res skrajni čas, da končava to farso. Navsezadnje sva na nasprotnih bregovih, ti in jaz.« Zavzdihnila je in se prisilila še v en nasmešek, kot bi bila vesela, da je končno povedala resnico. »Huh. To je torej to, kajne? Ti se lahko vrneš na FBI, jaz se lahko vrnem k svojemu delu. Nič več skrivanja in tihotapljenja naokoli. Končno.« Vstala je in si otresla neobstoječ prah iz svojih hlač, preden se je zazrla vanj in premostila razdaljo med nima. »Želim ti lepo življenje Mason. In da najdeš žensko, ki bo imela iste cilje kot ti. Bog ve, da jih jaz nisem imela.« Še zadnji samovšečen nasmešek, preden je odkorakala mimo njega čez odprta vrata. Njen korak je bil miren in prožen, vse dokler ni bila prepričana, da je ne more več videti. V tistem trenutku se je pognala v tek, dokler je mišice niso skelele od napora in je bil njen vid povsem zamegljen od solz, ki so neusahljivo polzele po njenih licih.

THE END.
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



tree house _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tree house   tree house Empty

Nazaj na vrh Go down
 

tree house

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 2-
Pojdi na: