KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 the team.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

the team. _
ObjavljaNaslov sporočila: the team.   the team. EmptySre Mar 05, 2014 4:55 pm

mislim da se bo na koncu odločitev glede foruma nagnila v prid ohranitvi tematike chasing shadows, tako da je sedaj nekako čas, da zberemo ekipo, ki bo spet na noge postavila tale naš forum. posebnih zahtev glede novih moderatorjev pravzaprav ni (lahko ste stari člani, novi člani, lahko nam samo pomagate pri grafiki, lahko se na koncu odločite da na forumu sploh ne boste sodelovali, lahko se odločite da boste le člani, ne pa tudi moderatorji in tako naprej).
vse kar vas prosim je, da ste pripravljeni delati, imate vsaj eno svojo idejo in da niste ravno novinci v RPG pisanju. izbrani člani bodo imeli seveda tudi prednost pri izbiranju vodilnih mest (vodje mafije, desne roke, itd.). potrebujemo minimalno dva moderatorja in minimalno enega grafika. prijave sprejemam preko ZSjev.
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

the team. _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: the team.   the team. EmptyČet Mar 06, 2014 5:05 pm

moram priznat da ste me prijetno presenetili z vsemi vašimi prijavami. :3 sem mislila da bom imela težje delo izbrat zainteresirane ljudi. kakorkoli, trenutno sta bili izbrani dve moderatorki, do konca prijav pa bom verjetno izbrala še enega moderatorja (moderatorko). zaenkrat sem dobila dve prijavi, ki sta že na čakanju - vsi ostali pa mi lahko svoje prijave in ideje pošljete do sobote 10.00 (zjutraj). izmed vseh prijavljenih bom nato izbrala še enega, ki se nam bo pridružil.
Nazaj na vrh Go down
 

the team.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 4-
Pojdi na: