KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 

Share | 
 

 odsotnosti

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo

sandra


Female Leo Rooster
število prispevkov : 812
cash : 1501
street reputation : 288
tvoja starost : 30
starost lika : 35
group : italian mob
kraj rojstva : new york, usa

odsotnosti - Page 2 _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti - Page 2 EmptyNed Sep 08, 2013 10:18 am


    sicer nimam nobenih dolgov in zaključujem trenutno večino pogovorov, ki so v teku, tako da ne bo večjih problemov. ne bo me od 13.9. do 21.9., ker grem malce potovat (težko prisluženo po 12 mesecih brez dopusta in stalnega dela). have fun, za vse administrativne zadeve pa bo v tem času skrbela kristina. Smile

    yes, this goes for marco, shiloh and ava.
Nazaj na vrh Go down
roxanne kendall
roxanne kendall


Female Taurus Dog
število prispevkov : 39
cash : 70
street reputation : 21
tvoja starost : 30
starost lika : 24
kraj rojstva : philadelphia, USA

odsotnosti - Page 2 _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti - Page 2 EmptyTor Sep 10, 2013 9:38 am


    damn, samo tukej se še oglašam :S ampak again - ne preveč pričakovat od mene do naslednjega tedna, tam enkrat do srede, četrtka (18.9.), me bolj kot ne, ni čisto nič doma. stay in flowers! smitten
Nazaj na vrh Go down
natália simones
natália simones


Female Scorpio Dog
število prispevkov : 102
cash : 845
street reputation : 45
tvoja starost : 29
starost lika : 32
group : wallace family
kraj rojstva : rio de janeiro, brazil

odsotnosti - Page 2 _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti - Page 2 EmptySob Sep 14, 2013 10:14 am


    glede na to, da je september in je vreme čudovito mene od jutri (nedelja, 15.) pa do torka ali srede (17. ali 18.) ne bo, ker imamo doma trgatev in ker se s tem tudi sicer ukvarjamo, zna zadeva nekoliko trajati. za ostale dni še upam, da mi bo uspelo kaj spisati, v zgornjem terminu pa vem, da tega zagotovo ne bo, tako da uživajte. smitten

    velja za maxine in sašo.

Nazaj na vrh Go down
teresa monticelli
teresa monticelli


Female Libra Rat
število prispevkov : 118
cash : 211
street reputation : 57
tvoja starost : 27
starost lika : 27
group : italian mafia
kraj rojstva : naples, italy

odsotnosti - Page 2 _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti - Page 2 EmptyPet Sep 27, 2013 6:56 pm

    jaz se res opravičujem za tole odsotnost in pogovori, ki stojijo zaradi mene, but there is school and a lot of work and studying to do, tako da bom vsaj do ponedeljka noro zaposlena in potem spet od petka pa do konca drugega tedna. obljubim, da odpišem as soon as possible, but till than stay in flowers!
    caiden and reva (comming soon!) smitten 
Nazaj na vrh Go down
elle wildrow
elle wildrow


Female Scorpio Dog
število prispevkov : 91
cash : 218
street reputation : 59
tvoja starost : 29
starost lika : 26
group : police
kraj rojstva : chicago, us

odsotnosti - Page 2 _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti - Page 2 EmptyTor Okt 01, 2013 8:03 pm

    stvar je torej taka, da je prišel oktober in mene je to novo študentsko življenje nekako potegnilo vase. vsak dan letam iz enega konca ljubljane na drugega in si skušam urediti te začetne stvari, kar pa zaradi nenormalne gužve vsepovsod sploh ne gre hitro, tako da zvečer niti približno nimam ne energije ne časa, da bi še kaj spisala. upam, da bom to uspela uredit v naslednjih nekaj dneh in bom imela čim prej spet čas za forum, do takrat pa bodo morali odgovori na žalost počakati. have fun and write a lot! smitten

    velja za maxine in ellie. :3
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



odsotnosti - Page 2 _
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 

odsotnosti

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: , chasing shadows archive :: chasing shadows vol. 2-
Pojdi na: