KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 bring me to life

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
arianna doran
arianna doran


Female Aquarius Dog
število prispevkov : 3
cash : -100
street reputation : 0
tvoja starost : 29

bring me to life _
ObjavljaNaslov sporočila: bring me to life   bring me to life EmptySob Mar 22, 2014 4:58 pm

okay torej bom tu čisto na kratko povzela vse skupaj, glede na to, da je v opisu vse podrobno razloženo. najdete ga tu. smitten3 

kot majhna deklica je imela arianna srečno življenje, dokler ji niso nekega dne pobili starša. zato je pristala v sirotišnici, katero pa ni marala kaj preveč. končno je dopolnila dovolj let, da je sirotišnico lahko zapustila, nakar ni hotela sprejeti nobene državne denarne pomoči. raje je prešla na nekoliko bolj umazane posle. namreč, arianna še vedno ni odpustila oblasti, da ni nikoli našla morilca njenih staršev. s parimi sovrstniki so se podali v svet iger na srečo in blackjacka, naučili so se namreč mojstrske umetnosti štetja kart. tako so si v nekaj letih nabrali več kot dovolj denarja za preživetje in želeno udobje. nato je na rjavolaskino uho prišlo ime italijanske mafije, kot glavnega krivca za smrt njenih staršev, zato jim je po tiho prisegla maščevanje, a takrat še ni vedela kako naj se jim približa. nekega dne se je nepričakovano znašla v kazinojskem kompleksu v lasti ameriške mafije, kjer je ponovno igrala svojo igro štetja kart. naenkrat se je poleg nje usedel mož, ki je vedel zanjo in za njeno zgodbo, ter ji predstavil ameriško mafijo. tako je arianna postala članica le-te. sedaj med svojimi ljudmi velja kot inteligentno dekle, vendar nekoliko preveč impulzivno in svojeglavno. kljub temu pa zna ohraniti mirno kri ko je to potrebno. obožuje adrenalin in vznemirjenje, saj to potrebuje da ne bi postala nekakšna nepomembna senca same sebe. je tudi nekoliko čustveno otopela, saj ne zna ljubiti in sprejemati ljubezni, kljub temu pa si želi da bi bila nekega dne ljubljena in srečna. vendar se bo to najverjetneje zgodilo takrat, ko bo končno prišla do svojega maščevanja ter tako našla svoj mir.

tole je na kratko vse, kot sem pa že prej dejala, več seveda izveste v opisu. torej odprta sem za vse možne povezave tako da izkoristite mojo deklino kolikor vam srce poželi smitten3 
thanks joanne!
Nazaj na vrh Go down
 

bring me to life

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 4-
Pojdi na: