KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 massri, azra catalina

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
robert hunter
robert hunter


Female Gemini Rooster
število prispevkov : 132
cash : 229
street reputation : 75
tvoja starost : 30
starost lika : 25
group : irish mob
kraj rojstva : philadelphia, usa

massri, azra catalina _
ObjavljaNaslov sporočila: massri, azra catalina   massri, azra catalina EmptyNed Okt 27, 2013 7:03 pm

MASSRI, AZRA CATALINA
massri, azra catalina Tumblr_m26osvelUg1r2a24bo1_500

full name: azra catalina massri
nicknames: just azra
date and place of birth: 14th february; rio de janiero, brazil
age: 27
height: 1.78m
hair: brown
eyes: brown
ethnicity: brazilian
occupation: leader of los cubanos
face claim: alessandra ambrosio

------------

criminal record: preprodaja ilegalnih drog, prostituiranje, upiranje aretaciji vlomi, ponaredbe, večkratni napadi na policiste in druge nedolžne žrtve, lažno pričanje, beg iz zapora, golufije in osumljena večih umorov, predvsem umor njenega moža g. rodrigo massri - nedokazan. na sumu kot vodja ene izmed ravzpitih tolp v havani.
personality: stubborn, characterly strong, confident, demands respect, resourceful, calculative, charismatic, smart, brave, passionate, vengeful, manipulative
history: po rodu brazilka in rojena v povsem običajno tričlansko družino. njeni starši so izginili iz obličja zemlje pri njenih šestnajstih letih ter jo naredili siroto. ker ni imela nobenih sorodnikov, se je bila primorana preživljati sama in bežati pred socialno službo, da je ne bi vtaknili v sirotišnico - tako se je zaposlila kakor natakarica v nekem zanikrnem baru, v katerem skladišču je spala, pripeljalo jo je do tega, da je kmalu za vir dohodka postala striptizeta in hkrati tudi dekle na poziv. tako jo je opazil stari voditelj kubanske tolpe g. rodrigo sanchez massri ter jo vzel pod svoje okrilje in kmalu je postala žena enega najbolj ravzpitih kubančanov. dejstvo, da je bila njegova žena štirideset let mlajša od njega, ga ni nikoli oviralo. po smrti moža (umrl zaradi same starosti, čeprav jo mnogi obtožujejo njegovega umora) je prišla na vodilen položaj in kmalu tudi dokazala, da ni dekle, s katero se lahko kakorkoli igraš.
statement: »ni več mojega moža, da bi me reševal iz te zagate? moram priznati njegov umor? priznati, da ste me dobili pri goljufiji? *smeh* mislim, da vsi vemo, da ne boste od mene dobili praktično ničesar. razen tega, da vam znova omenim - moj dragi rodrigo, ni umrl pod mojo roko, ker je bil eden najboljših ljudi na svetu in verjemite - raje bi odpihnila vsem vam glavo, kakor njemu. nič osebnega, samo primerjava. in kar se ostalih prekrškov tiče... mislim, da je vsem znano, da je zgodba tu končana, kajne? včeraj sem bila doma, brez težav vam lahko to moj varnostnik dokaže, tako da mislim, da boste morali poiskati drugega osumljenca. in moram reči, da ste prav zabavni za pogovor, ki tako ali tako nima smisla, vendar moram vas razočarati, da mi kradete čas in na policijski postaji ga res ne nameravam zapravljati. tako, da… imate številko mojega odvetnika, kajne? brez težav kontaktirajte njega. in mi… do naslednjič, nasvidenje.«

------------

this character is played by tamara
who is twenty years old and also plays
n/a.
Nazaj na vrh Go down
 

massri, azra catalina

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 3 :: opisi-
Pojdi na: