KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 pallas, javier abidal

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

sandra


Female Leo Rooster
število prispevkov : 812
cash : 1501
street reputation : 288
tvoja starost : 30
starost lika : 35
group : italian mob
kraj rojstva : new york, usa

pallas, javier abidal _
ObjavljaNaslov sporočila: pallas, javier abidal   pallas, javier abidal EmptyNed Okt 27, 2013 6:55 pm

PALLAS, JAVIER ABIDAL
pallas, javier abidal Untitled-1

full name: javier abidal pallas
nicknames: el jefe, el rojo
date and place of birth: 5th of may, la habana (cuba)
age: 30
height: 1.85 m
hair: dark brown
eyes: blue
ethnicity: cuban, american
occupation: leader of los rojos
face claim: henry cavill

------------

criminal record: pallas has been charged with (based on the alphabetic order) aggravated assault, bribery, drug trafficking, embezzlement, forgery, fraud, kidnapping, money laundering, murder. interpol, FBI and ONS have him on their list of targets but without substantial proofs. it is believed he is the leader of los rojos gang and has been previously involved with the cuban corporation. his name is connected to slave trade, sex trafficking and prostitution.

personality: ambitious. cocky. immoral. restless. persistent. confident. persuasive. adrenaline junkie. bold. domineering. dauntless.

history: petnajst let nazaj je bila zanj havana povsem drugačna. njegova družina je bila v enem kosu, kljub temu, da sta si bila s sestro od nekdaj kot dan in noč. oče je bil desna roka rivera, takratnega šefa vodilne kubanske mafije. sam se je v njihove posle vpletel postopoma in počasi. nekje v najstniških letih je z očetom pričel odhajati na službene sestanke, pri šestnajstih je prvič videl, kako so nekomu odpihnilo betico. in ni ga ganilo. zaradi česar bi marsikoga moralo skrbeti, vendar je sam odraščal v svetu, kjer si pravico poiskal sam. družinski pikniki in rojstnodnevna ter božična praznovanja s preostalimi člani mafije, so ga napravili del nje, še preden se je docela zavedal, kaj to pomeni. sčasoma je na misije odhajal sam, vse skupaj pa dokaj spredno skrival pred prijatelji in dekletom izven mafijskih krogov. ko sta oče in rivero skupaj odšla na kraj srečanja malce ven iz mesta, ni nihče pričakoval zasede. vendar je tam bila in tisti dan se je v zgodovino zapisal kot dan, ko so na kolena spravili kubansko mafijo. rivero se je rešil neznano kako in neznano kam, njegov oče pa obtičal nekaj metrov pod tlemi s šestimi streli v prsnem košu.

po očetovi smrti je mafija razpadla, sam pa je šel na svoje. za seboj je potegnil nekaj takratnih sodelavcev njegovih let in tako so bili ustanovljeni los rojos. cel kup moških, ki so prej služili mafiji, zdaj pa so skušali najti svojo nišo v kriminalu. kako je prišlo do tega, da so se specializirali za prodajo belega blaga, omogočanje ilegalnih premestitev v tujino, prositucijo in drugih aktivnosti povezanih z spolnim suženjstvom ne ve še sam. posel je bil naenkrat vzpostavljen in v polnem zamahu. sam je bil sicer popolna slika zglednega meščana. za javno podobo vztraja pri podjetju, ki se ukvarja s kupovanjem in prodajo nepremičnin, kar je bilo tudi takrat dovolj dobro za njegovo bivšo ženo. poročil se je mlad in morda v večini res zato, ker se je to od njega pričakovalo. tega ne gre narobe razumeti - ines je ljubil, jo je imel rad. vendar je zakon po pričakovanjih splaval po vodi v trenutku, ko je izvedela s čim se ukvarja. danes, toliko in toliko let kasneje je posel še vedno uspešen. sicer mu policija in ostale agencije vedno bolj dihajo za ovratnik. vendar mu uspeva za seboj počistiti vse dokaze. tisti, ki jih imajo, pa niso dovolj oprijemljivi. zaveda se, da hodi po tanki linij in lahko kaj zlahka že naslednji dan pristane v kehi. na tej točki mu je praktično vseeno.

statement: ''načelnik darqua, precej prepričan sem, da lahko še stokrat pretipate moje žepe in še vedno ne boste našli nobenega orožja. če ga v zadnjih petih poskusih ni bilo nikjer, potem dvomim, da se bo magično pojavilo sedaj. morava res vsakič imeti isti pogovor? prav, sedel bom sem in roke držal na vidnem mestu, naj bo po vaše. res ne vem, na kaj ciljate kot govorite, da sem že na prvi pogled njegov paglavec. moj oče je mrtev že deset let, darqua. verjetno zahvaljujoč prav vašemu oddelku. šest krogel v prsni koš je za moje pojme malce pretirano, vendar kdo sem jaz, da bom dvomil v vaše tehnike, kajne? in če je bil moj oče povezan z riverom... to ni moja stvar. edino, kar imam skupnega s to družino je nekaj družinskih piknikov v otroštvu in praznovanje božiča za eno mizo. vendar je to preteklost. moje podjetje je moj edini vir dohodkov in nima nobene povezave ne z yazmin rivero niti ne s prodajanjem seksa na ulicah havane. samo prodaja nepremičnin, nič drugega. da, vem, darqua - moj blesav nasmešek te ne bo nikoli omehčal, vem, si že povedal.''


------------

this character is played by sandra
who is 20 years old and also plays
n/a.
Nazaj na vrh Go down
 

pallas, javier abidal

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 3 :: opisi-
Pojdi na: