00x300 slika" />
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 romero, aurora josephine

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
aurora romero
aurora romero


Female Virgo Buffalo
število prispevkov : 1
cash : 3
street reputation : 0
tvoja starost : 26

romero, aurora josephine _
ObjavljaNaslov sporočila: romero, aurora josephine   romero, aurora josephine EmptySob Nov 16, 2013 3:47 pm

ROMERO, AURORA JOSEPHINE
romero, aurora josephine 400x300 slikaromero, aurora josephine DailyBabe_Izabel_Goulart-8
full name: Aurora Josephine Romeroa
nicknames: Dr. Romero
date and place of birth: 15. april, Australia
age: 26
height: 170 cm
hair: brown
eyes: brown
ethnicity: cuban - australian
occupation: pathologist
face claim: Izabel Goulart



------------

education, previous employments: večino življenja je bila neizobražena dokler ni pridobila spoznorjev zaradi svoje nesreče in se usmerila v študij patologije.
personality:
Od amiciozne patologinje zagotovo ne pričakujte povabila za zahvalni dan, ali prijaznega nasmeška za dobro jutro. Všeč ji je oddaljenost in zvišenost, ki si jo lahko privošči do svojih kolegov. Tudi jezikavost in sprevrženost ji nista tuja, katera se tudi kaže pri raznih sekusalnih igricah. Kljub njeni zajebanosti pa jo boste včasih le ujeli z nasmeškom na obrazu, morda celo zaslišali čudoviti smeh, ki je sposoben zasenčiti njeno temno stran. Kljub oddaljenosti, ki jo čuti do svojih kolegov pa je za njih pripravlejna pristaviti dobro oceno, ali jih zavarovati pred morebitnimi napadalnimi politiki.
history:
Moje življenje se je začelo med avstralskimi staroselci, katere je čas že krepko povozil. Kot otrok se seveda nisem spominjala ničesar, vendar vem, da sem bila srečna. Moja edina napaka je bila, da se nisem bila sposobna podrejati njihovemu načinu življenja, vsaj ne več po šestnajstem letu, ko sem bila že poročena in mogoče v zadnjem mesecu nosečnosti. Bila sem tako zelo prestrašena, v bolečinah in popolnoma še nepripravljena na otroka, ki bi po njihovih ničvrednih zakonih lahko bil celo umorjen ob rojstvu - kot daritev bogovom. "Ubij ga, zbeži. Tako, kot v knjigah," glas me je vsako noč nagovarjal, vsakič, ko sem imela v rokah nož, pogled pa mi je stalno uhajal k nekaj mesečnemu sinu.


Spomnjam se noči, ko sem prvič nož uporabila, da bi nekoga spravila na drug svet. Tresavica, ki se mi je razširjala po celotnem telesu in misel, da je moj še vedno novopečeni mož otrok kakor jaz ustavljala. Ampak Tomovo kričanje me je pripravilo, da sem zabodla moža v hrbtenico in na koncu požgala celotno vas, ki je obsegala le nekaj borih kvadratnih metrov. Krikov bolečin nisem nikoli pozabila. Občutek, da je moja podzavest ovila okoli mojega srca krivdo in nad mano priklicala duhove nesreče ni nikoli zares izginil, kljub mojemu praznoverjeu.


Še poznate tisti občutek, ko se zavedate, da je nekaj resno narobe z letalom ali, da vašega otroka ni več med živimi. Jaz sem ga čutila celotno pot dokler ni na enkrat vse eksplodiralo. Še sanjalo se mi ni kako sem lahko preživela letalsko nesrečo, ampak mojega sina ni bilo več med nami. Bil je mrtev in verjetno razsklan kot večina potnikov, ki je ležalo poleg mene. In jaz sem jo odnesla brez praske.

Preživela in končala sem študij le zaradi vseh investitorjev, ki so se mi ponudili po razkritju moje zgodbe med mediji. Takrat še sploh nisem vedela, da sem lastno tragedijo izkoristila v sebi vprid. Vem, da danes ne bi stala tu, če me ne bi "rešili" ti nizi dogodkov. Ampak krivda še vedno ni izginila in nisem prepričana, da bo kdaj izginila.

statement:
"Vedno sem bila dekle sanj, učenjakinja, ki za vsak odgovor najde novo vprašanje in obratno. In spominjam se, da mi je nekoč mama zašepetala, da življenje je vsako življenje le iluzija. In sčasoma sem ji začela verjeti - ljudje niso sanjariji kot jaz, niso občutili posebnosti v trenutku, ko se je dež dotaknil njihove pregrete kože in najhujše je, da se niso sposobni bojevati za popolnoma nič ! Kakor moja mater. In tako kot se je razletelo potniško letalo na katerem sem potovala, tako so se kmalu raztreščila moja prepričanja. Verjetno tudi moj karakter.

this character is played by vogue shadowalker
who is 13 years old and also plays
n/a.
Nazaj na vrh Go down
oliver mclaughlin
oliver mclaughlin


Female Libra Rooster
število prispevkov : 985
cash : 1888
street reputation : 496
tvoja starost : 30
starost lika : 32 years old
group : ons
kraj rojstva : los angeles, usa

romero, aurora josephine _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: romero, aurora josephine   romero, aurora josephine EmptySob Nov 16, 2013 4:23 pm

FILE ACCEPTED

very interesting story of this girl. ^^  welcome on board!

preden začneš s pisanjem, vpiši svoj face claim v to temo in svojemu liku tukaj zagotoviš svoj dom. če imaš kakšna vprašanja, se lahko vedno obrneš na ekipo foruma. veliko užitkov pri pisanju!
Nazaj na vrh Go down
 

romero, aurora josephine

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 3 :: opisi-
Pojdi na: