KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

west, gavin mikael

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
teresa monticelli

Female Libra Rat
število prispevkov : 118
cash : 211
street reputation : 57
tvoja starost : 21
starost lika : 27
group : italian mafia
kraj rojstva : naples, italy

ObjavljaNaslov sporočila: west, gavin mikael   Ned Okt 27, 2013 6:04 pm

WEST, GAVIN MIKAEL

full name: gavin mikael west
nicknames: gave
date and place of birth: 20th october, phoenix-usa
height: 1.88m
hair: brown.
eyes: brown.
ethnicity: american.
occupation: dea.
face claim: rafael lazzini.

------------

training so far: phoenix, štiri leta nazaj.
personality: committed to work, sympathic, like sport, fair, honest, likeable, open, respects women, sexy father;
history:
"bertie lewis si je v mestu kot je phoenix pridobil izredno čast s strani ljudstva kot tudi s strani malega poba, ki je bil njegov edinec. njegova smrt ni šokirala samo oči javnosti kot tudi njegovo družino, ki je tako prekmalu izgubila očeta in poštenega policista. javnost je za to v časopisih kritično premlevala dogodek, ki je tistega dne pokopal kar pet policistov v phoenixu. kaj točno se je takrat dogajalo v zapuščenem bloku na lincoln street do danes ni znano, smo pa zato še dolgo po tej tragični nesreči spremljali družino lewis. po očetovih stopinjah je očitno šel mike ali uradno mikael e. lewis, ki se je iz malega tihega dečka nenadoma prelevil v rjavolasega lepotca. čeprav domačini pravijo, da naj bi bil karakterno precej resen tip si je z eno od afer nakopal nosečnico, ki pa je kasneje tako otroka kot njegovega očeta zapustila in odšla neznano kam. elliot, ki ima danes že skoraj štiri leta je tako ostal v dobrih rokah. po neznanih virih smo ugotovili, da je mikael pred dobrim mesecem dni zapustil domače mesto in za seboj zabrisal vse sledi. kje je danes pravzaprav ne ve nihče, razen bethy lewis, ki pa na takšna in drugačna vprašanja ni želela odgovarjati. kje je torej mikael lewis ostaja neznanka."

statement: "kaj vam pomeni delo policista?"
"delo policista mi je bilo pisano na kožo. mogoče je imela pri tem opraviti tudi očetova smrt, ker je bil sam policist in me je za to še toliko bolj potegnilo v to smer, ampak to službo imam rad skoraj tako hudo kot eliotta. um, torej zakaj ravno cuba? izbran sem bil za delo tu. ni mi bilo problem zapustiti domačega mesta, spremeniti ime in biti druga oseba za to, da bi zadostil zakonom. težko mi je bilo le zapustiti mamo in nekatere prijatelje, saj sem tako veliko lažje prilagajal urnik in še vedno ostajal tisti kul očka, ki je svojega sina sem ter tja vodil na sladoled in v živalski vrt. ampak saj veste, služba je služba in takšnih stvari se pri policiji kar hitro navadiš. sploh pa cuba zveni fantastično! veliko nerazrešenih primerov, toplo podnebje in še malo več časa za eliotta."

------------

this character is played by eustace
who is seventeen years old and also plays
no one yet..
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

sandra

Female Leo Rooster
število prispevkov : 812
cash : 1501
street reputation : 288
tvoja starost : 25
starost lika : 35
group : italian mob
kraj rojstva : new york, usa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: west, gavin mikael   Čet Okt 31, 2013 4:41 pm

PERSONAL FILE ACCEPTED

hey hey, welcome on board. (: gavin seems great and we all do love handsome baby daddies. enjoy your stay!

preden začneš s pisanjem, vpiši svoj face claim v to temo in svojemu liku tukaj zagotoviš svoj dom. če imaš kakšna vprašanja, se lahko vedno obrneš na ekipo foruma. veliko užitkov pri pisanju!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

west, gavin mikael

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1