KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 rodriguez, leonardo adrian

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

leo rodriguez


Male Leo Rooster
število prispevkov : 142
cash : 295
street reputation : 71
tvoja starost : 30

rodriguez, leonardo adrian _
ObjavljaNaslov sporočila: rodriguez, leonardo adrian   rodriguez, leonardo adrian EmptyČet Okt 31, 2013 1:16 pm

RODRIGUEZ, LEONARDO 'LEO' ADRIAN
rodriguez, leonardo adrian 0001

full name: leonardo adrian rodriguez
nicknames: leo
date and place of birth: 16th of february in santiago de cuba, cuba
age: 34 years
height: 186 cm
hair: brown
eyes: green
ethnicity: cuban
occupation: los cubanos
face claim: alex o'loughlin

------------

criminal record: leo je bil obtožen in kasneje oproščen naslednjih dejanj: podkupovanja javnih oseb, preprodaje ukradenih predmetov, upiranja aretaciji. obtožen in spoznan za krivega: vlomov v avtomobile, posedovanja in preprodaje prepovedanih drog, ropa banke, uničenja tuje lastnine, kršenja javnega reda in miru. zaradi ropa banke je odsedel pet let za rešetkami v glavnem kubanskem zaporu.
personality: adaptive, rationalist, protective, practical, witty, brilliant liar, creative, opportunistic.
history: o svoji preteklosti ne govori rad. če ga kdo vpraša o družini, najraje reče da je njegova celotna družina mrtva. kar bi načeloma bilo lahko res, možno pa je tudi, da so še vsi popolnoma živi in zdravi. pravzaprav mu je vseeno. rodil se je namreč kot najstarejši otrok v petčlanski družini. ima še dve mlajši sestri, ki pa ju ni videl že vse odkar je vse tri otroke socialna služba odvzela neprimernima staršema. leov oče je bil vaški pijanček, ki je domov prihajal popolnoma pijan in s prazno denarnico. nad otroke ali ženo ni sicer nikoli dvignil roke, a družina je kljub temu razpadala. pravzaprav ni bilo čudno, da si je njegova žena, leova mama, kmalu omislila številne ljubimce in njen sloves je kmalu prekašal sloves ulične lajdre. otroci so ostali prepuščeni sami sebi in po nekaj obiskih socialne službe so bili vsi trije otroci vrženi v krut sistem rejništva. menda sta bili njegovi mlajši sestrici kmalu posvojeni, sam pa je potoval po državi, od ene do druge družine. vsaka je bila slabša od prejšnje in ko je bil dovolj star, je na sodišču vložil prošnjo za priznanje predčasne samostojnosti. ker mu šola ni povzročala težav, v istem času pa se je preživljal tudi z dvema zanikrnima službama, mu je bila priznana samostojnost in za vedno je zapustil rejniški sistem. a že čez nekaj mesecev je pristal na cesti in če ga pod svoje okrilje ne bi vzel šef ene od tolp v havani, bi verjetno v nekaj mesecih končal mrtev v kakšnem jarku.
statement: »kolikokrat vam moram še povedati iste besede? vam moram črkovati? ne, v četrtek zvečer me ni bilo na ulici la ruiz. seveda imam alibi. človek se te dni še usrati ne more, ne da bi za to rabil alibi. v los pecadosu sem bil. ja, vse do enih ponoči, lahko vprašate kogarkoli. siguren sem, da obstaja celo kakšen posnetek varnostne kamere. ali se vprašajte jackie, ona lahko jamči zame. moji prstni odtisi? ljubica, a veš koliko orožja sem se v svojih letih že dotaknil? na desetine kosov. od kdaj pa je nošenje in dotikanje orožja kaznivo? se mi je zdelo da ni, ne. dol mi visi, če je nekdo drug počil nekoga z mojo pištolo. zaenkrat še ne morem biti na dveh krajih ob istem času. mojo pištolo sem nekaj dni nazaj… založil. ne, ni mi padlo na pamet, da bi jo prijavil, z vami imam že tako dovolj problemov. sploh pa ne mislim povedati niti besedice več brez prisotnosti mojega odvetnika.«

------------

this character is played by jakob
who is 20 years old.
Nazaj na vrh Go down
yazmin rivero
yazmin rivero


Female Sagittarius Rooster
število prispevkov : 639
cash : 1325
street reputation : 404
tvoja starost : 30
starost lika : 29
group : the corporation.
kraj rojstva : havana, cuba.

rodriguez, leonardo adrian _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: rodriguez, leonardo adrian   rodriguez, leonardo adrian EmptyPet Nov 01, 2013 5:14 pm

CASE FILE ACCEPTED

leo je vsekakor čist zanimiv in vsekakor zelo všečen, vsaj če sklepam po njegovem statementu. yaz se ga vsekakor ne bi branila v svojem življenju, just saying.^^ welcome!

preden začneš s pisanjem, vpiši svoj face claim v to temo in svojemu liku tukaj zagotoviš svoj dom. če imaš kakšna vprašanja, se lahko vedno obrneš na ekipo foruma. veliko užitkov pri pisanju!
Nazaj na vrh Go down
 

rodriguez, leonardo adrian

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 3 :: opisi-
Pojdi na: