KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 vega, rafael andreas

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
isabella morello
isabella morello


Female Capricorn Horse
število prispevkov : 123
cash : 22280
street reputation : 46
tvoja starost : 33
starost lika : 27
group : morello crime family
kraj rojstva : ac, nj

vega, rafael andreas _
ObjavljaNaslov sporočila: vega, rafael andreas   vega, rafael andreas EmptyTor Okt 29, 2013 9:54 am

VEGA, RAFAEL ANDREAS
vega, rafael andreas Tumblr_ls51c4P22j1r3jlp5o1_500

full name: rafael andreas vega
nicknames: rafa, rafi, vega
date and place of birth: 29.6.1987, havana
age: 27
height: 1.90
hair: dark brown
eyes: grey-blue
ethnicity: cuban
occupation: los rojos
face claim: vinnie woolston

------------

criminal record: charged with: credit card fraud,  voluntary manslaughter, racketeering, solicitation, perjury

convicted: aiding and abetting, aggravated assault, assaulting a police officer, battery, burglary,  theft, drunk and disorderly, drug trafficking, dui, extortion, harassment, posession of illegal narcotics, vandalism,

personality: selfish, mean, insecure, damaged, loyal, drunk, womanizer

history: življenje kriminalca je bilo rafaelu potisnjeno že tako rekoč v zibelko. rodil se je cestnemu kriminalcu in prostitutki, ki sta ga spočela neko noč popolnoma po nesreči in se potem njegovo celotno otroštvo videvala samo ko je bilo to resnično potrebno. to, da ni imel ljubečega okolja ko je odraščal je milo rečeno saj se je vzgajal predvsem sam, s pomočjo ostalih otrok v njegovi soseski. 'street law' je bil zakonik po katerem je živel, in najverjetneje je prav to razlog za njegovo zvestobo in odločnost danes. a težko bi rekli da je bil že od nekdaj zagrenjen in mrk deček – prav nasprotno. tisti, ki ga poznajo že od malih nog se ga spomnijo kot brezskrbnega in nasmejanega – res da v življenju ni imel veliko, a to kar je imel je skrbno cenil. tisti najbližji tudi vedo kdaj se je tako drastično spremenil, a o temu nikoli ne govori. niti ni jasno kdaj se je začel preskok iz tisti nedolžnih zločinov in tatvin mimoidočih na velike poskoke, ki se jih je posluževal kasneje. nasilje, predvsem pa užitek v njem se je vsekakor vanj naselil šele kasneje – ali pa je mogoče šele takrat res resnično prišel na plan, a dandanes ko ga ljudje pogledajo si težko predstavljajo da je bil včasih samo deček, ki se je z žogo podil po ulicah havane. v zadnjih letih je postal dober znanec policije, še posebej odkar se je pridružil tolpi – verjetno je pomanjkanje družinske toplote in ljubezni ena izmed njegovih večjih napak, saj to od takrat naprej vedno išče – v družbi napačnih žensk, kriminalnih organizacijah in dejanjih – pri čemerkoli kjer bi se spet počutil sprejetega.

statement: ko sem bil majhen, verjetno sem moral imeti okrog sedem, osem let sem skupaj s svojim najboljšim prijateljem posedal pred našim blokom, kot smo to pač počeli. blizu naju sta sedela dva gangsterja, taki kot jih danes ni več, old school, in si čistila svoje pištole, zraven pa nabijala sem in tja, o življenju, o svetu in pa seveda predvsem o kubi. naenkrat nama je en od njiju pomignil. ''muchachos, ven aca'', fanta pridita. takšnih povabil ali pa ukazov, takrat preprosto nisi zavrnil. pustila sva najini leseni palici s katerimi sva se še nekaj trenutkov nazaj sabljala in stekla k njima. način v katerem sta govorila, nama je dal jasno vedeti, da bosta zdaj povedala nekaj pomembnega in še do danes se spomnim kaj sta nama rekla. življenjska lekcija ki je za vedno ostala z mano. ''najpomembnejša beseda, ki jo bosta kadarkoli spoznala je orgullo, ponos. pozabi na zvestobo, ta je lahko kupljena. ljubezen? pride in gre. bratje? zdaj so tu, jutri jih ni. ampak ponos, ta ostane za vedno.'' ko se je potrepljal po svojih širokih prsih sem pomislil, ta tip res ve o čem govori. spoštovan je bil daleč naokrog in to spoštovanje si je pridobil sam. in tega mu ni mogel nihče vzeti. kasneje sem enkrat videl kako je nekdo razbil popolnem tujcu na glavi steklenico, samo zato ker ga je ta narobe pogledal. ali pa njegovo dekle. sploh ni pomembno. na ulicah je pomembna samo ena stvar, in to je tvoj ponos. ne vem kdaj sem to resnično ugotovil, kdaj sem se tega res zavedal, ampak danes je to načelo po katerem živim. lahko bi vam zdaj dolgovezil o najrazličnejših problemih ki jih imam, ali pa vsaj za katere vi mislite da obstajajo, o moji žalostni in ubogi preteklost zaradi katere so vsi prepričani, da sem postal totalen kreten - ja že mogoče da je tako, ampak na koncu koncev to sploh ni pomembno. vem, da se nihče ne bo spomnil kako dober ali slab človek sem bil, kaj sem na tem svetu naredil, ker to vsekakor ne bo veliko. in zato, se vedno ne glede na vse kar počnem v življenju spomnim na tista dva starca, ki zdaj verjetno že nekaj let mirno počivata pod zemljo in njune besede. mislim, da so kakšni pesniki po svetu to še lepše rekli, spomnim se da so nas nekaj časa v šoli še skušali nekaj naučiti o tem, kot da je pomembno kako človek pade. in takrat si vedno prikličem ene in iste besede nazaj in vzdignem glavo visoko. when the fall is all there is, it matters a great deal.

------------

this character is played by maruša
who is twenty-two years old and also plays
n/a.
Nazaj na vrh Go down

sandra


Female Leo Rooster
število prispevkov : 812
cash : 1501
street reputation : 288
tvoja starost : 30
starost lika : 35
group : italian mob
kraj rojstva : new york, usa

vega, rafael andreas _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vega, rafael andreas   vega, rafael andreas EmptyPet Nov 01, 2013 12:21 pm

FILE ACCEPTED

aaa he seems perfect. smitten popolen za med rojose. welcome on board and keep up the good work! Smile

preden začneš s pisanjem, vpiši svoj face claim v to temo in svojemu liku tukaj zagotoviš svoj dom. če imaš kakšna vprašanja, se lahko vedno obrneš na ekipo foruma. veliko užitkov pri pisanju!
Nazaj na vrh Go down
 

vega, rafael andreas

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 3 :: opisi-
Pojdi na: