KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 prihodnost foruma.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
vesna
vesna
main admin
main admin

Female Aries Dragon
število prispevkov : 1181
cash : 2208
street reputation : 65
tvoja starost : 36

prihodnost foruma. _
ObjavljaNaslov sporočila: prihodnost foruma.   prihodnost foruma. EmptyTor Apr 22, 2014 11:04 am

hello my dear chasing shadows people :3 kot vidite, je forum spet obstal na mrtvi točki. pravega razloga verjetno ni, sama sem se resnično trudila vzpodbujati sodelovanje v ekipi, ampak če preostanek ekipe nima interesa za sodelovanje na forumu, se to hitro razširi na preostale uporabnike in smo tam, kjer pač smo. ponovno neaktivni.

seveda obstaja veliko možnosti, da forum ponovno oživi - ampak brez prave volje, novih idej in predvsem zagnanih moderatorjev ne bomo ostali veliko časa med živimi. sama resnično nimam pretirane volje za ponovno oživljanje foruma - sem pa seveda pripravljena poslušati vaše predloge, želje, vzpodbude. pripravljena sem tudi predati founder računu nekomu izmed vas, če se je pripravljen žrtovati za forum. (: seveda ne komurkoli, zaželjeno je, da je eden izmed aktivnih članov. oziroma pripravljena sem oblikovati oz. zbrati moderatorsko ekipo, če je kdo izmed vas še pripravljen vztrajati na forumu. odločitev je vaša, pričakujem pa kakršne koli predloge v tej temi, pa naj bodo glede zaprtja foruma ali pa glede nadaljevanja vztrajanja na njem oz. če bi se kdo želel javit v novo ekipo in reševat forum. (: so, let's her it. smitten


Nazadnje urejal/a vesna Ned Jul 13, 2014 10:28 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
oscar navarro
oscar navarro


Male Leo Rooster
število prispevkov : 293
cash : 315
street reputation : 202
tvoja starost : 30
starost lika : 34 years old
group : brazilian cartel
kraj rojstva : palermo, sicily

prihodnost foruma. _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prihodnost foruma.   prihodnost foruma. EmptyPon Apr 28, 2014 9:10 am

že glede na pomanjkanje odgovorov v tej temi mislim da je jasno, da prihodnost foruma ne obstaja. kar je meni osebno škoda, ker je forum po sami zasnovi daleč pred vsemi realnimi forumi, ki so kadarkoli obstajali na slovenski sceni. ampak je več kot očitno da več kot en aktiven forum ne more istočasno obstajat (delno tudi zaradi tega, ker nas ni tako zelo veliko RPGjevcev, da bi napolnili dva foruma). je pa tudi res, da bi mogoče morali forum malo bolj vsebinsko prevetrit, ker je zdaj bil narejen na precej podobnem konceptu kot preostale verzije in se počasi začne vse ponavljat (ja, vem, lažje je to povedat kot naredit, tud jaz nimam ideje kako bi ga bilo treba spremenit, da bi se ljudje bolj zanimali zanj). meni se mogoče zdi zanimiva ideja da bi se vrnili h korenininam mafije, na sicilijo, (mogoče celo vrnitev v preteklost) pa da bi bila mafija le ena frakcija dogajanja in bi se pozornost namenilo tudi kakšnim političnim spletkam in podobno  kot pravim, meni ga je resnično škoda in če bi bilo več zanimanja zanj bi bil se z veseljem eden od tistih, ki bi se javil za moderatorsko/administratorsko mesto, ampak če ni zanimanja niti za moderatorska mesta, se ne more pričakovat zanimanja za samo sodelovanje na forumu kasneje.
Nazaj na vrh Go down
 

prihodnost foruma.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 4-
Pojdi na: