KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 // earthquakes

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
jocelyn tucker
jocelyn tucker


Female Virgo Pig
število prispevkov : 532
cash : 956
street reputation : 286
tvoja starost : 28
starost lika : 32
group : wallace mafia member
kraj rojstva : albania

// earthquakes _
ObjavljaNaslov sporočila: // earthquakes   // earthquakes EmptyPet Nov 01, 2013 3:48 pm


"" THE LOVING HUSBAND ""


v opisu sem omenila posebno moško osebo, ki trenutno igra vlogo njenega moža. ta zakon ni prišel iz ljubezni, ampak zgolj iz koristi, ter je padel kakor polog, ki ga je njen oče dal, ko je zakockal vse kar je malega imel. ona se je v havano vrnila okoli leta 2010 in tako sta torej 3 leta poročena. njemu ugaja to da je njegova ženska policistka in jo lahko okoristi za brisanje dokazov, ki jih mogoče pusti za seboj, čeprav je precej točen in urejen, ko se gre za njegovo korist. uporabi jo tudi za bolj temačen del in je zaradi njega pod drugim imenom in drugo masko postala eksotična plesalka. long story short je nekako smiselno reči da ta lik ne more spadati ravno pod policiste. sama ga vidim kot člana ene izmed tolp ali kot navadnega domačina, ki se ukvarja z ilegalnimi posli. tukaj je popolnoma vaša odločitev. prav tako tudi starost, le naj ne bo mlajši od nje, torej enih 26+ let. skratka mislim da sem povedala dovolj. zdaj kar se tiče njiju lahko vse skupaj nagradimo. sama sem postavila le eno sliko. vse skupaj je lahko precej drugače in tudi hočem da je tako. maybe he loves her and that is his way to keep her by his side idk. skratka vse je možno in tudi bo možno. just please take him to rock this :3

javite se torej le resni kandidati in me kontaktirajte via pm ali tukaj !
Nazaj na vrh Go down
 

// earthquakes

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 3-
Pojdi na: