KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 castillo, andrea lola

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
jo
jo


Female Pisces Cat
število prispevkov : 37
cash : 74
street reputation : 20
tvoja starost : 25

castillo, andrea lola _
ObjavljaNaslov sporočila: castillo, andrea lola   castillo, andrea lola EmptyNed Okt 27, 2013 6:33 pm

CASTILLO, ANDREA LOLA
castillo, andrea lola Pbu-anaisa
full name: andrea lola castillo
nicknames: lolly, drea
date and place of birth: 5th of march, santiago de cuba, cuba
age: 24
height: 1.77 m
hair: dark brown
eyes: dark brown
ethnicity: cuban-peruvian
occupation: policia
face claim: anais mali

------------

training so far: leta 2011 dokončala policijsko akademijo v havani, kmalu zatem dobila službo na polícia nacional revolucionaria.

personality: tomboy, trustful, confused when it comes to papers, effective, quick, talkative, virgin, bubbly, likeable, annoying at times, caring, decisive, ambitious, happy-go-lucky, sharp-tongued, intelligent

history: družina castillo je vedno slovela kot zelo sproščena in vesela - tudi po tragični avtomobilski nesreči, v kateri je nič več kot dve leti po rojstvu njene prve hčerke umrla agnés. za sabo je tako pustila svojega moža z dvema sinovoma in malo andreo, ki je po materi podedovala prefinjeno lepoto, po očetu pa komunikativnost in na videz neizčrpno energijo. po smrti so tako stopili skupaj ter se prebili skozi težke čase, hkrati pa poskušali čimveč ljubezni in dobrote nameniti svoji ljubljenki. nič čudnega torej, da je lola (kot jo kliče večina znancev) počasi odrasla v vihravo dekle z veliko ambicijami in preveč energije. kljub svoji nemirnosti je imela dovolj močno voljo, da je lahko trdo delala za želeni uspeh in osnovno šolo zaključila z odličnim uspehom. nadaljnja leta, ki jih je preživela v srednji šoli so ji sprva pošteno zamajala tla pod nogami, sčasoma pa se je naučila vseh varnostnih ukrepov in ostala močna do konca. veliko ji je pomagala tudi družina, ker je v bratih in očetu ne glede na vse našla moralno podporo in svežo zalogo optimizma, če se je kdaj, za trenutek, hotela preprosto vdati. tako je preko bratovega prijatelja odkrila tudi svoj zdajšnji poklic - obiskoval je namreč policijsko akademijo in prav on je navdihnil njen vpis tja. izobraževanje ni bilo vedno lahko, toda brez slabe vesti lahko reče, da je izredno uživala, predvsem pa je komaj čakala, da se lahko preizkusi tudi izven študijskih okvirov. po uspešno opravljeni akademiji je tako izvedla nekaj mesecev prakse na lokalni policijski postaji v rodnem mestu, santiagu de cubi, nato pa dobila službo v havani. očarljiva štiriindvajsetletnica se s svojim temperamentom in učinkovitostjo zelo kmalu prikupi veliki večini ljudi, ki jih spozna, zato s selitvijo in samostojnostjo ni imela velikih težav. toda kako se bo nedolžna lepotica znašla v mestu, polnem težkega kriminala? 

statement: zakaj ste se odločili za službo policistke?
"oh prosim, je vikanje res potrebno? malce neprijetno mi je, veste. veliko raje bi, da mi rečete kar lola. ali pa andrea, kar vam je ljubše. kakorkoli, zakaj sem se odločila za ta poklic? mja, precej 'naravno' bi rekla - vedno sem občudovala njihove uniforme, pa sem si še jaz zaželela eno. *smeh* ne ne, šala. spomnim se, da je bil bratov najboljši prijatelj na akademiji in je na obiske prinašal vedno nove anekdote, ki so se mi zdele blazno zabavne, zato sem ga prosila, naj mi podrobneje razloži vse skupaj. končala sva v nekajurni debati in takrat (imela sem štirinajst let) sem se nekako podzavestno odločila, da se tudi jaz pridružim varuhom zakona ali kako se že reče. oče ni imel nič proti, tako da sem se navdušeno vpisala na akademijo in nadaljnja štiri leta živcirala vse okoli sebe. *hihitanje* nikakor mi ni žal. samo poročila in formularji mi povzročajo težave, vendar mi skoraj vedno uspe koga podmazati, da mi pomaga. tudi takšne stvari moraš znati, kajne?"

------------

this character is played by h 
who is fourteen years old and also plays 
/.
Nazaj na vrh Go down

sandra


Female Leo Rooster
število prispevkov : 812
cash : 1501
street reputation : 288
tvoja starost : 30
starost lika : 35
group : italian mob
kraj rojstva : new york, usa

castillo, andrea lola _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: castillo, andrea lola   castillo, andrea lola EmptyPet Nov 01, 2013 12:08 pm

PERSONAL FILE ACCEPTED

she's beyond adorable, also love the play by! kick some ass in the police force and welcome on board!

preden začneš s pisanjem, vpiši svoj face claim v to temo in svojemu liku tukaj zagotoviš svoj dom. če imaš kakšna vprašanja, se lahko vedno obrneš na ekipo foruma. veliko užitkov pri pisanju!
Nazaj na vrh Go down
 

castillo, andrea lola

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 3 :: opisi-
Pojdi na: