KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 odsotnosti

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
oliver mclaughlin
oliver mclaughlin


Female Libra Rooster
število prispevkov : 985
cash : 1888
street reputation : 496
tvoja starost : 30
starost lika : 32 years old
group : ons
kraj rojstva : los angeles, usa

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: odsotnosti   odsotnosti EmptySre Jul 10, 2013 6:02 pm

v primeru, da boste s foruma odsotni več kot tri dni zaporedoma, uporabite to temo, da bodo vaši dopisovalci vedel, zakaj vas ni. če bo v tem času potekal popis aktivnosti, boste ob vaši odsotnosti, objavljeni v tej temi, zabeleženi kot aktivni.

Nazaj na vrh Go down
oliver mclaughlin
oliver mclaughlin


Female Libra Rooster
število prispevkov : 985
cash : 1888
street reputation : 496
tvoja starost : 30
starost lika : 32 years old
group : ons
kraj rojstva : los angeles, usa

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPet Jul 19, 2013 7:23 pm

    torej, jst jutri odhajam na morje, tako da me ne bo od 20.7. do 27.7. ^^ če mi bo uspelo dobit wireless, vas pridem vmes še kaj pogledat, drugače pa se vidimo čez teden dni. :3 have fun, guys! smitten
Nazaj na vrh Go down
jocelyn tucker
jocelyn tucker


Female Virgo Pig
število prispevkov : 532
cash : 956
street reputation : 286
tvoja starost : 28
starost lika : 32
group : wallace mafia member
kraj rojstva : albania

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySre Jul 24, 2013 11:23 am

dragi moji ! moja malenkost odhaja čez nekaj ur na morje. predvidevam da če najdem v hotelu internet, da vas kaj pridem obiskati, ampak odgovorov od mene ne bo. stay in flowers in se slišimo 31.7 ! :3
Nazaj na vrh Go down
dom wallace
dom wallace


Female Cancer Rooster
število prispevkov : 505
cash : 32449
street reputation : 314
tvoja starost : 30
starost lika : 43
group : wallace crime family
kraj rojstva : ac, nj

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyČet Jul 25, 2013 11:10 pm


    mkay peeps so i'm leaving as well. grem jutri na morje in se vrnem okrog tretjega al pa četrtega. moj dragi seveda ne ve, tako da how the fck should i, ane. zdaj pa, tačas, ko bomo pri nas, vas zagotovo ne morem prit pogledat, ker nimamo wifija, lol, nimamo niti elektrike, tako da še tega ne vem, kako si bom telefon polnila, hahah. aaampak potem, ko pa gremo dalje, al pa če kje zahaklam kak wifi, potem se oglasim, alright? LOVE AND KISSES TO Y'ALL. <33

Nazaj na vrh Go down
teresa monticelli
teresa monticelli


Female Libra Rat
število prispevkov : 118
cash : 211
street reputation : 57
tvoja starost : 27
starost lika : 27
group : italian mafia
kraj rojstva : naples, italy

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPet Jul 26, 2013 4:05 pm

    soo, i am leaving tomorrow. grem na morje in sicer nekje do desetega. tam kamor grem sicer je internet za plačevat tako, da upam, da mi ga uspe dobit. ne pričakujte postov, se pa oglasim v chatboxu in chat predelu. stay in flowers! :3
Nazaj na vrh Go down
axel wardell
axel wardell


Female Sagittarius Rooster
število prispevkov : 239
cash : 465
street reputation : 215
tvoja starost : 30
starost lika : 33
group : police
kraj rojstva : texas, usa.

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySob Jul 27, 2013 7:50 am

okej, v imenu špele maše: toliko da veste, je v italiji in je par dni ne bo, tako da ja, velja za mathai in leva. smitten3 
Nazaj na vrh Go down
annabel harris
annabel harris


Female Gemini Rat
število prispevkov : 43
cash : 76
street reputation : 16
tvoja starost : 27
starost lika : 25

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySob Jul 27, 2013 8:57 pm



    tudi jaz vas za nekaj časa zapuščam, grem pa jutri zvečer in se verjetno vrnem devetega avgusta. če bo jutri še kaj za odpisati, se bom potrudila, sicer pa dobite vse, ko pridem nazaj, ker dvomim, da zmes pridem do kakšnega interneta.
    stay in flowers guys. smitten3 

Nazaj na vrh Go down
rhion maddox
rhion maddox


Female Taurus Dog
število prispevkov : 139
cash : 319
street reputation : 110
tvoja starost : 30
starost lika : 22
group : police
kraj rojstva : NY, USA

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyNed Jul 28, 2013 12:43 pm


    mene pa nebo od sobote, 3.8. pa potem do nedelje, 11.8. se gremo baje malce pohladit na sever rusije gor ^^ stay in flowers smitten
Nazaj na vrh Go down

leo rodriguez


Male Leo Rooster
število prispevkov : 142
cash : 295
street reputation : 71
tvoja starost : 30

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPet Avg 02, 2013 11:29 am

ne bo me do ponedeljka popoldne ker gremo na krajši oddih na morje. tako da dobite odgovore v ponedeljek. če pa se v tem času začne kakšna naloga bi pa prosil da se me zamenja/podaljša rok.
Nazaj na vrh Go down
jamie aldridge
jamie aldridge


Female Gemini Pig
število prispevkov : 46
cash : 111
street reputation : 37
tvoja starost : 28
starost lika : 23
group : irish mob
kraj rojstva : philadelphia, usa

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPet Avg 02, 2013 1:28 pm



    počutim se nenormalno bedno, ker sem spet v tej temi, sploh ker zares sploh še nisem začela pisat, ampak ja... jutri načrtujem en pobeg od vsega, tak da se bom zaprla v vikend in me nekaj časa ne bo ven. upam, da razumete, ker res potrebujem totalen odklop... ampak potem se pa vrnem in obljubim, da bom začela pisat. take care smitten

Nazaj na vrh Go down
natália simones
natália simones


Female Scorpio Dog
število prispevkov : 102
cash : 845
street reputation : 45
tvoja starost : 29
starost lika : 32
group : wallace family
kraj rojstva : rio de janeiro, brazil

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPet Avg 02, 2013 5:02 pm


    tudi jaz se nerada znova oglasam, ampak sta mi starsa uspela zrihtat en izlet v francijo, za kar sem izvedela sele kae tri ure nazaj, to pa ze pisem z vlaka tako da, ja, je bilo presenecenje. :3
    skratka, ne bo me en teden, to je od danes, 2. avgusta, pa do ponedeljka, 12. avgusta zvecer. Vse dolgove bom poravnala takrat, vi pa medtem uzivajte in upam, da mi do ponedeljka nikamor ne pobegnete. :Pvelja za maxine in monico.

Nazaj na vrh Go down
connor collins
connor collins


Female Aries Tiger
število prispevkov : 13
cash : 16
street reputation : 1
tvoja starost : 26
starost lika : twenty-five
group : police
kraj rojstva : lawrence, kensas

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyNed Avg 04, 2013 10:58 pm

torej jaz grem danes za okoli sedem dni na morje. nisem zih ali bo wifi tam, zato pišem tu. ampak, če bo potem se bom potrudila priti na forum ^^
Nazaj na vrh Go down
elena marchessault
elena marchessault


Female Pisces Buffalo
število prispevkov : 19
cash : 30
street reputation : 7
tvoja starost : 27
starost lika : 23
group : police
kraj rojstva : boston, us

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySre Avg 07, 2013 7:46 pm


    torej tudi jaz se javljam in to veliko prej kot bi si želela. jutri, torej 8.8 grem na morje, ne vem še točno kdaj. če grem bolj proti večeru, še odpišem dolgove, drugače, pa my honeys, odgovorov ne bo pred 17.8. mogoče bom prišla kaj do wifija, toliko da se javim, ampak odpisati pa žal ne bom mogla nič.
     excuse me and have fun my darlings:3

Nazaj na vrh Go down
marinella bassani
marinella bassani


Female Virgo Tiger
število prispevkov : 45
cash : 47
street reputation : 1
tvoja starost : 25
starost lika : 24
group : locals
kraj rojstva : wellington, new zeland

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySob Avg 10, 2013 7:45 pm

okay, trenutno se še opisujem, ampak toliko da veste, se bom opisovala sproti, ker nisem doma ampak sem za nekaj dni pri sošolki (:
Nazaj na vrh Go down
ester cardoso
ester cardoso


Female Virgo Buffalo
število prispevkov : 8
cash : 13
street reputation : 1
tvoja starost : 26
starost lika : 31

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySre Avg 14, 2013 9:38 am

vem da je pozno ker gre za odsotnost že za nazaj, ampak vseeno : pač šli smo na morje (oz. smo še tuki) in v hotelu kjer je bil wifi zadnjih pet let ga letos ni, tko da sm lhka sam v kaki kavarni, kar me pa iskreno ne mika.

to je tudi razloga zakaj še nisem odpisala Smile

še kakih deset dni bomo tuki Smile
Nazaj na vrh Go down
dom wallace
dom wallace


Female Cancer Rooster
število prispevkov : 505
cash : 32449
street reputation : 314
tvoja starost : 30
starost lika : 43
group : wallace crime family
kraj rojstva : ac, nj

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyČet Avg 15, 2013 1:59 pm

    peeps, imam zelo zjebano psihično stanje in trenutno res nisem v formi, da bi komunicirala s komerkoli, real or fictional. za nekaj časa bom odsotna, da se spravim k sebi, ker to več ni normalno. -.- ne morem se zares spravit k ničemur in dokler ne dobim kakšne volje nazaj, pisala gotovo ne bom. ily all.
Nazaj na vrh Go down
marinella bassani
marinella bassani


Female Virgo Tiger
število prispevkov : 45
cash : 47
street reputation : 1
tvoja starost : 25
starost lika : 24
group : locals
kraj rojstva : wellington, new zeland

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySob Avg 17, 2013 9:15 pm

    se opravičujem da ne odpisujem, prav tako sem dolžna en začetek, ampak sem šla za tri dni na morje, i'm back now:) jutri pričakujte vse dolgove^^ <3
Nazaj na vrh Go down
renee wallace
renee wallace


Female Aries Dog
število prispevkov : 280
cash : 63
street reputation : 266
tvoja starost : 30
starost lika : 21
group : russian mafia
kraj rojstva : philadelphia, usa

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyNed Avg 18, 2013 1:28 pm

    zadeva je takšna; zbolela sem in trenutno nisem sposobna spisati prav nič, v bistvu komaj iz postelje vstanem, tako da do nadaljnjega, mojih replyjev ne bo. bom probala, ko bom malce boljše, vsaj odpisati na misije and stuff, ampak nič ne obljubim. kakorkoli ja, ko bom zopet kul (kar upam, da bo ekspresno kmalu!) se vračam, do takrat pa, stay in flowers peeps! smitten 
Nazaj na vrh Go down
jocelyn tucker
jocelyn tucker


Female Virgo Pig
število prispevkov : 532
cash : 956
street reputation : 286
tvoja starost : 28
starost lika : 32
group : wallace mafia member
kraj rojstva : albania

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPon Avg 19, 2013 3:50 pm

    ni sporočilo ravno o odsotnosti, ampak je bolj sporočilo o tem da imam trenutno težave s pisanjem. nekako se ne morem spraviti in že od predvčerajšnjem se trudim vsem odpisati, a mi nekako dlje od enega ni uspelo. namesto da se mučim bom vse skupaj pustila na miru in se vrnila odpisovanju, ko bom dobila voljo in inspiracijo nazaj. :3
Nazaj na vrh Go down

leo rodriguez


Male Leo Rooster
število prispevkov : 142
cash : 295
street reputation : 71
tvoja starost : 30

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyTor Avg 20, 2013 6:48 pm

od jutri, 21. pa do nekje 24./25. bom odsoten s foruma, ker šibamo na morje.
Nazaj na vrh Go down
roxanne kendall
roxanne kendall


Female Taurus Dog
število prispevkov : 39
cash : 70
street reputation : 21
tvoja starost : 30
starost lika : 24
kraj rojstva : philadelphia, USA

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySre Avg 21, 2013 1:56 pm


    nah, spet jest. ampak dobro, bom zdej vpisala vse, da ne bom potem kej pozabila, ko me ne bo (:
    me ne bo od jutri, 22.8. pa do nedelje, 25.8. ker pokava z mami mal na morje pogledat,
    enako me nebo potem od 1.9. pa do 14.9. ker sem z klapo spet na morju. + 31.8. tud name nič ne računat, ker je veselica pa mamo strežbo načez.
    takrat pa, ostanite v cvetju smitten
Nazaj na vrh Go down

leo rodriguez


Male Leo Rooster
število prispevkov : 142
cash : 295
street reputation : 71
tvoja starost : 30

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPet Avg 30, 2013 2:36 pm

      tole opravičilo velja tud za nazaj - nekak me je zapustila vsa inspiracija in nisem zmožen nč pametnega spisat. se bom v naslednjem tednu potrudil prisilit, mogoče me spet zagrabi volja do pisanja, sicer se bom pa potrudil napisat tisto kar je potrebno, v smislu misije in dogodka. toliko za informacijo.
Nazaj na vrh Go down
oliver mclaughlin
oliver mclaughlin


Female Libra Rooster
število prispevkov : 985
cash : 1888
street reputation : 496
tvoja starost : 30
starost lika : 32 years old
group : ons
kraj rojstva : los angeles, usa

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySob Avg 31, 2013 6:03 pm


    pri meni je enako. tudi meni inspiracija popušča in se sploh ne morem spravit pisat. ): tistim, ki sem še kaj dolžna, se bom potrudila odgovorit, takoj ko dobim vsaj malo več volje za vse. ^^
Nazaj na vrh Go down
teresa monticelli
teresa monticelli


Female Libra Rat
število prispevkov : 118
cash : 211
street reputation : 57
tvoja starost : 27
starost lika : 27
group : italian mafia
kraj rojstva : naples, italy

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyTor Sep 03, 2013 1:37 pm


    guys i am leaving you and going to paris till saturday. stay in flowers and write a lot! :3
    velja za jezebel and caiden!
Nazaj na vrh Go down
adrienne palmeiro
adrienne palmeiro


Female Gemini Pig
število prispevkov : 99
cash : 169
street reputation : 57
tvoja starost : 28

odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyČet Sep 05, 2013 5:14 pm

    jaz bom sicer še nekaj časa z vami, vendar odhajam 11.9. na ekskurzijo, vrnem pa se okrog 21.9.

    velja za tatuma in isaaca.
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



odsotnosti _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti Empty

Nazaj na vrh Go down
 

odsotnosti

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 2-
Pojdi na: