KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 mooney, charis nora

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
charis mooney
charis mooney


Female Virgo Tiger
število prispevkov : 3
cash : 100
street reputation : 0
tvoja starost : 25
starost lika : 20
group : wallace crime family
kraj rojstva : atlantic city, nj

mooney, charis nora _
ObjavljaNaslov sporočila: mooney, charis nora   mooney, charis nora EmptyPet Mar 21, 2014 10:17 pm



// charis nora mooney
// 20 years old
// atlantic city, nj
// wallace crime family
// milly simmonds

tanke vitice cigaretnega dima se lenobno ovijajo okoli moje glave, vonj po cenenem tobaku pronica skozi pore v moji bledi koži. zažira se v mojo notranjost in zastruplja; zastruplja pljuča, zastruplja srce. jaz pa skomignem, ker se mi iskreno jebe za vse, še najmanj pa za svoje zdravje. na sebi imam kratke hlače iz razcefranega jeansa in nemogoče tanko majico brez rokavov, kljub temu, da ima zrak najbrž komaj kaj več kot deset stopinj. že dolgo ne čutim več mraza; vse od takrat, ko je moj glas vse prezgodaj postal hripav in neprivlačen, moja koža pa se je dokončno odločila za mlečno bel odtenek. morda so moje misli otopele sočasno s kostmi, ki jim je telo postalo premajhno in so naenkrat hotele ven; sedaj so ostre, trde in štrleče.


zjebana načela imam, veste. moralo. zaupanje. vse je sprevrženo. pri petnajstih sem bila posiljena in ko je prvi šok minil, sem se začela smejati. ne zato, ker bi bilo smešno, ampak zato, ker je bilo tako brutalno in me je bolela čisto vsaka mišica. ugotovila sem, da mi je všeč. do tistega trenutka sem se prilagajala in se prepričevala, da sem povsem normalna. vendar se nima smisla pretvarjati. nekaj v meni se je zlomilo in naslednji dan sem si za zajtrk privoščila cigaret in črno kavo, oblečena samo v razvlečeno majico z zbledelim logotipom neke pozabljene underground skupine. mama se je ustavila med vrati najinega pustega stanovanja in njene sivozelene oči so se najprej ustavile na nerodno zviti cigareti, nato pa potovale čez umazanobelo tkanino do mojih stegen. vem, da je bilo tako, ker sem jo ves čas opazovala, sama pa svoje preiskave tudi ni skrivala. videla sem, kako se je njeno čelo namrščilo ob pogledu na drobne rdeče črtice, ki so bile posute po takrat še rahlo zagoreli koži.

ljudje, ki so me včasih poznali, me še vedno gledajo z usmiljenjem. ker se jim zdi neumno, da sem si tako zgodaj uničila življenje; ker se jim zdi, da sem se za levo stran odločila sama, zavestno. pojma nimajo, kako je v moji glavi. kako se mi začnejo tresti roke vsakič, ko se me kdo dotakne, pa še vedno uživam, ko me od sle znoreli moški porivajo v zid. ne zaslužim si, da bi z mano delali lepo. nič posebno dobrega nisem naredila in uživam v skoraj vseh tistih tabu stvareh, o katerih vzorni starši nikoli ne govorijo s svojimi otroki. en kurac me briga za vse. tiste vrste človek sem, h kateremu lahko prideš sredi noči z najbolj razvratno idejo desetletja in jaz se bom s teboj hripavo smejala, pokadila cigaret ali dva in se s teboj sprehodila pod zvezdami v spodnjem perilu. nimam limita. zame nič ni preveč ali ravno prav. ljudi ne cenim – ne morem ceniti – zato se moj prst na petelinu trese zgolj zaradi odsotnosti tobaka in kave.

vendar me tako nepomembna stvar nikoli ne bo ustavila.

ker besede lahko lažejo, krogla pa ne. in jaz sem resnicoljuben človek.
thanks joanne!
Nazaj na vrh Go down
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

mooney, charis nora _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mooney, charis nora   mooney, charis nora EmptySob Mar 22, 2014 10:10 pm

YOU HAVE BEEN ACCEPTED TO CHASING SHADOWS

zanimiva delina, ta tvoja charis. (: si sprejeta, seveda, najprej te prosim da izpolniš vse claim teme, potem pa te vabim k pisanju. dobrodošla & uživaj na forumu. na račun pa ti bom naložila še $100.
Nazaj na vrh Go down
 

mooney, charis nora

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 4 :: opisi-
Pojdi na: