KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 show me the way

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
camila russo
camila russo


Female Aquarius Pig
število prispevkov : 5
cash : 100
street reputation : 0
tvoja starost : 29

show me the way _
ObjavljaNaslov sporočila: show me the way   show me the way EmptyTor Mar 25, 2014 1:46 pm

show me the way Untitled-1

26 years old | cordova, argentina |oliveira cartel| samantha basalari
>>tu najdete opis smitten  drugače bom pa čisto na kratko, ker se mi zdi da v opisu piše vse, kar morate vedet o njej:)
camila se je pravzaprav rodila staršema, ki sta bila člana argentinske mafije. nekega dne se oče ni vrnil domov, mati pa jo je z nekaj denarja poslala izven države. prišla je v atlantic city, kjer pa je kmalu ostala popolnoma brez denarja, dokler ji nekega dne niso predstavili brazilske mafije, v katero se je dokaj nespametno včlanila. odšla je študirat psihologijo, sedaj pa se je morala vrniti, saj mora odplačati svoj dolg, ki pa je naravnost gromozanski. drugače je po naravi vedno nasmejana, na zunaj zgleda kot da se ne boji nikakršnih izzivov in jih posledično rade volje sprejme. resnica pa je, da se izogiba mafijskih poslov kolikor je mogoče in si pri tem prizadeva, da bi naredila osebi čim manj škode. torej je taki mali sonček, ki si želi deliti radost in brezskrbno postavati naokoli, ampak tega v mafiji seveda ne more. kot sem že poprej omenila svojo inteligenco izrablja predvsem za to, da bi posle rešila tako, da ohrani čisto vest. spet, kolikor se le da:)
to je na kratko vse, zares se mi ne da nakladati hehe. mogoče edino še tole da je po srcu izredno dobra oseba, komunikativna, veseljaške narave, vendar včasih nekoliko zaprta, ko pride do spoznavanja novih ljudi. ko pa ste enkrat njen prijatelj in zaupnik, pa bo za vas storila praktično vse.

she needs:
Spoiler:

Nazaj na vrh Go down
carlos valentti
carlos valentti


Female Capricorn Buffalo
število prispevkov : 9
cash : 100
street reputation : 0
tvoja starost : 26

show me the way _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: show me the way   show me the way EmptySre Mar 26, 2014 2:13 pm

Well, bi se našlo kaj  for me? Smile
Nazaj na vrh Go down
camila russo
camila russo


Female Aquarius Pig
število prispevkov : 5
cash : 100
street reputation : 0
tvoja starost : 29

show me the way _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: show me the way   show me the way EmptySre Mar 26, 2014 6:01 pm

ofc!(: si imela mogoče že kaj v mislih?(:
Nazaj na vrh Go down
carlos valentti
carlos valentti


Female Capricorn Buffalo
število prispevkov : 9
cash : 100
street reputation : 0
tvoja starost : 26

show me the way _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: show me the way   show me the way EmptySre Mar 26, 2014 7:02 pm

ti pošlem zs:)
Nazaj na vrh Go down
oscar navarro
oscar navarro


Male Leo Rooster
število prispevkov : 293
cash : 315
street reputation : 202
tvoja starost : 30
starost lika : 34 years old
group : brazilian cartel
kraj rojstva : palermo, sicily

show me the way _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: show me the way   show me the way EmptySre Mar 26, 2014 7:06 pm

končno, še nekdo iz brazilske mafije  smitten i really like your girl, čeprav iz glave trenutno res nimam kakšne dobre ideje za povezavo. en vem, mogoče bi bil oscar nekdo, ki bi jo malo bolj potegnil v temno stran mafije, čeprav se ona trudi živet kar se da pošteno? ali pa bi ji oscar lahko bil nekakšen mentor or something, torej da bi se vedno na njega obrnila, preden bi se odpravila na nalogo. ne vem, tell me what you think. Wink
Nazaj na vrh Go down
camila russo
camila russo


Female Aquarius Pig
število prispevkov : 5
cash : 100
street reputation : 0
tvoja starost : 29

show me the way _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: show me the way   show me the way EmptyČet Mar 27, 2014 7:28 pm

hello smitten2 to z mentorjem bi lahko delovalo ja, glede na to da se je camila pridružila oz. vrnila v mafijo komaj sedaj, oscar pa je član te mafije od 19. leta (i think, upam da nisem leta al kej tazga zamešala:D) in ji verjetno mafija še ne bi popolnoma zaupala. se mi pa zdi, da bi moja deklina oscarju kar pošteno že načenjala živce glede na to, da praktično bolj hodi okoli nalog in je ne opravi do potankosti natančno. in kot sem dobila občutek oscar želi naloge/misije opraviti popolnoma brezhibno. mogoče bi se tako nekako "križala"? idk... trenutno res nimam neke prave ideje.
Nazaj na vrh Go down
oscar navarro
oscar navarro


Male Leo Rooster
število prispevkov : 293
cash : 315
street reputation : 202
tvoja starost : 30
starost lika : 34 years old
group : brazilian cartel
kraj rojstva : palermo, sicily

show me the way _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: show me the way   show me the way EmptySre Apr 02, 2014 7:24 am

oscar je sicer član brazilske mafije na splošno od nekje 19. leta, ja, v atlantic cityju pa je sicer šele nekje 3 leta al nekaj takega, mislim da nisem točno določil. bi pa lahko mafija njemu določila camilo, ker so mogoče tudi oni opazili da ni čisto pri stvari kar se tiče nalog. mogoče se celo na kakšno prihajajočo nalogo skupaj prijaviva, pa tam speljeva to njuno prvo srečanje oz. sodelovanje? saj lahko potem, ko bo naloga za nama, nadalje razvijeva povezavo, ko bova videla v kako smer bova šla s pogovorom. ;D
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



show me the way _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: show me the way   show me the way Empty

Nazaj na vrh Go down
 

show me the way

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 4-
Pojdi na: