KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 de rossi, eva ann

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
eva de rossi
eva de rossi


Female Scorpio Buffalo
število prispevkov : 6
cash : 13
street reputation : 0
tvoja starost : 26

de rossi, eva ann _
ObjavljaNaslov sporočila: de rossi, eva ann   de rossi, eva ann EmptyNed Nov 10, 2013 6:15 pm

DE ROSSI, EVA ANN
de rossi, eva ann Untitled-7jhjh
full name: eva ann de rossi
nicknames: ev, annie
date and place of birth:  25.8.1985
age: 28
height: 163 cm 
hair: black/ brown with blond streaks
eyes: blue 
ethnicity: cuban-italian
occupation: police
face claim:  lyndsy fonseca

------------

training so far:  akademijo za varuhe mesta je končala leta 2012 v Rio. Pozneje je dobila službo na policjiski postaji.

personality: passionate, stubborn, resourceful, brave, distrusting, secretive, violent, smart, protective, secret dreamer and beliver, confused with creepy paper work, competitive lovely lady and leader.


history:
Rojena je bila v eni izmed tistih družin, ki sami sebe oklicujejo policijska d. in verjamejo, da bodo lahko z Ameriko nekoč sklepali poštene posle. V eni izmed vodilnih pobudnic je bila rojena tudi hčerka Eva De Rossi, najpomembnejšega člana posebne enote. Od trenutka, ko je rjavolaska shodila je začutila to strast do pištol in željo po utišanju kriminala – kakor oče, tako hčerka. Njen papa jo je skozi leta  vzgajal v duhu paradoksov, veselja in iskrenosti.

"Skušala je dihati, vdihniti še zadnje koške življenja, ki so se nahajali v avtu njenih že tako negibnih staršev. Niti jok, niti jeza in udarjanje po šipah jih ni priklicalo nazaj in ona je z njimi tonila v pozabo, kakor je avto tonil v globine reke."
  
Nikoli se ni zares spomnila kako je preživela, vse kar je vedela je bilo, da so bili vsi mrtvi medtem, ko je ona v bolnišnici počasi okrevala. Po okrevanju je bila prisiljena oditi k očetovemu najboljšemu prijatelju, ki pa se je izkazal za vodiča v pekel; prodal jo je najbližjemu preprodajalcu belega blaga z izgovorom, da bodo poskrbeli zanjo.


statement:  
»Vem, da je bilo moje delo izpred nekaj let podobno samo zablojenemu dekletu, ki ni razlikovalo bele barve od črne. Vendar vam lahko zagotovim, da sem po pobegu iz pekla se počasi spravila na prave tire in glede na to, da poznam teren veliko bolje kot večina sem lahko celo v prednosti. Poleg tega nisem tukaj samo, da bi obvarovala ljudi pred … atentati, mamili in vsem nečistimi posli, tudi moj oče je bil zelo  vdan italijanski pripadnik posebne enote. V bistvu nadaljujem očetovo delo že od malih nog, zagotovo že od takrat, ko mi je prvič razložil pomen besede policija (smeh). «

------------

this character is played by lyndsy 
who is 16 years old and also plays 
n/a.
Nazaj na vrh Go down
oliver mclaughlin
oliver mclaughlin


Female Libra Rooster
število prispevkov : 985
cash : 1888
street reputation : 496
tvoja starost : 30
starost lika : 32 years old
group : ons
kraj rojstva : los angeles, usa

de rossi, eva ann _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: de rossi, eva ann   de rossi, eva ann EmptyPon Nov 11, 2013 10:02 am

PERSONAL FILE ACCEPTED

she's lovely. enjoy! (:

preden začneš s pisanjem, vpiši svoj face claim v to temo in svojemu liku tukaj zagotoviš svoj dom. če imaš kakšna vprašanja, se lahko vedno obrneš na ekipo foruma. veliko užitkov pri pisanju!
Nazaj na vrh Go down
 

de rossi, eva ann

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 3 :: opisi-
Pojdi na: