KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 mahadeo, esha maya

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
avatar
dom wallace


Female Cancer Rooster
število prispevkov : 505
cash : 32449
street reputation : 314
tvoja starost : 25
starost lika : 43
group : wallace crime family
kraj rojstva : ac, nj

ObjavljaNaslov sporočila: mahadeo, esha maya   Ned Nov 03, 2013 9:07 pm

MAHADEO, ESHA MAYA

full name: lalita maya mahadeo gulati
nicknames: eshi, sha
date and place of birth: 14. 6. 1986, rajashtan, india
age: 27
height: 170 cm
hair: dark brown
eyes: dark brown
ethnicity: indian
occupation: black ops
face claim: lyndie greenwood

------------

education, previous employments:
[2007] graduated at st. thomas academy, mendota heights, minnesota
[2007 - 2008] worked at a law firm in nyc
[2009 - 2013] military training + member of the special forces unit
[2013] started working for black ops
personality: strong, determined, run-away, detached, lonely, cold, distant, haunted by the past, irational, scared
history: ker ji je bilo v življenju mehko postlano, se marsikdo sprašuje, od kod se je v njej pojavil tolikšen strah, tolikšna bolečina; njena starša sta bila visoko na družbeni lestvici v rajashtanu, oče je bil namreč premožni direktor ene velikih indijskih firm - denar ni bil nikoli ovira. ko je bila stara dvanajst, so se zavoljo službenih dolžnosti z družino preselili v georgio, kjer so ostali do njenega štirinajstega leta, nato so se selili naprej pod pretvezo službenih dolžnosti, čeprav je tožba, ki jo je njen oče dobil, dvignila precej prahu po tem, ko so to malo, krhko deklico posilili trije pijani silaki iz bližnje srednje šole. in od takrat naprej več ni hotela biti nemočna. od takrat naprej je takšna, kakršna je še danes; od takrat naprej je vedela, da bo bojevnica. v minnesoti je diplomirala iz st. tomasove akademije, potem se je skorajda nemudoma odselila od staršev, zavedajoč se, da ni sposobna niti trenutka več preživeti z ljudmi, ki so njeno grenko življenjsko zgodbo izrabili za to, da je oče obrnil še nekaj dodatnega denarja. od takrat dalje nima nobenih stikov z družino. za kratek čas je živela in delala v new yorku, spoznala moškega, nekaj časa živela z njim, zanosila, rodila otroka; porabila približno petnajst minut za pogled na svoje dotedanje zmešano življenje in naredila to, kar ji je bilo takrat že priučeno: pobegnila.  vojaški rok je odslužila brez hujših poškodb, menda je bila preprosto rojena pod srečno zvezdo; in potem se je vrnila, ne da bi vedela, kam zares hoče. pa je na letališču v new yorku (v strahu pred tem, da bi naletela na sence preteklosti) kupila prvo letalsko karto svobodi naproti. kuba.
statement: v rajashtanu smo imeli velikansko dvorišče in na sredi vodnjak, ki ni bil za časa mojega življenja nikdar funkcionalen. imela sem varuško, lalito, staršev nikoli ni bilo doma. in, hm, včasih sva sedeli zunaj in gledali v nebo in opazovali oblake. mislila sem si, da bog izteguje svoje mogočne dlani in mi govori, da me bo pobral, vzel s seboj, vzel k sebi, za svojo. spomnim se da sem.. razmišljala, kako bi bilo, če bi umrla. lalita je govorila o nebesih, velikokrat je uporabljala verske prispodobe, takrat je govorila o nebesih. kako lepa da so in kako izpopolnjen si, ko prideš tja. spomnim se, da sem jo vprašala, rekla sem ji, "lalita.. pa si v nebesih kdaj osamljen?" in rekla mi je, da nikoli. ker je božja milost vedno ob tebi in v tebi in da se nimaš česa bati, da nimaš česa pogrešati, ker imaš vse in istočasno ne potrebuješ ničesar. mislim, da lalita nikoli ni vedela, kako osamljeno sem se počutila vse življenje. isti večer sem se vrgla iz nadstropja med prvim in drugim, misleč, da bom umrla, da bom v božji milosti. polomila sem si obe nogi in oče je lalito odpustil, ker mi je glavo polnila z neumnostmi. stara sem bila deset.

------------

this character is played by rose(mary)
who is 20 years old and also plays
no other character except for this eyebrow queen.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
avatar
oliver mclaughlin


Female Libra Rooster
število prispevkov : 985
cash : 1888
street reputation : 496
tvoja starost : 25
starost lika : 32 years old
group : ons
kraj rojstva : los angeles, usa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: mahadeo, esha maya   Ned Nov 03, 2013 10:34 pm

FILE ACCEPTED

zanimivo dekle, i love it :3 enjoy!

preden začneš s pisanjem, vpiši svoj face claim v to temo in svojemu liku tukaj zagotoviš svoj dom. če imaš kakšna vprašanja, se lahko vedno obrneš na ekipo foruma. veliko užitkov pri pisanju!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
 

mahadeo, esha maya

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 3 :: opisi-
Pojdi na: