KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 after all i will be always here for you

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
hunter welsch
hunter welsch


Female Aries Dog
število prispevkov : 352
cash : 712
street reputation : 151
tvoja starost : 30
starost lika : 26
group : police
kraj rojstva : nashville, tennessee

after all i will be always here for you _
ObjavljaNaslov sporočila: after all i will be always here for you   after all i will be always here for you EmptySob Avg 27, 2011 11:25 pm

after all i will be always here for you Tumblr_loe8o8qHAt1qlg21no1_500
SARAA.?! HAS JUST SIGNED IN ,
( is currently singing along with beatles )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


SARAA.?! woah, resno sergei, tebe dobiti kje, je kakor da bi mačko spravil v vodo, đeez ;D
SARAA.?! kakorkoli, i gotch you now in v bistvu mi je prav všeč, da sem te dobila na msnju, saj če bi
ti na fbju čečkala po zidu, kdo ve kaj bi si tvoja punca mislila- tu bi lahko še kaj dodala, vendar bom raje sedaj tiho.^^

SARAA.?! however, wazzup? resno, tako prekleto dolgo se že nisva slišala, da te že pogrešam. vendar kot prvo- kaj bo novega?



this template was made by BABY DARLING ! @ CAUTION 2.0


Nazadnje urejal/a sara mitrova Ned Avg 28, 2011 7:22 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

Gost
Gost


after all i will be always here for you _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: after all i will be always here for you   after all i will be always here for you EmptyNed Avg 28, 2011 12:28 pm

after all i will be always here for you Tumblr_lqmlb8Zs8T1r261hwo1_500
THE IVASHKOV HAS JUST SIGNED IN ,
( is currently borning as hell )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


THE IVASHKOV look, look who's here. očitno si prej
mene dobila, kakor mačko v vodo kaj? in ja, da ne bo pomote- mislim na msn in nič drugega ;D

THE IVASHKOV hejhej, resno? samo zaradi tega me nisi hotela kontaktirati na facebooku' dobro da vem, da se po novem bojiš moje punce ;P
THE IVASHKOV zakaj imam občutek, da bi lažje prišel čez, če bi te direktno vprašal kaj bi rada? no, če se greva pa na ta način, odlično sem sara, vse tu v amsterdamu je super. in kaj bo pri tebi kaj novega?
THE IVASHKOV in ne veš, kako lepo je slišati od tebe, da me v bistvu pogrešaš- čeprav sem to vedel, tudi če mi ne bi povedala, haha ;P



this template was made by BABY DARLING ! @ CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down
hunter welsch
hunter welsch


Female Aries Dog
število prispevkov : 352
cash : 712
street reputation : 151
tvoja starost : 30
starost lika : 26
group : police
kraj rojstva : nashville, tennessee

after all i will be always here for you _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: after all i will be always here for you   after all i will be always here for you EmptyNed Avg 28, 2011 7:21 pm

after all i will be always here for you Tumblr_loe8o8qHAt1qlg21no1_500
SARAA.?! HAS JUST SIGNED IN ,
( is currently singing along with beatles )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


SARAA.?! seveda da sem tebe prej dobila. in ja, ne samo na msnju, če me občutek ne vara? (:
SARAA.?! oh daj no ivashkov, saj imaš še vedno misel za humor, ampak resno nočem, da me pretepe, ja? ;D
SARAA.?! zakaj bi šla direktno na stvar, ko se tudi tako čisto lepo razumeva, kakor si opazil. super
sem, dragi segrei, hvala na vprašanju ;D

SARAA.?! resno, še vedno si tako domišljav kot prej, ampak kljub temu, se je lepo pogovarjati s tabo,
ker vem, da ti mene nisi pogrešal nič bolj. resno, sedaj se bova o tem pogovarjala mimogrede? ^^



this template was made by BABY DARLING ! @ CAUTION 2.0
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



after all i will be always here for you _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: after all i will be always here for you   after all i will be always here for you Empty

Nazaj na vrh Go down
 

after all i will be always here for you

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , defying gravity archive :: year two: amsterdam-
Pojdi na: